http://kariera.mk

Edhe pse e martuar, Miley Cyrusit i pëlqejnë akoma femrat

para 7 muajve - Telegrafi

Miley Cyrus (Foto: Elle)

Miley Cyrus: Ende jam e tërhequr nga gjinia femërore

para 7 muajve - Opinion

Këngëtarja Miley Cyrus është shquar gjithnjë si për deklaratat ashtu  dhe për veprimet e saj gjithnjë ekstravagante. Por nëse ndjekësit dhe fansat e saj kanë menduar se me lidhjen në martesë me aktorin...

Edhe pse e martuar, Miley Cyrus vazhdon të pëlqejë femrat

para 7 muajve - The Prestige

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund beqarisë gjatë muajit dhjetor të vitit që lamë pas. Dasma e tyre ishte shumë private dhe çifti vendosi ta bënte publike disa ditë pasi ishin burrë dhe grua....

Shokon Miley: Më tërheqin ende femrat edhe pse jam martuar me Liam!

para 7 muajve - Top Channel

Miley Cyrus ka pranuar se është “ende e tërhequr seksualisht pas femrave”, pavarësisht faktit se është e martuar me Liam Hemsworth. Miley, e cila është martuar me dashurinë e saj të parë, dhjetorin e shkuar,...

Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë

para 7 muajve - GazetaBlic

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth. Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për revistën...

Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë

para 7 muajve - Klan Kosova

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth. Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për revistën...

Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë

para 7 muajve - Tetova Sot

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth. Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për revistën...

Miley Cyrus: Më tërheqin gratë edhe pse jam e martuar

para 7 muajve - Arbresh

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth. Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për revistën...

Miley Cyrus i la të gjithë pa fjalë me deklaratën e fundit!

para 7 muajve - Arbresh

Miley Cyrus janë pak a shumë çifti ideal që të gjithë do të donim të ishim, sidomos sepse ia dolën edhe pas ndarjes së vitit 2013, që na dhuroi hitin “Wrecking Ball”. Pikërisht për këtë duhet ta kishim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK