http://kariera.mk

Mos e bëni më! Kjo është arsyeja pse nuk duhet përdorur kompjuteri për të karikuar telefonin

para 4 muajve - Portalb

Një nga metodat që një pjese të madhe prej nesh u duket më e thjeshtë për të karikuar telefonin është laptopi. Por, sipas ekspertëve, kjo është gjëja më e keqe që keni bërë deri tani. Karikimi i telefonit...

Kjo është arsyeja pse nuk duhet përdorur kompjuteri për të karikuar telefonin

para 4 muajve - Klan Kosova

Një nga metodat që një pjese të madhe prej nesh u duket më e thjeshtë për të karikuar telefonin është laptopi. Por, sipas ekspertëve, kjo është gjëja më e keqe që keni bërë deri tani. Karikimi i telefonit...

Ja pse nuk duhet përdorur kompjuteri për të karikuar telefonin

para 4 muajve - Periskopi

Një nga metodat që një pjese të madhe prej nesh u duket më e thjeshtë për të karikuar telefonin është laptopi. Por, sipas ekspertëve, kjo është gjëja më e keqe që keni bërë deri tani. Karikimi i telefonit...

Kjo është arsyeja pse nuk duhet përdorur kompjuteri për të karikuar telefonin

para 4 muajve - Ekonomia Online

Një nga metodat që një pjese të madhe prej nesh u duket më e thjeshtë për të karikuar telefonin është laptopi. Por, sipas ekspertëve, kjo është gjëja më e keqe që keni bërë deri tani. Karikimi i telefonit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK