http://kariera.mk

Provokon Klaudia Pepa, më quani luleshtrydhe

para 7 muajve - Koha.mk

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit....

Klaudia Pepa poston foto të nxehta, ‘tërbohen’ komentuesit

para 7 muajve - BalkanWeb

Balerina e njohur Klaudia Pepa që është bërë e njohur edhe në Itali po shijon pushimet verore buzë detit. E me sa duket Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me...

Provokon Klaudia Pepa, më quani luleshtrydhe

para 7 muajve - Lajm

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit....

Klaudia Pepa provokon vetëm me biki: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto të nsehta e tepër provokuese. Së fundmi, në një foto ku shfaqet vetëm më rroba banjo...

Klaudia Pepa shfaqet tejet provokuese me pozë nga plazhi

para 7 muajve - GazetaBlic

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit....

Klaudia Pepa merr vëmendjen me një pozë nga pushimet

para 7 muajve - Telegrafi

Klaudia Pepa (Foto: Instagram/klaudiapepa)

Provokon Klaudia Pepa nga plazhi, më quani luleshtrydhe

para 7 muajve - Lexo

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK