http://kariera.mk

Gjyste Vulaj ka ditëlindjen, zbukurohet si një 20-vjeçare për të festuar

para 7 muajve - OraInfo

Gjyste Vulaj është një këngëtare shumë e njohur shqiptare. Janë paraqitjet e saj interesante ato që e kanë bërë të përfolur për vite në publik, përcjell ORAinfo. Gjystja sot feston 42 vjetorin e lindjes....

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, plot urime dhe supriza

para 7 muajve - Zhurnal

Ajo është një super artiste e mjaft unike. Po flasim për këngëtaren Gjyste Vulaj e cila ka festuar ditëlindjen në Tuz ku edhe jeton së bashku me familjarë e plot të ftuar por edhe supriza sidomos nga fansat...

Duket si vajzë e re, ja sa vite ka mbushur Gjyste Vulaj

para 7 muajve - OraInfo

Nuk e besoni dot sa vite i ka mbushur Gjyste Vulaj. Gjyste Vulaj mbush 45 vjet Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar...

Nuk e besoni dot sa vite i ka mbushur Gjyste Vulaj

para 7 muajve - Ina

Gjyste Vulaj mbush 45 vjet Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi...

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen si një 15 vjeçare!

para 7 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të.Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi në të cilat duket si një...

Nuk e besoni dot sa vite i ka mbushur Gjyste Vulaj

para 7 muajve - Bota Press

Gjyste Vulaj mbush 45 vjet Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi...

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen si një 15 vjeçare!

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi në të cilat duket si një...

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen si një 15 vjeçare!

para 7 muajve - RTV 21

Gjyste Vulaj mbush 45 vjet Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi...

Për ditëlindjen e 33-të Ledri Vula surprizon bukur fansat (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Ledri Vula festoi ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 33-të. Reperi është nga personazhet publik më të dashur për publikun duke i kthyer këngët e tij në hite të njëpasnjëshme. Mbrëmjen e djeshme Ledri...

Një femër inskenoi një rast grabitje në Ferizaj

para 7 muajve - KosovaPress

“Lidhur me rastin më 10.07.2019 njësia përkatëse policore ka arrit të vërtetojë se nuk kemi të bëjmë me grabitje, mirëpo e dyshuara  e kishe inskenuar rastin”, njofton Policia. Me vendim të prokurorit...

Reperi shqiptar ankohet se nuk e urojnë për ditëlindje: Ma shumë vjet, ma pak urime

para 7 muajve - Tetova Sot

Përveç Ledri Vulës, i cili ditën e sotme mbush 33 vjeç, këtë të mërkurë feston ditëlindjen edhe reperi i njohur, Besnik Canolli i njohur si 2Po2. Ai sot bën 41 vjeç dhe nëpërmjet një postimi në profilin...

Ermali e uron Ledrin për ditëlindje nëpërmjet kësaj fotografie

para 7 muajve - GazetaBlic

Ermal Fejzullahu e ka uruar Ledri Vulën me rastin e ditëlindjes. Ledri Vula sot feston ditëlindjen e tij të 33-të dhe ka pranuar urime të shumta qoftë në rrjete sociale dhe jo vetëm. Ndër ta e ka uruar...

Ledri Vula feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

para 7 muajve - Zhurnal

Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Sot është një ditë e rëndësishme për Ledri Vulën, shkruan lajmi.net.Kjo pasi ai feston ditëlindjen dhe ka mbushur 33 vite jetë. Këtë e bëri të ditur vetë pranë një fotografie...

Vërshojnë urimet për Ledrin

para 7 muajve - RTV 21

Urimet e emrave të njohur për artistin Rep-artisti i njohur, Ledri Vula sot feston ditëlindjen e 33-të. Me rastin e ditëlindjes, këngëtari mjaft i kërkuar në mbarë trojet shqiptare po merr urime të shumta...

Ledri Vula feston ditëlindjen, sa vjeç mbushi këngëtari (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Reperi më i dashur, veçanërisht për vajzat feston ditëlindjen ditën e sotme. E kemi fjalën për Ledrin i cili njihet si një ndër reperët më të pashëm shqiptar. Gjatë gjithë kohës reperi është shumë aktiv...

Ledri Vula sot ka ditëlindjen, kjo është mosha e tij

para 7 muajve - Periskopi

Rep artisti kosovar Ledri Vula sot ka ditëlindjen. Ai ka mbushur 33 vjeç, ndërsa këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes rrjetit social Instagram. Në karrierën e tij muzikore reperi ka treguar sukses...

Ledri Vula feston ditëlindjen, kaq vite mbushi reperi

para 7 muajve - GazetaBlic

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot ka mbushur plot 33 vite jetë. Ledri Vula është lindur më 10 korrik të vitit 1986. Ai e ka shfaqur...

Ledri Vula sot ka ditëlindjen, kjo është mosha e tij

para 7 muajve - KosovaPress

Në karrierën e tij muzikore reperi ka treguar sukses si në bashkëpunime ashtu edhe në këngë solo. Projekti i fundit i Ledri Vulës ishte kënga ‘Mem’ e cila ka marrë mbi 1 milionë e gjysmë klikime në youtube....

Ledri Vula feston ditëlindjen, kaq vite mbushi reperi

para 7 muajve - Lajm

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot ka mbushur plot 33 vite jetë. Ledri Vula është lindur më 10 korrik të vitit 1986. Ai e ka shfaqur...

Ledri sot feston ditëlindjen

para 7 muajve - RTV 21

Festë në familjen Vula Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot i mbushi 33 vjet, shkruan rtv21.tv Në datën e lindjes, Ledri sot pritet...

Ledri Vula sot feston ditëlindjen

para 7 muajve - Arbresh

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot i mbushi 33 vjet. Në datën e lindjes, Ledri sot pritet të marrë urime të shumta nga familjarë,...

Ledri Vula feston ditëlindjen, kaq vite mbushi reperi

para 7 muajve - Sovrani

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot ka mbushur plot 33 vite jetë.Ledri Vula është lindur më 10 korrik të vitit 1986. Ai e ka shfaqur...

Ledri Vula dy ditë pas pubilkimit të këngës së re arrinë shifra të larta

para 7 muajve - Tetova Sot

Kënga e re e reperit Ledri Vula me titull ‘MEM’, është publikuar para 2 ditësh në Youtube dhe menjëher ka arritur të grumbullojë më shumë se 1.2 milion shikime deri tani. E shoqëruar me një videoklip interesant,...

Brenda ditëlindjes së Samanta Karavellës: Ja sa vjeç ka mbushur këngëtarja

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur shqiptare Samanta Karavella feston sot ditëlindjen. Bukuroshja shqiptare mbush 29 vjeç dhe ka festuar që në orët e para të mëngjesit. Miqtë e Samantës dhe familjarët kishin përgatitur...

Kënga “MEM” e Ledrit arrin një milionë klikime

para 7 muajve - Arbresh

Kënga e re e reperit Ledri Vula me titull ‘MEM’, është publikuar para 2 ditësh në Youtube dhe menjëher ka arritur të grumbullojë më shumë se 1.2 milion shikime deri tani. E shoqëruar me një videoklip interesant,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK