http://kariera.mk

Dy orë në vaskën e mbushur me akull

para 5 muajve - Koha.mk

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. “Koeberl...

Atleti thyen rekordin botëror, qëndron dy orë në vaskën e mbushur me akull

para 5 muajve - Zhurnal

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. “Koeberl...

Sportisti austriak Josef Koeberl vendos një rekord të ri botëror

para 5 muajve - BalkanWeb

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. ”Koeberl...

Atleti thyen rekordin botëror, qëndron dy orë në vaskën e mbushur me akull

para 5 muajve - Gazeta Observer

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. “Koeberl...

Atleti thyen rekordin botëror, qëndron dy orë në vaskën e mbushur me akull

para 5 muajve - GazetaBlic

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. “Koeberl...

Atleti austriak thyen rekord, qëndron me orë të tëra në akull

para 5 muajve - Alsat-M

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. ”Koeberl...

SOFT NEWS – Edhe ky quhet… rekord!

para 5 muajve - Medial

VJENË, 12 gusht /MEDIAL-DPA/ – Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake...

Dy orë në vaskën e mbushur me akull

para 5 muajve - Koha.net

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. “Koeberl...

Atleti austriak thyen rekord, qëndron me orë të tëra në akull

para 5 muajve - Tetova Sot

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. ”Koeberl...

Atleti austriak thyen rekord, qëndron me orë të tëra në akull

para 5 muajve - Lajm

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. ”Koeberl...

Dy orë në vaskën e mbushur me akull

para 5 muajve - Ekonomia Online

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. “Koeberl...

Dy orë në vaskën e mbushur me akull

para 5 muajve - Periskopi

Atleti austriak i sporteve ekstreme, Josef Koeberl vendosi një rekord të ri botëror duke kaluar më shumë se dy orë në një vaskë të mbushur me akull, sipas agjencisë austriake të lajmeve, APA. “Koeberl...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK