http://kariera.mk

Vëmendje vajza: Këto ngjyra nuk "kanë lezet" për thonjtë tuaj këtë verë

para 4 muajve - Albeu

Vitet e fundit shikojmë që femrat i kushtojnë rëndësi të madhe manikyrit dhe pedikyrit. Ashtu si çdo vit edhe këtë verë shqetësimi i femrave është ngjyra e thonjve e duhur për plazh. Kemi parë se gjatë...

6 mënyra të freskëta se si të përdorni ngjyrat më të ndriçuara grimi!

para 4 muajve - Gazeta Observer

Grimi veror nënkupton përdorimin e hijeve të ylberta. Vera ka arritur, që do të thot se është koha të filloni me aplikimin e ngjyrave të hapura. Grimi vibrant definitivisht është një trend këtë sezonë,...

Gabimet që bëjnë nuset gjatë aplikimit të grimit

para 4 muajve - Gazeta Observer

Përderisa fustani juaj është shumë i rëndësishëm, edhe grimi duhet të jetë po aq me rëndësi – jo vetëm për shkak se secili shikon fytyrën dhe shkëlqimin tuaj rrezatues, por fotot që bëhen ditën e dasmës...

Ngjyra e syve thotë keshtu për personalitetin tuaj

para 4 muajve - LajmiFundit

E dinit që edhe hijet e irisit mund të tregojnë detaje rreth karakterit tuaj. Sipas një ekipi kërkimor që i përket Universitetit Örebro në Suedi, ka vërtet një lidhje gjenetike midis zhvillimit të lobit...

Gjashtë mënyrat e grimit që janë në trend këtë verë

para 4 muajve - RTV 21

Të famshmet shqiptare po ndjekin këtë trend Stina e verës është çelësi i ngjyrave më të hapura jo vetëm në gardërobë, por edhe në nuancat e grimit. Në verë është koha e duhur për të eksperimentuar me grimin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK