http://kariera.mk

Dua Lipa publikon pamje nga momentet romantike me të dashurin 4 vite më të vogël

para 7 muajve - Shekulli

Thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe ato ndërkombëtare bëri bujë lajmi se Dua Lipa ka nisur një lidhje dashurie me vëllain e modeleve Hadid. Gjithçka u vërtetua vetëm pak ditë më parë ku çifti u panë...

Prindërit e Dua Lipës ‘pro’ të dashurit të vjetër të këngëtares

para 7 muajve - Opinion

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje të re me vëllain e motrave Hadid, Anwar Hadid. Ndërkohë vetëm pak kohë më parë ajo përfundoi lidhjen e saj me Isaac Carew, por duket se familja...

Dua fotografohet në krahët e të dashurit të ri në ballkonin e banesës

para 7 muajve - Bota Press

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk po ndahen nga njëri-tjetri. Ata tashmë po gjendet në çdo vend bashkë, e madje edhe po flejnë e po hajnë bashkë. Së fundi çifti është fotografuar në ballkonin e një ndërtese,...

Dua Lipa fotografohet sërish në krahët e të dashurit të ri

para 7 muajve - Lajm

Dua Lipa është fotografuar sërish me të dashurin e ri. Pas ndarjes nga kuzhinieri i famshëm, Isaac Carew, ajo e ka gjetur ‘ngushëllimin’ tek modeli 3 vite më i ri, Anwar Hadid, shkruan lajmi.net. Bazuar...

Me valixhe në dorë dhe të vrenjtur në fytyrë, Çfarë po ndodh me romancën e re të Dua Lipës (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Pak pasi Dua konfirmoi ndarjen nga i dashuri Isaac, u përfol për një romancë me vëllain e modeleve të famshme Anëar Hadid. Thashethemet morën fund shumë shpejt pasi Dua u pa teksa puthej në një festë të...

E kaluan natën bashkë? Dua Lipa kapet mat duke dalë nga apartamenti i Anwar Hadid

para 7 muajve - Lexo

Ata janë dëfryer bashkë duke ndjekur koncerte e dalje në publik, por me sa duket gjërat mes Dua Lipës dhe Anwar Hadid janë bërë më serioze që pasi u lidhën muajin e kaluar. Dua Lipa dhe i dashuri i ri...

Sërish fotografohen! Dua Lipa e lumtur krah të dashurit të ri

para 7 muajve - Prive

Tani që u lidh me një amerikan, ajo po kalon më shumë kohë në Shtetet e Bashkuara! Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri, Anëar Hadid, janë parë shumë të afërt në një takim në New York City gjatë të mërkurës,...

Dua Lipa publikon videon intime me të dashurin në veturë

para 7 muajve - The Prestige

Dua Lipa është shfaqur në një moment intim me të dashurin në veturë. Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti...

Artistet kosovarë që pas ndarjes u lidhën me partnerë më të rinj në moshë

para 7 muajve - Insajderi

Lidhjet e personazheve publike janë gjithnjë shumë më të diskutuara, e më shumë se lidhjet shpesh bujë të madhe bëjnë ndarjet. I tillë është rasti i fundit i artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipa,...

Dua Lipa publikon videon intime me të dashurin në veturë

para 7 muajve - GazetaBlic

Dua Lipa është shfaqur në një moment intim me të dashurin në veturë. Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti...

Dua Lipa publikon videon intime me të dashurin në veturë

para 7 muajve - Gazeta Observer

Dua Lipa është shfaqur në një moment intim me të dashurin në veturë.Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti...

Të famshmet shqiptare që pas ndarjes zgjodhën partnerë më të rinj në moshë

para 7 muajve - Portalb

Në një moment, ju mund të gjeni veten në një marrëdhënie në dukje të përsosur – por pastaj ajo përsosshmëri fillon e zbehet. Në fillim, mund të mendoni se nuk do të largoheni kurrë nga ky person. Por sa...

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin në veturë, konfirmon lidhjen

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në...

Të gjithë ish të dashurit e Dua Lipës, ky është tipi i mashkullit që ajo preferon

para 7 muajve - Prive

Nëse se dini ende,  Dua Lipa ende pa kaluar ato ditët e vështira të ndarjes nga i dashuri, ajo u gjend në krahët e një tjetri.  Bëhet fjalë për vëllain e supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid, Anwar Hadid,...

Dua Lipa nuk ndahet nga i dashuri, shoqërohet me të edhe pas koncerteve

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, mbrëmë ka qenë në koncertin e kryeministrisë në New York. Lipa pas koncertit është parë bashkë me të dashurin e saj të ri, Anwar Hadid, transmeton Klan Kosova....

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

para 7 muajve - Tetova Sot

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar çifti janë parë të përqafuar dhe duke u puthur në një festival, që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Të famshmet shqiptare që pas ndarjes zgjodhën partnerë më të rinj në moshë

para 7 muajve - Prive

Në një moment, ju mund të gjeni veten në një marrëdhënie në dukje të përsosur – por pastaj ajo përsosshmëri fillon e zbehet. Në fillim, mund të mendoni se nuk do të largoheni kurrë nga ky person. Por sa...

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin në veturë, konfirmon lidhjen

para 7 muajve - Fakti Ditor

Dua Lipa është shfaqur në një moment intim me të dashurin në veturë. Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje...

Dua Lipa shkrihet për të dashurin e ri, publikon video duke u puthur

para 7 muajve - TV21

Dua Lipa krah të Anwar Hadid Ditë më parë këngëtarja nga Kosova Dua Lipa, vetëm pak javë pas ndarjes nga Isaac Carew ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid. Ndërsa sot në Instastory ka publikuar...

Dua Lipa shkrihet për të dashurin e ri, publikon video duke u puthur

para 7 muajve - RTV 21

Dua Lipa krah të Anwar Hadid Ditë më parë këngëtarja nga Kosova Dua Lipa, vetëm pak javë pas ndarjes nga Isaac Carew ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid. Ndërsa sot në Instastory ka publikuar...

Merrni frymë, Dua Lipa sapo konfirmoi lidhjen e re (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Ditët e fundit në media ka qarkulluar një lajme ku thuhej se këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është në një lidhje me Anëar Hadid. Dyshja është parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, megjithatë...

Dua Lipa ndanë një moment intim me të dashurin në veturë

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në makinë. Për dyshen...

Dua Lipa e pandashme nga i dashuri i ri, publikohen fotografi të reja

para 7 muajve - Insajderi

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa ne lidhje të re por këngëtarja dhe Isaac shpresojnë për një rikthim (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

para 7 muajve - Infokusi

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa e pandashme nga i dashuri i ri, publikohen fotografi të reja

para 7 muajve - Sovrani

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa shkrihet për të dashurin e ri, publikon video duke u puthur

para 7 muajve - Sovrani

Ditë më parë këngëtarja nga Kosova Dua Lipa, vetëm pak javë pas ndarjes nga Isaac Carew ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid. Ndërsa sot në Instastory ka publikuar një video teksa shihet...

Gjërat po bëhen serioze, pas lidhjes me të vëllain Dua Lipa merr koment nga Gigi Hadid (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Dua Lipa javë më parë ka përfunduar romancën me kuzhinierin britanik, Isaac Carew. Por, bukuroshja shqiptare nuk ka humbur kohë dhe tashmë ka një të dashur të ri në krah të saj. Ajo ka konfirmuar se është...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shihen në çdo vend bashkë

para 7 muajve - Arbresh

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

para 7 muajve - Bota Press

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Me Bujar Qamilin, Korab Shaqiri lanson këngën ritmike

para 7 muajve - Prive

Ka kaluar goxha kohë qysh kur Korab Shaqiri ka lansuar nëj këngë të re. Para nëj viti, ai publikoi këngën “Dashni e këputur”, një baladë dashurie e cila i shkon shumë stilit muzikor të këngëtarit. Mirëpo...

Dua Lipa konfirmon lidhjen e re, puthje pasiononte në publik

para 7 muajve - BalkanWeb

SHBA Dua Lipa konfirmon lidhjen me vëllain e motrave të njohur, Gigi-it dhe Bella-s, Anwar Hadid. Çifti është fotografuar duke u puthur gjatë një koncerti në Hyde Park në Londër. Edhe pse foto të tyre...

U ndanë, por Isac Carew nuk heq dorë nga Dua Lipa

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri...

Kush nga kolegët e zhgënjeu Jonida Maliqin në Eurovision?

para 7 muajve - Prive

Këtë vit këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, e përfaqësoi Shqipërinë në festivalin Europian të këngës. Ajo udhëtoi për në Tel Aviv të Izraelit, për të performuar në skenën e madhe të festivalit, e në garë...

U ndanë, por Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa

para 7 muajve - The Prestige

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga...

Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga...

U ndanë, por Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa

para 7 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga...

Para Duas, kjo bukuroshe ishte përfolur si e dashura e Anwar Hadid

para 7 muajve - Prive

Në Qershor, Prive.al zbuloi se këngëtarja Dua Lipa është në një romancë të re. Ky lajm erdhi surprizë për shumëkë sepse ishte në një interval tejet të shkurtër kohor nga zhvillimi i fundit – ai i ndarjes...

Dua Lipa dhe i dashuri i saj puthen për herë te parë në publik

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja e njohur shqiptare  Dua Lipa u përfol shumë për lidhjen e saj të re. Ata janë fotografuar gjatë një festivali muzikor në Londër, ku nuk ngurruan të shfaqnin dashurinë për njëri-tjetrin haptazi....

Ju prezantojmë puthjen e parë në publik të Dua Lipas dhe partnerit të saj të ri!

para 7 muajve - Blitz

Aludime, thashetheme, konfirmime nga burime të afërta… të gjithave u erdhi fundi me këtë zyrtarizim të lidhjes nga vetë çifti: Dua Lipa dhe Anëar Hadid. Ata janë fotografuar gjatë një festivali muzikor...

Më zyrtare s’ka ku shkon! Dua fotografohet duke u puthur me të dashurin e ri

para 7 muajve - Prive

Një tjetër anëtar i familjes Hadid është jashtë tregut “romantik”. Kjo për shkak se shqiptarja Dua Lipa tani është e dashura e djalit të vogël të familjes, Anëar Hadid, derisa dyshja i pushuan të gjitha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK