http://kariera.mk

Djalë apo vajzë?! Noizy jep lajmin e papritur (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Noizy është një prej reperëve më të dashur nga publiku shqiptar. Ai fitoi zemrat e të rinjve që në daljet e para në publik dhe ende e sot vazhdon të mirëpritet nga publiku . Noizy është babai i një vajze...

Vajzë apo djalë? Noizy jep lajmin surprizë

para 7 muajve - Lajm

Noizy gjithmonë ka preferuar që jetën e tij private ta mbajë mjaft sekret, duke e bërë muzikën të vetmen gjë nëpërmjet së cilës fansat e tij të marinn vesh gjërat më të reja. Edhe pse ai është babai I...

Vajzë apo djalë? Noizy jep lajmin e mrekullueshëm

para 7 muajve - Lexo

Reperi Noizy sot i ka surprizuar të gjithë me lajmin e ëmbël. Ndryshe nga herët e tjera reperi ka ndarë një detaj nga familja e tij. Motra e reperit do të bëhet sërish nënë. “Dajë për herë të dytë”, shkruan...

Vajzë apo djalë? Noizy jep lajmin surprizë

para 7 muajve - Infokusi

Noizy gjithmonë ka preferuar që jetën e tij private ta mbajë mjaft sekret, duke e bërë muzikën të vetmen gjë nëpërmjet së cilës fansat e tij të marinn vesh gjërat më të reja. Edhe pse ai është babai I...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK