http://kariera.mk

Miley Cyrus drejt divorcit

para 5 muajve - Alsat-M

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori...

Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore (Fotot)

para 5 muajve - Infokusi

Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia...

Liam Hemsworth flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 5 muajve - Insajderi

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Aktori i njohur flet pas ndarjes nga bashkëshortja

para 5 muajve - RTV 21

Liam habit me fjalët për Miley-n Aktori i njohur, Liam Hemsworth dhe këngëtarja e njohur, Miley Cyrus janë ndarë disa muaj pasi kurorëzuan dashurinë me martesë. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Hemsworth...

FOTOT/ Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore

para 5 muajve - Gazeta Tema

Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia...

Pas ndarjes nga Miley Cyrus vjen reagimi i parë i Liam Hemsworth

para 5 muajve - Opinion

Ditët e fundit divorci mes këngëtares Miley Cyrus dhe aktorit Liam Hemsworth ka qenë një  nga çështjet më të komentuara në mediat e huaja. Pas reagimit nga Miley, nuk ka vonuar edhe një shkrim nga Liam,...

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 5 muajve - The Prestige

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 5 muajve - Sovrani

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Liam Hemsworth flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 5 muajve - Arbresh

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Pas 1 viti martesë, Miley Cyrus drejt divorcit

para 5 muajve - Alsat-M

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori...

Pas 1 viti martesë, Miley Cyrus drejt divorcit

para 5 muajve - Top Channel

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori...

E ka burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 5 muajve - Tetova Sot

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

“Nuk ishte aspak surprizë”, flasin miqtë e Miley dhe Liam pas konfirmimit të ndarjes

para 5 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme, Miley Cyrus dhe Liam Hamsworth bënë publike ndarjen e tyre pas 8 muajsh martesë. Pas këtyre lajmeve këngëtarja e njohur reagoi me një status në ‘Instagram’ duke shkruar se ndryshimi ishte...

U konfirmua arsyeja e ndarjes, Miley Cyrus reagon pasi i dha fund lidhjes me Liam

para 5 muajve - Portalb

Ditën e sotme është bërë publik lajmi se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 10-vjeçare. Ky vendim erdhi 7 muaj pasi çifti e kishte kurorëzuar dashurinë me martesë. Lajmi është...

Miley Cyrus drejt divorcit

para 5 muajve - KosovaPress

Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori u takuan 10 vjet më parë në setin e dramës së Nicholas Sparks-it, “The Last...

E la burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 5 muajve - Iliria News

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

Miley Cyrus la burrin për një femër

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë qe disa vite bashkë, ndërsa pas tejkalimit të problemeve në lidhjen e tyre, ata edhe u martuan para tetë muajsh. Megjithatë, jeta e tyre martesore është shoqëruar me...

E la burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 5 muajve - The Prestige

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

Pas lajmeve për divorcin vjen reagimi i parë nga Miley Cyrus

para 5 muajve - Opinion

Divorci mes këngëtares Miley Cyrus dhe aktorit Liam Hemsworth pas vetëm disa muaj martese ishte i papritur. Sipas mediave të huaja dyshimet për një ndarje mes tyre kanë ardhur që kohë më parë, kur Miley...

E la burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 5 muajve - Republika

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po ndahen

para 5 muajve - KosovaPress

Në një deklaratë dhënë CBS një përfaqësues i Miley ka thënë se ‘dyshja janë pajtuar të ndahen’. Ata u njohën 10 vjet më parë në setin e dramës së Nicolas Sparks ‘The last song’. Çifti kanë pasur një marrëdhënie...

Ndahet nga burri! Këngëtarja dhuron skena të nxehta në plazh me blogeren

para 6 muajve - GazetaBlic

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

A janë ndarë Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth?

para 6 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth janë ndarë pas një viti të martesës. Këtë e ka bër të ditur për People një burim i afërt me këngëtaren, duke thënë se ata të dy kanë qenë të pajtimit...

Miley Cyrus ndahet nga bashkëshorti, skena të nxehta me blogeren

para 6 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

Arsyeja e vërtetë e ndarjes së Miley Cyrus me Liam Hemsworth

para 6 muajve - Arbresh

Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, të shtunën ka njoftuar se është ndarë nga bashkëshorti Liam Hemsworth, për t’u ‘fokusuar në karrierë dhe në veten e saj’. Ndërkohë që lajmet i kanë shokuar...

Pasi kthehet nga Kosova, Miley Cyrus e merr këtë vendim

para 6 muajve - Bota Press

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsëorth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

FOTOT: Këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh pas ndarjes nga burri

para 6 muajve - Gazeta Tema

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të showbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

8 muaj pas martesës, Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth ndahen sërish

para 6 muajve - Blitz

Na vjen keq që ju japim lajme të këqija në këtë fundjavë, por Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth janë ndarë pas më pak se 1 viti martesë. Një nga menaxherët e këngëtares e ka konfirmuar lajmin për revistën...

Miley Cyrus ndahet nga bashkëshorti, skena të nxehta me blogeren

para 6 muajve - Sovrani

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

U flit se gjendej në psikiatri por me këtë foto Miley Cyrus demanton zërat

para 6 muajve - Gazeta Observer

Miley Cyrus ka publikuar një fotografi me të cilën ka hedhur poshtë lajmet e fundit. Miley Cyrus ishte një nga emrat kryesorë që kishin performuar këtë vit në ‘Sunny Hill Festival’ dhe pas përfundimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK