http://kariera.mk

Për herë të parë! Irina Shqyk flet pas ndarjes me Cooper

para 7 muajve - Prive

Modelja e famshme ruse Irina Shayk, ka folur për herë të parë pas ndarjes me aktorin Bradley Cooper, në një intervistë për revistën e famshme Harper’s Bazar. Shayk e cila me aktorin ka edhe një vajzë,...

Irina Shayk shfaqet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

para 7 muajve - GazetaBlic

Modelja 33 vjeçare, Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper ka pak kohë që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan GazetaBlic. Për këtë, Irina Shayk ka folur për herë të parë për revistën Harper’s Bazar....

Irina Shayk foli për herë të parë pas ndarjes me Bradley Cooper

para 7 muajve - Portalb

Irina Shayk duket një mrekulli në kopertinën e verës së Harper Bazzar. Kjo është intervista e parë e Irina Shayk që pas ndarjes nga Bradley Cooper. Edhe pse është një ndër modelet më të suksesshme, Irina...

Pas ndarjes, Irina Shayk ende beson në martesë

para 7 muajve - Epoka e Re

Irina Shayk nuk po e lejon dashurinë e humbur të ndryshojë pikëpamjen e saj mbi romancën. Pavarësisht ndarjes nga Bradley Cooper pas më shumë se 4 vitesh së bashku muajin e kaluar, supermodeluesja ruse...

Irina Shayk flet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

para 7 muajve - Opinion

Këtë periudhë super-modelja Irina Shayk ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së saj nga partneri Bradley Cooper. Ajo ka dhënë intervistën e parë pas ndarjes për “Harper’s Bazaar” ku është...

Irina Shayk flet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

para 7 muajve - Insajderi

Është një nga modelet  më të komentuara në media, Irina Shayk së fundmi bëri bujë të madhe pas ndarjes të Bradley Cooper. Irina Shayk është shfaqur në kopertinën e Harper’s Bazaar për intervistën e saj...

Irina Shayk pas dy ndarjeve, megjithatë besoj në martesë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Irina Shayk është shfaqur në kopertinën e Harper’s Bazaar për intervistën e saj të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper. Supermodelja duket mjaft në formë, por insiston se nuk është perfekte: “Kam ditë...

Pas ndarjes, Irina Shayk ende beson në martesë

para 7 muajve - KosovaPress

Pavarësisht ndarjes nga Bradley Cooper pas më shumë se 4 vitesh së bashku muajin e kaluar, supermodelja ruse zbuloi se ende beson tek ‘princi i kaltër’. “A besoj unë në martesë?”-tha ajo gjatë një interviste...

A beson te martesa? Irina Shayk flet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

para 7 muajve - Blitz

Irina Shayk është shfaqur në kopertinën e Harper’s Bazaar për intervistën e saj të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper. Supermodelja duket mjaft në formë, por insiston se nuk është perfekte: “Kam ditë...

Edhe pas ndarjes nga Bradley Cooper, Irina Shayk beson në martesë

para 7 muajve - Klan Kosova

Irina Shayk vazhdon të besojë në dashuri, pavarësisht që është ndarë nga Bradley Cooper. “Të gjithë e shohin martesën në mënyrën e tyre. A besoj në martesë? Po, patjetër. Unë nuk jam person i tillë që...

Irina Shayk flet për herë të parë pas ndarjes me Bradley Cooper

para 7 muajve - Insajderi

Irina Shayk është ndarë me Bradley Cooper, ndarje kjo e cila thuhet të jetë si shkak i ndërmjetësimit të Lady Gaga. Megjithatë modelja me origjinë ruse ka folur për jetën e saj si nënë, privatësinë dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK