http://kariera.mk

Shikoni paraqitjen e Demi Rose, në pasarelë me tre lloje të bikinive

para 7 muajve - Klan Kosova

Demi Rose ka bëfasuar me fizikun e saj kur u shfaq këtë herë në pasarelën e modës në Miami. Ajo po promovonte linjën më të re të rrobave të banjos, Oh Polly në Javën e bikinive 2019, njofton Klan Kosova....

FOTOT: Demi Rose “pushton” pasarelën, vjen mjaft seksi me bikini

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ajo është një ndër modelet më këtë kërkuara në botë për momentin. Dhe së fundmi Demi Rose u shfaq në pasarelë duke sfiluar me bikini. Modelja 24 vjeçare tregoi asetet e saj bombastike teksa reklamonte rrobat e banjos . ( TemA )

Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë me këtë selfie

para 7 muajve - The Prestige

Modelja e njohur i ka ‘djegur’ ndjekësit e saj. Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory, shkruan lajmi.net. Ajo shfaqet me bikini në dhomë të...

FOTO/ Demi Rose provokon me bikini nga Miami

para 7 muajve - BalkanWeb

Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është shumë aktive, gjithashtu Demi Rose njihet dhe për format e saj shpërthyese të cilat i ekspozon gjithmon. Këtë herë modelja ka provokuar sërish fansat...

Demi Rose sjell bikinin e artë

para 7 muajve - Top Channel

Demi Rose sigurohet edhe një herë që të gjithë sytë të vazhdojnë të jenë të kthyer te ajo. Bukuroshja e lindur në Birmingam të Britanisë u shfaq në Los Anxhelos të SHBA-ve, duke bërë një set fotosh të...

Demi Rose provokon sërish

para 7 muajve - Arbresh

Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory. Demi njihet për provokime të vazhdueshme në bikini andaj komentohet e ndiqet nga një numër i madh i ndjerëzve....

FOTO/ Demi Rose e veshur me minibikini rozë si gjithmonë nuk i lë vend imagjinatës

para 7 muajve - Lexo

Demi Rose është një nga blogeret më të njohura. Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është dhe shumë aktive . Gjithashtu ajo njihet dhe për format e saja të kolme që i kanë zili shumë femra. Dhe...

Demi Rose e veshur me minibikini rozë si gjithmonë nuk i lë vend imagjinatës

para 7 muajve - Tetova Sot

Demi Rose është një nga blogeret më të njohura. Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është dhe shumë aktive . Gjithashtu ajo njihet dhe për format e saja të kolme që i kanë zili shumë femra. Dhe...

Demi Rose e veshur me minibikini rozë si gjithmonë nuk i lë vend imagjinatës

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Demi Rose është një nga blogeret më të njohura. Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është dhe shumë aktive . Gjithashtu ajo njihet dhe për format e saja të kolme që i kanë zili shumë femra. Dhe...

Demi Rose e veshur me minibikini rozë si gjithmonë nuk i lë vend imagjinatës

para 7 muajve - Standard

Demi Rose është një nga blogeret më të njohura. Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është dhe shumë aktive . Gjithashtu ajo njihet dhe për format e saja të kolme që i kanë zili shumë femra. Dhe...

Demi Rose një “bombë” e vërtetë

para 7 muajve - Arbresh

Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Ajo numëron afro nëntë milionë ndjekës në Instagram, të cilën presin me kërshëri imazhet e reja...

24 vjeçarja, Demi Rose tregon figurën e mahnitshme në bikinit ngjyrë ari

para 7 muajve - The Prestige

Demi Rose ka realizuar një fotosesion joshës, duke veshur një palë rroba banjo ngjyrë të artë, duke treguar figurën e saj të mahnitshme, përcjellë GazetaBlic. Fotosesion ky i shkëputur nga nga kampanja...

24 vjeçarja, Demi Rose tregon figurën e mahnitshme në bikinit ngjyrë ari

para 7 muajve - GazetaBlic

Demi Rose ka realizuar një fotosesion joshës, duke veshur një palë rroba banjo ngjyrë të artë, duke treguar figurën e saj të mahnitshme, përcjellë GazetaBlic. Fotosesion ky i shkëputur nga nga kampanja...

24 vjeçarja, Demi Rose tregon figurën e mahnitshme në bikini ngjyrë ari

para 7 muajve - Sovrani

Demi Rose ka realizuar një fotosesion joshës, duke veshur një palë rroba banjo ngjyrë të artë, duke treguar figurën e saj të mahnitshme, përcjellë GazetaBlic. Fotosesion ky i shkëputur nga nga kampanja...

FOTOT: Modelja e famshme vjen mjaft “e nxehtë” me bikini

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ajo është një ndër modelet më të famshme dhe më të kërkuara në botë. Dhe Demi Rose tregoi asetet e saj teksa realizoi një set fotografik. E veshur me bikini të arta, 24 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK