http://kariera.mk

Zhytja e ndaluar pas ushqimit/ Larja në ujë bllokon tretjen. Mund të shkaktojë vdekje

para 7 muajve - Top Channel

Është makthi i shumë prindërve, megjithatë ky fenomen nuk prek vetëm fëmijët: është folur shumë për faktin që pas ngrënies, nuk duhet hyrë menjëherë në ujë. Por sa duhet pritur saktësisht? Kjo është një...

Zhytja e ndaluar pas ushqimit

para 7 muajve - Koha Jone

Është folur shumë për faktin që pas ngrënies, nuk duhet hyrë menjëherë në ujë. Sa duhet pritur saktësisht? Kjo është një prej dilemave të mëdha të verës dhe shpeshherë, shkak i betejave mes të rriturve...

Kujdes, zhytja në ujë pas ushqimit është e ndaluar

para 7 muajve - Lexo

Është makthi i shumë prindërve, megjithatë ky fenomen nuk prek vetëm fëmijët: është folur shumë për faktin që pas ngrënies, nuk duhet hyrë menjëherë në ujë. Por sa duhet pritur saktësisht? Kjo është një...

Zhytja e ndaluar pas ushqimit, larja në ujë bllokon tretjen, mund të shkaktojë vdekje

para 7 muajve - Arbresh

Është makthi i shumë prindërve, megjithatë ky fenomen nuk prek vetëm fëmijët: është folur shumë për faktin që pas ngrënies, nuk duhet hyrë menjëherë në ujë. Por sa duhet pritur saktësisht? Kjo është një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK