http://kariera.mk

Zbulohet gjinia e fëmijës së katërt të Arianës dhe Ermalit

para 7 muajve - Epoka e Re

Është zbuluar gjinia e fëmijës së katër të këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu. Bashkëshortja e tij Ariana është në pritje të një vajze. Lajmi është zbuluar nga motra e këngëtarit në një foto të publikuar...

Mësohet gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

para 7 muajve - Zhurnal

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së katërt Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë. Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana...

Mësohet gjinia e fëmiut të Ermalit dhe Arianës, e tregon motra e këngëtarit

para 7 muajve - OraInfo

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana, tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt. Gjatë kësaj pritje, është Ariana ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale, përcjell ORAinfo....

Mësohet gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

para 7 muajve - Infokusi

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së katërt Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë. Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana...

Mësohet gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

para 7 muajve - Infokusi

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së katërt. Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë. Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana...

Ariana e Ermali do bëhen edhe me një vajzë

para 7 muajve - Arbresh

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së katërt. Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë. Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana...

Zbulohet gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

para 7 muajve - Lajm

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë.Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana nuk heziton që të publikoi fotografi të ndryshme,...

Bëhet e ditur gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

para 7 muajve - GazetaBlic

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë. Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana nuk heziton që të publikoi fotografi të ndryshme,...

Bëhet e ditur gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

para 7 muajve - TV21

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së katërt Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë. Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana...

Bëhet e ditur gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

para 7 muajve - RTV 21

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së katërt Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë. Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana...

Ariana plotë buzëqeshje në fotosesionin e shtatzanisë

para 7 muajve - Zhurnal

Po kalon ditët më të mira të saj. Ariana Fejzullahu është në pritje të fëmijës së katërt, e cila po kalon me shumë ëmbëlsi këto ditë, shkruan “Kosovarja”. Edhe pse barkun i saj tani ka marrë një form dhe...

Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë gruan e Ermalit

para 7 muajve - RTV 21

Ariana shfaqet shumë e lumtur Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është mjaft e përfolur në mediat rozë. Ajo tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpërndanë imazhe të...

Ariana kaq e dashuruar, kështu e puth Ermalin

para 7 muajve - Lajm

Çifti i famshëm Ermal dhe Ariana Fejzullahu gëzojnë një jetë luksoze dhe të lumtur, pjesë nga e cila ndajnë shpesh me publikun. Me dashurinë dhe përkushtimin ndaj njëri-tjetrit, ata kanë arritur ta kenë...

Ariana kaq e dashuruar, kështu e puth Ermalin

para 7 muajve - Zhurnal

Çifti i famshëm Ermal dhe Ariana Fejzullahu gëzojnë një jetë luksoze dhe të lumtur, pjesë nga e cila ndajnë shpesh me publikun. Me dashurinë dhe përkushtimin ndaj njëri-tjetrit, ata kanë arritur ta kenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK