http://kariera.mk

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

para 5 muajve - Top Channel

Pak janë fëmijët që si dhuratë ditëlindjeje nga prindërit marrin makina. Edhe më të paktë janë ata që si makinë marrin një BMW 45-mijë euroshe. Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur nga...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

para 5 muajve - Top Channel

Pak janë fëmijët që si dhuratë ditëlindjeje nga prindërit marrin makina. Edhe më të paktë janë ata që si makinë marrin një BMË 45 mijë euroshe. Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur nga...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

para 5 muajve - Koha.mk

Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur nga prindërit edhe me këtë dhuratë. Për inat, ai e ka futur makinën në ujë, e ka filmuar duke u mbytur, dhe videon ia ka çuar të atit për t’i treguar...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

para 5 muajve - Lajm

Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur nga prindërit edhe me këtë dhuratë. Për inat, ai e ka futur makinën në ujë, e ka filmuar duke u mbytur, dhe videon ia ka çuar të atit për t’i treguar...

E pazakonshme/ 18-vjeçari hedh BMW’në në lum, dëshironte Jaguar për ditëlindje

para 5 muajve - Periskopi

Një djalosh 18- vjeçar nga India thuhet se e hodhi BMW-në e tij të re në një lumë pasi pranoi makinën gjermane si dhuratë për ditëlindjen e tij. Njësia e lajmeve NDTV raporton se të riut iu dha BMW 3-Series...

I morën ‘BMW’ në vend të ‘Jaguar’ – veprimi i këtij personi ka lënë të gjithë gojëhapur

para 5 muajve - Insajderi

Një person në Indi ka hedhur në lumë një veturë të tipit ‘BMW’, nën pretendimin se ai ishte i nervozuar që nuk mori një ‘Jaguar’ për ditëlindje. Personi i ri, i i njohur vetëm si Akash, nga Haryana në...

Momenti kur personi hedh në lumë BMW-në e re që e mori për ditëlindje

para 5 muajve - GazetaBlic

Një person në Indi ka hedhur në lumë një veturë të tipit ‘BMW’, nën pretendimin se ai ishte i nervozuar që nuk mori një ‘Jaguar’ për ditëlindje. Personi i ri, i i njohur vetëm si Akash, nga Haryana në...

Personi hedh në lumë BMW-në e re që e mori për ditëlindje [Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Një person në Indi ka hedhur në lumë një veturë të tipit ‘BMW’, nën pretendimin se ai ishte i nervozuar që nuk mori një ‘Jaguar’ për ditëlindje. Personi i ri, i i njohur vetëm si Akash, nga Haryana në...

Kërkoi t’i dhurojnë një Jaguar për ditëlindje, ia bëjnë dhuratë një BMW – indiani zemërohet dhe e hedh në lumë

para 5 muajve - Zhurnal

Një burrë nga India, i cili donte ti dhuronin një veturë Jaguar për ditëlindje, por kur nuk e mori u inatos keq. Në vend të saj, i dhanë një BMW, e cila kushton rreth 49 mijë dollarë, por e hodhi në lumë....

Djali u zemërua që i dhuruan BMW për ditëlindje, nuk do të besoni çfarë i bëri

para 5 muajve - RTV 21

Dëshironte Jaguar, jo BMW Një burrë indian me sa duket u tërbua pasi mori një BMW për ditëlindjen e tij, në vend të një veture të tipit Jaguar. Ai me gjithë inatin që ksihte e fundosi automjetin e ri në...

Indiani hodhi BMW-në në lum, deshi Jaguar

para 5 muajve - KosovaPress

Në vend të saj, i dhanë një BMW, e cila kushton rreth 49 mijë dollarë, por e hodhi në lumë. Videoja u postua në rrjetet sociale ku makina shihet duke “lundruar” në lumin e shtetit verior Indian, Haryana....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK