http://kariera.mk

Diplomon vëllai i Ritës, ajo ka dy fjalë për të

para 7 muajve - TV21

Rita e lumtur për diplomimin e vëllait Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka ndarë një moment të lumtur të jetës së saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Vëllai i Ritës, Doni ka diplomuar në...

Diplomon vëllai i Ritës, ajo ka dy fjalë për të

para 7 muajve - RTV 21

Rita e lumtur për diplomimin e vëllait Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka ndarë një moment të lumtur të jetës së saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Vëllai i Ritës, Doni ka diplomuar në...

Diplomon vëllai i Rita Orës, këngëtarja shqiptare ndihet krenare për të

para 7 muajve - Telegrafi

Rita Ora (Foto: Instagram/ritaora)

Rita Ora e pranishme në diplomimin e vëllait të saj

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora së fundmi ka postuar foto nga diplomimi i vëllait të saj të vogël. Pavarsisht agjentës së ngarkuar që ka, Rita Ora nuk e lë anash as familjen, ajo nuk ka humbur as...

U rrit dhe ky! Vëllai i vogël i Rita Orës diplomon, e gjithë familja e urojnë

para 7 muajve - Prive

Më i vogli i familjes Sahatçiu apo Ora siç njihen ata tashmë ndërkombëtarisht, u diplomua. Don Ora, vëllai i vogël i këngëtares Rita Ora, tashmë është i diplomuar nga shkolla e mesme. Përmes një ceremonie...

Diplomon vëllai i Rita Orës, ajo ndihet krenare për të

para 7 muajve - Albinfo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon të jetë një nga emrat më të dashur për publikun. Duke qenë se është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ajo nuk ngurron të ndajë me fansat fotografi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK