http://kariera.mk

Labi jep arsye pse e hoqi mjekrrën

para 12 muajve - AlbPortali

Deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor. Loading... Ai sonte në ‘Portal Shoë’ ka shpërthyer ndaj atyre...

Labi jep arsye pse e hoqi mjekrrën

para 12 muajve - Fakti Ditor

Deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor. Ai sonte në ‘Portal Shoë’ ka shpërthyer ndaj atyre që po merren...

Labi jep arsye pse e hoqi mjekrrën

para 12 muajve - Bota Press

Deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor. Ai sonte në ‘Portal Shoë’ ka shpërthyer ndaj atyre që po merren...

Labi arsyetohet për mjekrrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezonë, e pastaj vazhdoj

para 12 muajve - Ina

Deputeti i AKR’së dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor, transmeton Periskopi. Ai sonte në ‘Portal Shoë’ ka...

Labi arsyetohet për mjekrrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezonë, e pastaj vazhdoj

para 12 muajve - GazetaBlic

Deputeti i AKR’së dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor, transmeton Periskopi. Ai sonte në ‘Portal Shoë’ ka...

Labi arsyetohet për mjekrrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezonë, e pastaj vazhdoj

para 12 muajve - Tetova1

Deputeti i AKR’së dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor, transmeton Periskopi. Ai sonte në ‘Portal Shoë’ ka...

Labi: Nuk e di a ia kanë inati Ferizajt, a çka – Por kam hjekë deri sa jam bë i njofshëm

para 12 muajve - Periskopi

Deputeti Labinot Tahiri mendon se të gjithë ia kanë inati Ferizajt. Ai tregon se me sa vështirësi kishte arritur në muzikë, raporton Periskopi. ‘’Nuk e di a ia kanë inati Ferizajt, a cka, por kam hjekë...

Labi arsyetohet për mjekrrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezonë, e pastaj vazhdoj

para 12 muajve - Periskopi

Deputeti i AKR’së dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor, transmeton Periskopi. Ai sonte në ‘Portal Shoë’ ka...

Labi thyen premtimin që bëri për flokët dhe mjekrën

para 12 muajve - Telegrafi

Labinot Tahiri

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën për projektin e ri

para 12 muajve - Zhurnal

Labinot Tahiri e ka thyer premtimin. Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberarlizimin e vizave, shkruan...

Labi nuk e mban premtimin, heq flokët dhe mjekrën për videoklipin e ri

më 7.2019 - OraInfo

Labinot Tahiri ka thyer premtimin e dhënë. Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri

më 7.2019 - Infokusi

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën për projektin e ri

më 7.2019 - GazetaBlic

Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këtë premtin e kishte bërë vetë Labi nëpërmjet...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për projektin e ri

më 7.2019 - Fakti Ditor

Labinot Tahiri e ka thyer premtimin. Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrrën deri në liberarlizimin e vizave,...

Labi shkelë premtimin

më 7.2019 - PortaliOnline

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

Labinot Tahiri e ka thyer premtimin

më 7.2019 - Arbresh

Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberarlizimin e vizave. Këtë premtin e kishte bërë vetë Labi nëpërmjet...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën për projektin e ri

më 7.2019 - Gazeta Observer

Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këtë premtin e kishte bërë vetë Labi nëpërmjet...

Nuk e mbajti premtimin, Labi shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

Labi thyen premtimin që kishte dhënë deri në Liberalizim të Vizave

më 7.2019 - Sovrani

Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin që e ka bërë para disa kohësh e që i është pëmbajtur deri vonë. Labi gjatë ditës së sotme ka publikuar...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për klipin e ri

më 7.2019 - Arbresh

Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin që e ka bërë para disa kohësh e që i është pëmbajtur deri vonë. Labi gjatë ditës së sotme ka publikuar...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri

më 7.2019 - Bota Press

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK