http://kariera.mk

Menaxheri shqiptar takon Cardi B, reagimi epik i reperes kur merr vesh kuptimin e emrit të saj në shqip

para 7 muajve - Lajm

Cardi B ka kaluar pak kohë me menaxherin shqiptar, Drin Zatriqin. Duket se reperja më e dëgjuar e momentit në botë di mjaft për shqiptarët dhe gjuhën shqipe. Në një video të publikuar nga menaxheri i artistëve,...

Cardi B takohet me një shqiptar, ajo e kupton domethënien e emrit të saj në shqip!

para 7 muajve - Prive

Cardi B, reperja e famshme amerikane është takuar me një shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Videoja që po qarkullon në rrjete sociale, shfaqë reperen me një djalosh, e aty Cardi B përshëndet...

Cardi B mëson se çfarë do të thotë emri i saj në shqip nga menaxheri shqiptar

para 7 muajve - Insajderi

Reperja me famë botërore është një nga këngëtaret  më të dëgjuara në mbarë botën. Së fundmi ajo është takuar me menaxherin shqiptar Drin Zetriqi dhe nuk ka  ngurruar  të përshëndes të gjithë shqiptarët....

Menaxheri shqiptar takon Cardi B, reagimi epik i reperes kur merr vesh kuptimin e emrit të saj në shqip

para 7 muajve - Bota Press

Cardi B ka kaluar pak kohë me menaxherin shqiptar, Drin Zatriqin. Duket se reperja më e dëgjuar e momentit në botë di mjaft për shqiptarët dhe gjuhën shqipe. Në një video të publikuar nga menaxheri i artistëve,...

Menaxheri shqiptar takohet me Cardi B, ky është reagimi i reperes kur merr vesh kuptimin e emrit të saj në shqip

para 7 muajve - Blitz

View this post on Instagram A post shared by DRIN Z. (@drininyczatriqi) on Dec 23, 2018 at 10:23am PST Menaxheri i artistëve, organizuesi i eventeve ose entreprenuer-i shqiptar, siç shkrueht në bio-n e...

Cardi B takohet me menaxherin shqiptar dhe shihni reagimin e saj kur merr vesh kuptimin e emrit në shqip!

para 7 muajve - Lexo

Okej ose, siç do të thoshte Cardi B: Okurrr! Cardi B u takua me një menaxher shqiptar artistësh dhe biseda e tyre e shkurtër ishte një bekim për këdo s’ka qenë fort në humor sot. Pak orë më parë, Drini...

Cardi B takohet me menaxherin shqiptar

para 7 muajve - Arbresh

Cardi B u takua me një menaxher shqiptar. Drini Zatriqi publikoi në Instagram një video me reperen e famshme, ku ajo mëson se çfarë kuptimi ka emri i saj në shqip.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK