http://kariera.mk

Përse duhet të pini qumësht të ngrohtë para gjumit

para 7 muajve - Bota Press

Legjendë urbane apo vërtetë se pirja e një filxhani me qumësht të ngrohtë të ndihmon që të flini gjumë? Shkenca prapa besimit se kjo pije e ngrohtë ju ndihmon të flini është kryesisht psikologjike, por...

Përse duhet të pini qumësht të ngrohtë para gjumit

para 7 muajve - Tetova Sot

Legjendë urbane apo vërtetë se pirja e një filxhani me qumësht të ngrohtë të ndihmon që të flini gjumë? Shkenca prapa besimit se kjo pije e ngrohtë ju ndihmon të flini është kryesisht psikologjike, por...

Përse duhet të pini qumësht të ngrohtë para gjumit

para 7 muajve - Ina

Legjendë urbane apo vërtetë se pirja e një filxhani me qumësht të ngrohtë të ndihmon që të flini gjumë?Shkenca prapa besimit se kjo pije e ngrohtë ju ndihmon të flini është kryesisht psikologjike, por...

Qumësht të ngrohtë para gjumit, çka thotë shkenca

para 7 muajve - Arbresh

Për vite me radhë, na është thënë se nëse kemi vështirësi të flejmë, duhet të pimë një gotë qumësht të ngrohtë. A është kjo një legjendë urbane apo është e vërtetë? Shkenca prapa besimit se kjo pije e...

Qumësht të ngrohtë para gjumit

para 7 muajve - Klan Kosova

Për vite me radhë, na është thënë se nëse kemi vështirësi të flejmë, duhet të pimë një gotë qumësht të ngrohtë. A është kjo një legjendë urbane apo është e vërtetë? Shkenca prapa besimit se kjo pije e...

Qumësht të ngrohtë para gjumit

para 7 muajve - Arbresh

Për vite me radhë, na është thënë se nëse kemi vështirësi të flejmë, duhet të pimë një gotë qumësht të ngrohtë. A është kjo një legjendë urbane apo është e vërtetë? Shkenca prapa besimit se kjo pije e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK