http://kariera.mk

Çiljeta mbulohet me shami, nxjerr foto duke falur namazin (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tërhoqi vëmendjen e mediave rozë, për shkak se u shfaq e mbuluar në shami , ndërsa agjëroi edhe muajin e Ramazanit. Po ashtu, pak orë më parë, Çiljeta...

Mbulohet prapë Çiljeta, bën namaz edhe pas Ramazanit

më 7.2019 - OraInfo

Çiljeta Xhilaga është një prej këngëtareve më të zëshme shqiptare. Përveç muzikës, ajo është komentuar gjithmonë edhe për paraqitjet e saj dhe për pamjen e jashtme, përcjell ORAinfo. Çiljeta gjatë Ramazanit...

Çiljeta nuk ndalet së treguari devotshmërinë ndaj fesë islame, ia nis namazit

më 7.2019 - Insajderi

Çiljeta Xhilaga është e vendosur që të tregojë devotshmërinë e saj ndaj fesë myslimane. Këngëtarja ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet e mbuluar me shami, ndërkohë që shkruan: “Fjalët e njerëzve janë...

Çiljeta mbulohet sërish si besimtare e devotshme e islamit, publikon foto

më 7.2019 - AlbPortali

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tërhoqi vëmendjen e mediave rozë, për shkak se u shfaq e mbuluar në shami, ndërsa agjëroi edhe muajin e Ramazanit. Loading... Mirëpo, nuk kaloi shumë...

Çiljeta mbulohet sërish si besimtare e devotshme e islamit, publikon foto

më 7.2019 - Fakti Ditor

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tërhoqi vëmendjen e mediave rozë, për shkak se u shfaq e mbuluar në shami, ndërsa agjëroi edhe muajin e Ramazanit. Mirëpo, nuk kaloi shumë nga ky moment...

S’ka lënë gjë pa bërë, Çili e penduar, tani besimtare

më 7.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga njihet për këngët e saj të cilat i kishte kthyer në hite, e të cilat komentoheshin shumë edhe për shkak të paraqitjes së saj ‘të nxehtë’ nëpër videoklipet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK