http://kariera.mk

“Xhihan” shëtit nëpër Prishtinë

para 7 muajve - Iliria News

Aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë të premte. Pettekaya ka lujtuar në shumë filma...

“Xhihan” shëtit nëpër Prishtinë

para 7 muajve - Koha.mk

Aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë të premte. Pettekaya ka lujtuar në shumë filma...

"Xhihani" shëtit rrugëve të Prishtinës

para 7 muajve - Albeu

Aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë të premte. Pettekaya ka lujtuar në shumë filma...

“Xhihan” shëtit nëpër Prishtinë

para 7 muajve - Lajm

Aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë të premte. Pettekaya ka lujtuar në shumë filma...

Aktori turk – Erkan Pettekaya fotografohet në qendër të Prishtinës

para 7 muajve - GazetaBlic

Siç edhe ishte paralajmëruar, aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë, shkruan GazetaBlic. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë...

Aktori turk – Erkan Pettekaya në qendër të Prishtinës

para 7 muajve - Bota Press

Siç edhe ishte paralajmëruar, aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë të premte.

“Xhihan” shëtit nëpër Prishtinë

para 7 muajve - Periskopi

Aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë të premte. Pettekaya ka lujtuar në shumë filma...

Aktori i famshëm turk vjen në Kosovë, i ftuar special në emisionin e njohur!

para 7 muajve - Blitz

“Prive” ka zbuluar se aktori turk së fundmi do të jetë në Kosovë si i ftuar special në emisionit “Qejfi më i madh se Stambolli”. Emisioni do të nisë transmetimin e tij këtë të premte dhe mësohet se Erkan...

Aktori i njohur turk këtë javë vjen në Kosovë

para 7 muajve - Insajderi

Një ndër aktorët më të njohur të kinematografisë turke, këtë javë do të vijë në Prishtinë. Të premten, Erkan Pettekaya, apo i njohur ndryshe si ‘Xhihani’ i serialit “Fate të Kryqëzuara”, do të jetë prezent...

Xhihani do të vijë të premten në Kosovë për herë të parë, ja arsyeja1

para 7 muajve - Tetova Sot

Një ndër aktorët më të njohur të kinematografisë turke dhe shumë i pëlqyer nga shqiptarët, këtë javë do të vijë në Prishtinë. Bëhet fjalë për Erkan Pettekaya, apo i njohur ndryshe si ‘Xhihani’ i serialit...

“Xhihani” do të vijë të premten në Kosovë për herë të parë, ja arsyeja

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Një ndër aktorët më të njohur të kinematografisë turke dhe shumë i pëlqyer nga shqiptarët, këtë javë do të vijë në Prishtinë. Bëhet fjalë për Erkan Pettekaya, apo i njohur ndryshe si ‘Xhihani’ i serialit...

Aktori turk – Erkan Pettekaya të premtën vjen në Kosovë

para 7 muajve - Zhurnal

Aktori shumë i pëlqyer turk sidomos në Kosovë, vjen të premten në Kosovë.Erkan Pettekaya do të qëndrojë në Prishtinë.Prive merr vesh se aktori turk është i ftuari special i promovimit të emisionit “Qejfi...

Aktori turk do të vijë për herë të parë në Kosovë, ja arsyeja

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një ndër aktorët më të njohur të kinematografisë turke dhe shumë i pëlqyer nga shqiptarët, këtë javë do të vijë në Prishtinë. Bëhet fjalë për Erkan Pettekaya, apo i njohur ndryshe si ‘Xhihani’ i serialit...

Aktori shumë i pëlqyer turk vjen të premten në Kosovë

para 7 muajve - Prive

Aktori shumë i pëlqyer turk sidomos në Kosovë, vjen të premten në Kosovë. Erkan Pettekaya do të qëndrojë në Prishtinë. Prive merr vesh se aktori turk është i ftuari special i promovimit të emisionit “Qejfi...

Aktori turk – Erkan Pettekaya të premtën vjen në Kosovë

para 7 muajve - GazetaBlic

Aktori shumë i pëlqyer turk sidomos në Kosovë, vjen të premten në Kosovë. Erkan Pettekaya do të qëndrojë në Prishtinë. Prive merr vesh se aktori turk është i ftuari special i promovimit të emisionit “Qejfi...

Aktori shumë i pëlqyer turk vjen në Kosovë

para 7 muajve - LajmiFundit

Aktori shumë i pëlqyer turk Erkan Pettekaya është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet disa roleve shumë të suksesshme. Ai i cili bëri më shumë bujë ishte roli i ‘Xhihanit’ në serialin “Fate të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK