http://kariera.mk

Mos e hidhni kurrë më lëvozhgën e vezës, bën mrekulli në shëndetin tuaj

para 7 muajve - Koha.mk

Sipas “Agroweb.org”, nevoja për doza të bollshme ditore të kalciumit, është diçka tepër e rëndësishme për organizmin tonë. Në këtë artikull do të njiheni me detaje të nevojshme për lëndët ushqyese që përmban...

Mos e hidhni kurrë më lëvozhgën e vezës, bën mrekulli në shëndetin tuaj

para 7 muajve - Bota Press

Sipas “Agroweb.org”, nevoja për doza të bollshme ditore të kalciumit, është diçka tepër e rëndësishme për organizmin tonë. Në këtë artikull do të njiheni me detaje të nevojshme për lëndët ushqyese që përmban...

Dobësohu 10 kilogram vetëm me lëng limoni

para 7 muajve - Albeu

Nëse dëshironi që tërësisht ta ndryshoni pamjen tuaj dhe të humbni së paku 10 kilogramë, përpos një vullneti të hekurt dhe të vendosur, ju duhen edhe disa kilogramë limon. Dieta me bazë limoni është ndër...

Ja si të përgatsni biskota me mollë

para 7 muajve - Flaka

Përbërësit: 120g sheqer – ½ lugë çaji ekstrakt vanilje – 4 vezë – 200g margarinë – 500g miell – 1 lugë çaji pluhur gatimi – 3 mollë Instruksionet: – Përzieni vezët, sheqerin dhe vaniljen – Shtojeni margarinën...

Mjaft u dogjët duke qëruar vezë të ziera, përdor këto 3 metoda të thjeshta

para 7 muajve - Koha Jone

Gjithkush ka një detyrë që e urren. Ndoshta është prerja e qepëve nga lotët që dalin ose të qëroni patatet. Por për disa është dhe qërimi i vezës së zier. Nëse jeni dhe ju nga ata që digjeni, qëroni bashkë...

Maska që ngreh fytyrën më mirë se botoksi

para 7 muajve - Arbresh

Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj! Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të dukeni shumë më të rinj...

Maska që ngreh fytyrën më mirë se botoksi

para 7 muajve - Sovrani

Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj! Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të dukeni shumë më të rinj...

Nuk je "PRO" ndaj operacioneve plastike, kjo është maska që ju jep zgjidhje

para 7 muajve - Albeu

Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të dukeni shumë më të rinj se sa keni imagjinuar ndonjëherë! Kjo maskë natyrale e fytyrës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK