http://kariera.mk

Sipas zodiakut, kjo shenjë ka pushtet mbi ju më shumë se kushdo tjetër

para 3 muajve - Opinion

Dashi pëlqen partnerët dominues, të fortë dhe shenja që njihet si më e forta është pikërisht Dashi. Të shohësh veten në pasqyrë mund të duket e mrekullueshme në fillim, por dikush do të duhet që përfundimisht...

Shenja e Luanit është shenjë personaliteti të fuqishëm

para 3 muajve - Koha Jone

A e përcaktojnë yjet dhe shenja e zodiakut të ardhmen tonë? A është suksesi ynë financiar  i paracaktuar që në linjde ? Ndonëse nuk mund të jemi në gjendje të japim një përgjigje të prerë, ka hulumtime...

Nga më naivët tek më tinëzarët, si klasifikohen shenjat e zodiakut

para 3 muajve - Lexo

Shigjetari- Shigjetari në krye të listës nuk duhet t’iu habisë. Të lindurit në këtë shenjë janë më naivët e gjithë zodiakut, ata që besojnë më shumë, aq sa ndonjëherë rrezikojnë t’i bëjnë për ”budallenj”....

Nga më naivët tek më tinëzarët, si klasifikohen shenjat e zodiakut

para 3 muajve - Opinion

Shigjetari Shigjetari në krye të listës nuk duhet t’iu habisë. Të lindurit në këtë shenjë janë më naivët e gjithë zodiakut, ata që besojnë më shumë, aq sa ndonjëherë rrezikojnë t’i bëjnë për ”budallenj”....

Sa mundësi ka që i dashuri t’ju tradhtojë? Nga 1 deri në 100% ja sa janë shanset sipas shenjës së horoskopit

para 3 muajve - Lexo

Shenjat e zodiakut mund t’ju tregojnë shumë për një person dhe ky është shpjegimi i thjesht, përse kaq shumë njerëz janë shumë të dhënë pas astrologjisë. Si janë shenjat e horoskopit në shtrat, kush ka...

Miliarderët i përkasin kësaj shenje! Nëse ju keni lindur në këtë muaj, e sigurt që do të pasuroheni

para 3 muajve - Lexo

A e përcaktojnë yjet dhe shenja e zodiakut të ardhmen tonë? A është suksesi ynë financiar i paracaktuar që në linjde ? Ndonëse nuk mund të jemi në gjendje të japim një përgjigje të prerë, ka hulumtime...

Nga më naivët tek më tinëzarët, si klasifikohen shenjat e horoskopit

para 3 muajve - Sovrani

Shigjetari Shigjetari në krye të listës nuk duhet t’iu habisë. Të lindurit në këtë shenjë janë më naivët e gjithë zodiakut, ata që besojnë më shumë, aq sa ndonjëherë rrezikojnë t’i bëjnë për ”budallenj”....

Të lindurit e këtij muaji e kanë të sigurt se do pasurohen

para 3 muajve - Albeu

A e përcaktojnë yjet dhe shenja e zodiakut të ardhmen tonë? A është suksesi ynë financiar i paracaktuar që në linjde ? Ndonëse nuk mund të jemi në gjendje të japim një përgjigje të prerë, ka hulumtime...

Miliarderët i përkasin kësaj shenje! Nëse ju keni lindur në këtë muaj, e sigurt që do të pasuroheni

para 3 muajve - Sovrani

A e përcaktojnë yjet dhe shenja e zodiakut të ardhmen tonë? A është suksesi ynë financiar i paracaktuar që në linjde ? Ndonëse nuk mund të jemi në gjendje të japim një përgjigje të prerë, ka hulumtime...

Nëse keni lindur në këtë muaj, do të pasuroheni; Miliarderët i përkasin kësaj shenje

para 3 muajve - Gazeta Observer

A e përcaktojnë yjet dhe shenja e zodiakut të ardhmen tonë? A është suksesi ynë financiar  i paracaktuar që në linjde ? Ndonëse nuk mund të jemi në gjendje të japim një përgjigje të prerë, ka hulumtime...

Pse më së vështiri janë Peshqit në horoskop për t’u kuptuar

para 3 muajve - Arbresh

Peshqit e kanë një aftësi të mahnitshme për t’i fshehur mendimet nga pjesa tjetër e botës. Këta njerëz janë xhentilë, të dashur dhe të kujdesshëm. Disa thonë se zemrat e tyre janë të ndërtuara nga ari,...

Njihuni me 3 shenjat e horoskopit më gënjeshtare

para 3 muajve - Shekulli

Duam apo s’duam ta pranojmë, të gjithë biem pre e mashtrimeve dhe gënjeshtrave, sigurisht që ndjesia e të qenit ”i vënë në lojë” nuk i pëlqen askujt, megjithatë nuk kemi ç’i bëjnë. Për disa njerëz gënjeshtrat...

Miliarderët i përkasin kësaj shenje Horoskopi

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

A e përcaktojnë yjet dhe shenja e zodiakut të ardhmen tonë? A është suksesi ynë financiar i paracaktuar që në linjde ? Ndonëse nuk mund të jemi në gjendje të japim një përgjigje të prerë, ka hulumtime...

Mërkuri u zmbraps, njihuni me ndryshimet për të gjitha shenjat e horoskopit

para 3 muajve - Shekulli

Duke filluar nga dita e sotme Mërkuri, planeti i ideve dhe jo vetëm, do të zmbrapset përkohësisht, të paktën deri në javën e parë të gushtit, duke sjellë një erë ndryshimesh tek të gjitha shenjat. Nëse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK