http://kariera.mk

13 akuza për abuzim seksual, arrestohet R Kelly

para 7 muajve - Opinion

Këngëtari, Grammy R Kelly, autor i disa hiteve botërore, si “I believe I can fly”, që kanë shitur më shumë se 75 milionë disqe, duke e renditur në majat e suksesit në fushën e rrymës R&B është arrestuar...

Sërish arrestohet R Kelly, akuzohet për ngacmim seksual ndaj të miturve

para 7 muajve - Telegrafi

R-Kelly (Foto: E. Jason Wambsgans-Pool/Getty Images?Guliver)

Arrestohet rreperi i famshëm R.Kelly, abuzime seksuale me të mitur

para 7 muajve - Vizion Plus

Arrestohet në Chicago rreperi I famshëm R.Kelly. Ai akuzohet për pornografi me të mitur. 52 vjecari ylli botëror I muzikës R&B, ishtë ndërkohe në masën detyrim paraqitje pasi ishte në hetim po në shtetin...

Arrestohet këngëtari R. Kelly

para 7 muajve - Klan Kosova

Kelly u arrestua në Chicago pas akuzave për krim seksual. Bëhet e ditur se këngëtari u arrestua për trafikim seksual në New York dhe për tentime që të ndikojë edhe në Atlanta. Arrestimi i tij u bë mbrëmjen...

Këngëtari i njohur arrestohet trafikim seksual

para 7 muajve - Insajderi

R Kelly ndodhet në paraburgim pasi u arrestua në Çikago për akuzat për trafikim seksual. Ndaj tij rëndojnë 13 akuza, përfshirë pornografi dhe pengim të drejtësisë, sipas zyrës së Prokurorit të SHBA në...

“Koka” e muzikës e R&B, në birucë pasi abuzoi me të mitur

para 7 muajve - Te Sheshi

Këngëtari i njohur amerikan R. Kelly i cili po përballej me akuza për abuzim seksual, u arrestua dje në Çikago lidhur me akuzat e sipërpërmendura, si dhe për pengimin e drejtësisë. Autoritetet thanë se...

Arrestohet këngëtari R. Kelly

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kelly u arrestua në Chicago pas akuzave për krim seksual. Bëhet e ditur se këngëtari u arrestua për trafikim seksual në New York dhe për tentime që të ndikojë edhe në Atlanta. Arrestimi i tij u bë mbrëmjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK