http://kariera.mk

U martuan një vit më parë, Elita Rudi publikon disa nga momentet e dasmës që si keni parë

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjiko dhe Elita Rudi afro një vit më parë kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic. Ata organizuan një dasmë madhështore në Prishtinë ku të ftuar ishin edhe shumë personazhe të njohur....

Momentet që humbëm nga dasma e Elitës dhe Gjikos, na i tregon vetë moderatorja

para 7 muajve - Blitz

Rreth një vit më parë moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë dhe tashmë janë prindër të vogëlushit Zëri. Ata organizuan një dasmë madhështore në Prishtinë ku...

Pak në retrospektivë! Këto janë dhuratat më të bukura që Gjiko e Elita moërn për dasmë

para 7 muajve - Prive

Ata po bëjnë thuajse një vit të martuar dhe janë shumë të dashuruar e të lumtur bashkë, meqë tani në jetë u ka ardhur edhe i biri Zëri. Dyshja e famshme, Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli, me 21 Shtator të...

Kënga e re e Leonorës e ka tashmë datën e publikimit

para 7 muajve - Prive

Ditën e djeshme ju njoftuam që pas gati dy vitesh, Leonora Jakupi po kthehet me projekt të ri. Meqenëse gjithçka nga projekti është gati, duket se këngëtarja nuk do të na lë të presim më gjatë, pas periudhës...

Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

para 7 muajve - OraInfo

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo është e martuar me këngëtarin e mirënjohur, Gjikon dhe tani po shijojnë muajt e parë si prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri,...

Lori ka gati këngën e re

para 7 muajve - Prive

Në vazhdën e projekteve muzikore të kësaj vere, nuk kishte se si të mos mungonte një këngë e bukur nga Lori Kaçka. Këngëtarja tashmë e ka finalizuar projektin e ri dhe detajet ua themi ne. Kënga është...

Gjiko dhe Blero do të kenë diçka të ngjashme tani e tutje përsa i përket jetës së tyre

para 7 muajve - Arbresh

Gjiko dhe Blero duken se do të kenë diçka të përbashkët midis tyre sot e tutje. Reperi ishte I pari që e kurorëzoi dashurinë e tij në një martesë, me moderatoren bukuroshe Elita Rudi. Dasma ishte sigurisht...

Teuta u vesh e u rregullua për dasëm, por kush janë meshkujt që e rrethuan atë

para 7 muajve - OraInfo

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e...

Elita paralajmëron ndryshimin e madh në pamje, si do të reagojë Gjiko?

para 7 muajve - Zhurnal

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë...

Elita paralajmëron ndryshimin e madh në pamje, si do të reagojë Gjiko?

para 7 muajve - OraInfo

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë...

Bigem dhe Teuta Selimi publikojnë këngën e re “Paranoja”

para 7 muajve - Ina

Këngëtarët e njohur të estradës, Bigem dhe Teuta Selimi kanë prezantuar para fansave këngën e tyre më të re. “Paranoja” mban titullin projekti i tyre i ri, i cili është i kompletuar edhe nga ana vizuale....

Këtë gjë e kanë të përbashkët Gjiko e Blero rreth marteses së tyre

para 7 muajve - GazetaBlic

Se çfarë kanë të përbashkët dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Blero e Gjiko, na lënë të kuptojmë dasma e Asdren Gjikollit me Elita Rudin, shkruan GazetaBlic. Shtatori i vitit të kaluar, ka qenë i mbushur...

Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin

para 7 muajve - Zhurnal

Bigem dhe Teuta Selimi e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Milot Hasangjekaj i njohur ndryshe me emrin artistik Bigem, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Teuta Selimi, shkruan lajmi.net. “Paranoja”...

Bigem dhe Teuta Selimi publikojnë këngën e re “Paranoja”

para 7 muajve - Tetova1

Këngëtarët e njohur të estradës, Bigem dhe Teuta Selimi kanë prezantuar para fansave këngën e tyre më të re. “Paranoja” mban titullin projekti i tyre i ri, i cili është i kompletuar edhe nga ana vizuale....

U publikua “Paranoja” nga Bigem dhe Teuta

para 7 muajve - TV21

Kënga u publikua me videoklip Dy këngëtarët e njohur, Milot Hasangjekaj i njohur me emrin artistik, Bigem dhe Teuta Selimi sot publikuan projektin ” Paranoja”, shkruan rtv21.tv Për muzikën e këngës këngëtarët...

U publikua “Paranoja” nga Bigem dhe Teuta

para 7 muajve - RTV 21

Kënga u publikua me videoklip Dy këngëtarët e njohur, Milot Hasangjekaj i njohur me emrin artistik, Bigem dhe Teuta Selimi sot publikuan projektin ” Paranoja”, shkruan rtv21.tv Për muzikën e këngës këngëtarët...

Loredana Zefi e parë për hip-hop në gjermani, këtë çmim fitoi reperja

para 7 muajve - Prive

Mbrëmë në Berlin të Gjermanisë, për herë të parë në historinë kulturore të këtij vendi, janë ndarë çmimet për hip-hop artistët më të mirë, që kanë bërë muzikë në gjuhën gjermane. Në një skena gjigante...

Bigem dhe Teuta Selimi publikojnë këngën e re “Paranoja”

para 7 muajve - Telegrafi

Teuta Selimi në klipin e ri (Foto: YouTube)

Elita paralajmëron ndryshimin e madh në pamje, si do të reagojë Gjiko?

para 7 muajve - Sovrani

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë...

Nëse s’e keni ditur, Gjiko e Blero këtë gjë kanë të përbashkët rreth martesës

para 7 muajve - Prive

Të gjithë e mbajmë në mend shtatorin e vitit të kaluar, kur mediat rozë u mbuluan nga fotografitë e dasmës së një çifti shumë të famshëm. Reperi Asdren Gjikolli dhe moderatorja bukuroshe Elita Rudi, kurorëzuan...

Si ta mbajmë trupin në formë – flasin vajzat shqiptare!

para 7 muajve - Prive

Përveç se është një stil jete i shëndetshëm, të ushqehesh mirë e të bësh palestër, është celësi i të dukurit bukur sot. Me vullnet e disiplinë, mund të ndërtosh muskuj dhe të fitosh energji të paparë për...

Publikohet “Paranoja” nga Bigem dhe Teuta Selimi

para 7 muajve - Prive

Është publikuar kënga “Paranoja” nga Bigem dhe Teuta Selimi. Projekti I shoqëruar me videoklip veror, është realizuar nga BlackFishEntertainment. Muzikën e ka realizuar ArtiRec dhe Cekic Beatz ndërkaq...

Një baladë e dhimbshme dashurie, e dëgjuat këngën e re të Gilit?

para 7 muajve - Prive

Pas një kohe të gjatë, këngëtarja e famshme shqiptare Gili, solli një këngë solo. E rikthyer më e freskët se kurrë dhe me një pamje shumë të kuruar, këngëtarja sapo ka lansuar një baladë të re dashurie....

Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin

para 7 muajve - Fakti Ditor

Bigem dhe Teuta Selimi e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Milot Hasangjekaj i njohur ndryshe me emrin artistik Bigem, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Teuta Selimi, shkruan lajmi.net. “Paranoja”...

Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin

para 7 muajve - AlbPortali

Bigem dhe Teuta Selimi e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Loading... Milot Hasangjekaj i njohur ndryshe me emrin artistik Bigem, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Teuta Selimi, shkruan lajmi.net....

Gjiko e zbulon, kaq fëmijë do me Elitën

para 7 muajve - Prive

U martuan në shtator të vitit të kaluar dhe tashmë janë bërë prindër. Gjiko i cili muaj më parë e provoi ndjenjën e të qenit baba, meqë i erdhi në jetë një djalë, i ftuar në Nd’rrimin e Natës, ka folur...

Teuta Selimi vishet e rregullohet si vajzë e re, lë ‘gojëhapur’ me pamjen në dasmë

para 7 muajve - OraInfo

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e...

Diellza Kolgeci pushimet e para me vajzën Helena, publikon imazhet më të ëmbla

para 7 muajve - Prive

Ish Miss Kosova dhe e cilësuar si njëra ndër vajzat më të bukura shqiptare, Diellza Kolgeci pa dyshim që mënjeherë pas lindjen riktheu trupin e plazhit. Kolgeci e cila ka një të kaluar edhe në muzikë,...

Vjen lajmi i shumëpritur nga Leonora!

para 7 muajve - Prive

2019-ta është viti i dytë pa projekt muzikor nga këngëtarja Leonora Jakupi. Adhuruesit e muzikës së saj, projektin ‘Pa asnjë dyshim’ e kanë të fundit në listë, në 2017-tën. Por, nëse 2018-ta kaloi pa projekt...

Gjiko : Nuk jam as prift as hoxhë, por e dashura e parë ka qenë Elita (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

GJiko dhe Elita Rudi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2018. Ndërkohë, këtë vit çifti janë bërë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri. Reperi...

Cila ka qenë e dashura e parë e Gjikos?

para 7 muajve - Zhurnal

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç muzikës, ai foli edhe për jetën e tij private. Në rubrikën “Haje ose thuaje”, reperi nga Peja u pyet se cila ishte e dashura...

Luana konfirmon me video bashkëpunimin ndërkombëtar

para 7 muajve - Prive

Para disa ditësh, në mediat online ka qarkulluar lajmi se Luana Vjollca po sjell bashkëpunim ndërkombëtar. Këngëtarja/prezantuesja e njohur tashmë e ka konfirmuar duetin e saj dhe është me Faydee – artistin...

Gjiko tregon përse ai dhe Elita vendosën ta quajnë djalin e tyre” Zëri”

para 7 muajve - Blitz

Në fillim të këtj viti Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër të një vogëlushi të cilin e quajtën Zëri. Zëri është fëmija i parë i çiftit, ai që u dha statusin e prindit dhe që ndryshoi plotësisht jetën e...

Gjiko flet për eksperiencën si baba, flet për të dashurën e tij para Elitës

para 7 muajve - BalkanWeb

Në shtator të vitit të kaluar Elita Rudi dhe Gjiko kurorëzuan me martesë dashurinë disavjeçare dhe një vit më pas ata u bënë prindër të një djali. Këngëtari dhe moderatorja bukuroshe kanë gati 5 muaj që...

Në ditën e martesës, ja çfarë kishte bërë vjehrri për Learta Jakupin

para 7 muajve - Prive

Emri i saj u bë shumë i njohur për publikun shqiptar në momentin që ajo u martua me Kushtrim Salihun, djalin e këngëtares së famshme të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit. Por Learta Jakupi, më vonë...

Gjiko pyetet për të dashurën para Elitës, habit me përgjigjen

para 7 muajve - Lajm

Në shtator të vitit të kaluar Elita Rudi dhe Gjiko kurorëzuan me martesë dashurinë disavjeçare dhe një vit më pas ata u bënë prindër të një djali. Këngëtari dhe moderatorja bukuroshe  po jetojnë momentet...

Gjiko tregon për herë të parë se nga erdhi ideja për emrin e djalit të tij Zëri

para 7 muajve - Standard

Në profilet e tyre në Instagram, çifti i njohur i showbizit publikon herë pas here momente të veçanta me të voglin Zëri. Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

para 7 muajve - Ina

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

E quajtën djalin Zëri, Gjiko tregon arsyen (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali, që e pagëzuan me emrin shumë të veçantë, Zëri . Në profilet e tyre në Instagram, çifti i njohur...

Pas “Coco Jumbo”, Gjiko bën gati këngën e radhës

para 7 muajve - Zhurnal

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjiko i ka njoftuar fansat e tij se do të vijë me projekt të ri muzikor. Reperi ka thënë se kënga e re do të jetë bashkëpunim, mirëpo nuk ka treguar se me kë do ta...

Cila ka qenë e dashura e parë e Gjikos? Përgjigjet reperi!

para 7 muajve - GazetaBlic

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç muzikës, ai foli edhe për jetën e tij private, shkruan GazetaBlic. Në rubrikën “Haje ose thuaje”, reperi nga Peja u pyet se...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

para 7 muajve - Zhurnal

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

Këtë detaj nuk e dinim! Elita Rudi paska qenë e dashura e parë e Gjikos

para 7 muajve - Prive

Në perceptim të parë, do ishim të sigurt se Gjiko ka qenë një Don Zhuan i vërtetë e ka thyer zemra vajzash! Megjithatë, në Nd’rrimin e Natës si i ftuari i Alaudin Hamitit, ai tregoi një detaj interesant...

Gjiko tregon për herë të parë pse ia la djalit emrin Zëri

para 7 muajve - GazetaBlic

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç projekteve muzikore, ai foli edhe për atë private, shkruan GazetaBlic. Emri i djalit të Gjikos, Zëri, u komentua gjatë në...

Gjiko shpjegon pse ia la djalit emrin Zëri

para 7 muajve - Prive

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Por të hënën...

Befason Gjiko: Kjo është e vetmja e dashur që kam pasur deri më tani!

para 7 muajve - Sovrani

Reperi  Gjiko, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumë detaje nga jeta dhe karriera e tij. Në rubrikën pikante “Thuajse ose haje”, ai është sfiduar me pyetjen nga moderatori duke...

Gjiko: E dashura ime e parë ka qenë Elita Rudi

para 7 muajve - Arbresh

Reperi i njohur nga Peja, Gjiko, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumë detaje nga jeta dhe karriera e tij. Në rubrikën pikante “Thuajse ose haje”, ai është sfiduar me pyetjen...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

para 7 muajve - Arbresh

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

Gjiko tregon për herë të parë pse ia la djalit emrin Zëri

para 7 muajve - Sovrani

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç projekteve muzikore, ai foli edhe për atë private, shkruan GazetaBlic. Emri i djalit të Gjikos, Zëri, u komentua gjatë në...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

para 7 muajve - Periskopi

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

Me kë do ta sjellë Gjiko projektin e ri?

para 7 muajve - Prive

Nuk ka shumë kohë prej kur publikoi projektin e tij më të ri, solo. ‘Coco jumbo’ ishte kënga e verës nga reperi i njohur Gjiko. Kjo këngë, e cila ishte e preferuara nga të gjithat për gruan e tij Elitën,...

Gjiko paralajmëron këngën e re, është bashkëpunim

para 7 muajve - Lajm

Reperi Gjiko ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram se shumë shpejtë do të vijë me projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Ai ka treguar se kënga do të jetë bashkëpunim mirëpo nuk e ka zbuluar...

Gjiko ka gati këngën e re

para 7 muajve - RTV 21

Gjiko këtë herë vjen në bashkëpunim Reperi i njohur shqiptar, Asdren Gjikolli – Gjiko, në fund të muajit qershor ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Coco Jumbo. Si duket, Gjiko nuk  e ka...

Gjiko dhe Elita ndajnë momente të bukura me djalin e tyre

para 7 muajve - Arbresh

Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi, është duke e shijuar jetën si nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko, para pak muajve u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilët e pagëzuan me emrin...

Gjiko thotë se kënga e re do të jetë bashkëpunim

para 7 muajve - Tetova Sot

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjiko i ka njoftuar fansat e tij se do të vijë me projekt të ri muzikor. Reperi ka thënë se kënga e re do të jetë bashkëpunim, mirëpo nuk ka treguar se me kë do ta...

“Paranoja”, kënga më e re e Bigem dhe Teuta Selimit

para 7 muajve - RTV 21

Dyshja vijnë me bashkëpunim Dy këngëtarët e njohur dhe shumë të dashur shqiptarë, Milot Hasangjekaj i njohur me emrin artistik, Bigem dhe Teuta Selimi kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë...

Gjiko paralajmëron këngën e re, do të jetë një bashkëpunim

para 7 muajve - Gazeta Observer

Reperi Gjiko ende po i shijon sukseset e këngës së tij më të re ‘Coco Jumbo’ e cila ka vetëm një javë që është lansuar, shkruan Indeksonline. Mirëpo reperi ka paralajmëruar se së shpejti do të ketë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK