http://kariera.mk

“Jealous”, së shpejti nga Enca

para 7 muajve - Telegrafi

Enca Haxhia (Foto: Instagram/enca)

Enca sjell “xhelozi”?

para 7 muajve - Klan Kosova

Pas këngës “Hajde” të cilën e solli në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, Enca duket se është bërë gati për diçka të re. Në llogarinë e saj në Instagram ku numëron 2.1 milionë ndjekës, ajo ka postuar një...

Enca zbulon titullin e këngës së re

para 7 muajve - TV21

Së shpejti publikohet kënga e re e Encës Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhija, ka gati projektin e ri muzikor. Përmes një fotografie të cilën e postoi në llogarinë e saj në Instagram, artistja...

Enca zbulon titullin e këngës së re

para 7 muajve - RTV 21

Së shpejti publikohet kënga e re e Encës Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhija, ka gati projektin e ri muzikor. Përmes një fotografie të cilën e postoi në llogarinë e saj në Instagram, artistja...

Enca zbulon titullin e këngës së re me një pozë shumë joshëse

para 7 muajve - Zhurnal

Enca e ka paralajmëruar këngën e re. Ka disa ditë që Enca Haxhia e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani ajo ka vendosur ta tregoj emrin e këngës e cila vjen me videoklip dhe...

Enca zbulon titullin e këngës së re

para 7 muajve - Arbresh

Së shpejti publikohet kënga e re e Encës Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhija, ka gati projektin e ri muzikor. Përmes një fotografie të cilën e postoi në llogarinë e saj në Instagram, artistja...

Enca zbulon titullin e këngës së re me një pozë shumë joshëse

para 7 muajve - Gazeta Observer

Enca e ka paralajmëruar këngën e re. Ka disa ditë që Enca Haxhia e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani ajo ka vendosur ta tregoj emrin e këngës e cila vjen me videoklip dhe...

Enca u bën diss xhelozeve në mënyrën më luksoze

para 7 muajve - Arbresh

Me një varëse Swarovski ku lexohet: “Jealous” (Xheloze). Enca vetëm sa u shtoi zilinë gjithë atyre të cilëve u dedikon këngën e saj të re. Këngëtarja ka kohë që  paralajmëron një këngë për të gjithë ata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK