http://kariera.mk

Babai i uron ditëlindjen Kylie Jenner, por me fotografinë e gabuar

para 5 muajve - Prive

Kylie Jenner u përmbyt me mesazhe të lumtura për ditëlindjen kur ajo u bë 22 vjeç të shtunën – por një në veçanti tërhoqi vëmendjen e Internetit. Ndërsa festonte ditën e madhe të vajzës së saj më të vogël,...

“Mbushi 22 vjet, por duket si 30!” Fansat shokohen nga fotot e fundit të Kylie Jenner

para 5 muajve - GazetaBlic

Ajo mbushi 22 vjeç të shtunën dhe i ka shoqëruar fansat e saj me një seri fotosh e videosh në mediat sociale të cilat tregojnë pushimet luksoze në Portofino, Itali. Por fansat e Kylie Jenner kanë mbetur...

Operacionet plastike kanë bërë që Kylie Jenner të duket më e vjetër, ani pse ka 22 vite

para 5 muajve - Gazeta Observer

Kylie Jenner me 10 gusht festoi ditëlindjen e saj të 22-të dhe morri urime të ndryshme nga shumë miq e familjarë, shkruan Indeksonline. Ajo njihet si një nga personalitetet më të ndjekura dhe më atraktive...

Caitlyn Jenner ngatërron vajzat, uron ditëlindjen e Kylie-t me foton e Kendall

para 5 muajve - Insajderi

Disa ditë më parë Kylie Jenner festoi ditëlindjen e saj të 22-të në një festë madhështore në jaht. Babai i saj Caitlyn Jenner nuk ishte i pranishëm, por e ka uruar vajzën e tij nëpërmjet një postimi në...

Grimieri shqiptar Mario i nxjerr në ‘shesh’ operacionet plastike Kylie Jennerit

para 5 muajve - Tetova Sot

Miliardierja më e re Kylie Jenner ditë më parë festoi 22 vjetorin e lindjes me një festë madhështore. Kylie së bashku më të afërmit e saj udhëtuan drejt Caprit të Italisë për të festuar , festë e cila...

Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

para 5 muajve - Klan Kosova

Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë – duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore. Ylli i “Keeping Up With...

Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

para 5 muajve - GazetaBlic

Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë – duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore. Ylli i “Keeping Up With...

Grimieri shqiptar Mario i nxjerr në ‘shesh’ operacionet plastike Kylie Jennerit

para 5 muajve - Sovrani

Miliardierja më e re Kylie Jenner ditë më parë festoi 22 vjetorin e lindjes me një festë madhështore. Kylie së bashku më të afërmit e saj udhëtuan drejt Caprit të Italisë për të festuar , festë e cila...

Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

para 5 muajve - Epoka e Re

Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë, duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore. Ylli i “Keeping Up With...

Qeshëm të gjithë, Caitlyn Jenner ngatërron të bijat, uron Kylie-n me një foto të Kendall (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Caitlyn Jenner mund të mos ketë qenë e ftuar, (ose s’ka dashur vetë të shkojë) në udhëtimin e Kylie Jenner në Itali për 22-vjetor, por kjo nuk do të thotë se e harroi ditën e madhe të vajzës së saj më...

Grimeri shqiptar e demaskon keq motrën e Kim Kardashianit

para 5 muajve - The Prestige

Kylie Jenner, ka festuar 22-vjetorin e saj të lindjes jo në një ditë por plot një javë të mbushur me luks. Së bashku me miq e familjarë, ajo ka udhëtuar drejt Italisë dhe ditëlindjen e saj e kanë pritur...

Caitlyn Jenner ngatërron vajzat: uron për ditëlindje Kylie-n me foton e Kendall!

para 5 muajve - Blitz

Caitlyn Jenner nuk ka marrë pjesë në 22 vjetorin e vajzës të saj Kylies, por ajo e ka uruar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Urimi i Caitlyn ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe e dini pse? Ajo ka...

“Mbushi 22 vjet, por duket si 30!” Fansat shokohen nga fotot e fundit të Kylie Jenner

para 5 muajve - Sovrani

Ajo mbushi 22 vjeç të shtunën dhe i ka shoqëruar fansat e saj me një seri fotosh e videosh në mediat sociale të cilat tregojnë pushimet luksoze në Portofino, Itali. Por fansat e Kylie Jenner kanë mbetur...

Pamje të super-jahtit ku Kylie Jenner po feston ditëlindjen, kushton 1 milion dollarë java

para 5 muajve - Republika

Kylie Jenner po feston me familjen e saj javën e ditëlindjes së 22-të. Miliarderja më e re në botë ka pritur 22 vjeotirn e lindjes në brigjet e Italisë, ku ka organizuar një festë shumë ditore me familjen...

Pamje të super-jahtit ku Kylie Jenner po feston ditëlindjen, kushton 1 milion dollarë java

para 5 muajve - Arbresh

Kylie Jenner po feston me familjen e saj javën e ditëlindjes së 22-të. Miliarderja më e re në botë ka pritur 22 vjeotirn e lindjes në brigjet e Italisë, ku ka organizuar një festë shumë ditore me familjen...

Grimeri shqiptar ia bën ‘terr’ miliarderes më të re në botë e demaskon keq

para 5 muajve - GazetaBlic

Kylie Jenner, ka festuar 22-vjetorin e saj të lindjes jo në një ditë por plot një javë të mbushur me luks. Së bashku me miq e familjarë, ajo ka udhëtuar drejt Italisë dhe ditëlindjen e saj e kanë pritur...

Grimeri shqiptar ia “nxin” miliarderes më të re në botë me këtë imazh që e publikoi

para 5 muajve - Standard

Kylie Jenner, ka festuar 22-vjetorin e saj të lindjes jo në një ditë por plot një javë të mbushur me luks. Së bashku me miq e familjarë, ajo ka udhëtuar drejt Italisë dhe ditëlindjen e saj e kanë pritur...

Grimeri shqiptar Mario i uroi ditëlindjen, por si do reagojë Kylie Jenner pasi të shoh këtë foto?

para 5 muajve - Prive

Ai është miku më i mirë i familjes Kardashian. Grimeri shqiptar me famë botërore, ka pothuajse një dekadë që ka qenë make up artisti i familjes së famshme Kardashian. Gjithnjë duke punuar bashkë me Kim...

Grimieri shqiptar Mario i uroi ditëlindjen, por si do reagojë Kylie Jenner pasi të shoh këtë foto?

para 5 muajve - Prive

Ai është miku më i mirë i familjes Kardashian. Grimeri shqiptar me famë botërore, ka pothuajse një dekadë që ka qenë make up artisti i familjes së famshme Kardashian. Gjithnjë duke punuar bashkë me Kim...

Kaq kushton një veshje e Kylie Jenner për t’u shëtitur në Itali

para 5 muajve - Prive

Kylie Jenner është në Itali me të dashurin e saj, Travis Scott, vajzën, Stormi, dhe një numër të madh të familjarëve dhe miqve të saj për të festuar ditëlindjen e 22-të. Së fundmi, ajo bashkë me reperin...

Kylie Jenner me veshje 5635 dollarëshe nga Versace shëtitet në Itali

para 5 muajve - Klan Kosova

Kylie Jenner është në Itali me të dashurin e saj, Travis Scott, vajzën, Stormi, dhe një numër të madh të familjarëve dhe miqve të saj duke u përgatitur për të festuar ditëlindjen e 22-të. Të enjten, ajo...

Kylie Jennerit nuk do i pëlqej fotoja që grimeri shqiptar i publikoi, shikoni se si dukej ajo

para 5 muajve - GazetaBlic

Grimeri Mario i ka uruar yllit televiziv ditëlindjen me një foto nga arkiva. Kylie Jenner të shtunën që lam pas mbushi 22 vite jetë, dhe me këtë rast ylli televiziv pranoi një numër të madh të urimeve,...

Me të dashurin dhe vajzën, Kylie Jenner po kalon pushime të paharrueshme

para 5 muajve - GazetaBlic

Kylie Jenner është një nga figurat më atraktive të rrjeteve sociale, ajo në llogarinë e saj në Instagaram kryeson me përfitimet që merr për një postim që bën. Duke qenë kaq atraktive për publikun ajo ndiqet...

Kylie Jenner pranon dhuratë unike nga i dashuri për ditëlindje

para 5 muajve - The Prestige

Ylli i famshëm televiziv, Kylie Jenner, ditëlindjen e 22-të është duke e festuar në jahtin e saj në Itali bashk me familje dhe miq. Jenner për ditëlindjen pranoi një dhuratë interesante nga i dashuri i...

Kylie Jenner feston ditëlindjen e zhveshur

para 5 muajve - BalkanWeb

Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 22-të dhe pas shumë dhuratave që i kanë bërë ajo ka vendosur që t’i surprizoj ndjekësit me një foto. Vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në...

Kylie Jenner pranon dhuratë unike nga i dashuri për ditëlindje

para 6 muajve - GazetaBlic

Ylli i famshëm televiziv, Kylie Jenner, ditëlindjen e 22-të është duke e festuar në jahtin e saj në Itali bashk me familje dhe miq. Jenner për ditëlindjen pranoi një dhuratë interesante nga i dashuri i...

Miliarderja më e re në botë publikon fotografi nudo për ditëlindje

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 22-të dhe pas shumë dhuratave të pranuara ajo ka vendosur që t’i surprizoj ndjekësit me një fotografi. Vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në...

Kylie Jenner pranon dhuratë unike nga i dashuri për ditëlindje

para 6 muajve - Klan Kosova

Ylli i famshëm televiziv, Kylie Jenner, ditëlindjen e 22-të është duke e festuar në jahtin e saj në Itali bashk me familje dhe miq. Jenner për ditëlindjen pranoi një dhuratë interesante nga i dashuri i...

FOTOT: Miliarderja dhuron skena të nxehta nga jahti 250 milionë dollarësh

para 6 muajve - Gazeta Tema

Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfit, në Itali. Ajo shfaqet në foto me linjat perfekte trupore, teksa mban...

Dhurata e Travis Scott për Kylie Jenner thjeshtë të lë pa mend!

para 6 muajve - Blitz

Të gjithë ishim përgatitur se festa e ditëlindjes së Kylie Jenner do të ishte gjigande, por nuk ishim përgatitur për dhuratën që partneri i saj Travis Scott i ka bërë për ditëlindje. Rikujtojmë se para...

Dhurata e Travis Scott për Kylie Jenner thjeshtë të lë pa mend!

para 6 muajve - Sovrani

Të gjithë ishim përgatitur se festa e ditëlindjes së Kylie Jenner do të ishte gjigande, por nuk ishim përgatitur për dhuratën që partneri i saj Travis Scott i ka bërë për ditëlindje. Rikujtojmë se para...

FOTO dhe VIDEO/ Brenda festës së “çmendur” të ditëlindjes së miliardieres 22 vjeçare

para 6 muajve - Koha Jone

Kylie Jenner feston ditëlindjen. Këtë 22-vjetor ajo ka zgjedhur ta festojë pranë miqve dhe familjarëve të saj në një jaht super luksoz në Capri. Pamjet e para të festës kanë dalë dhe duket se gjithçka...

Në ditëlindjen e 22-të, Kylie Jenner merr qaforen qindra dollarëshe dhuratë!

para 6 muajve - Prive

Bilionerja e parë në botë në moshën e saj, Kylie Jenner, sapo ka nisur festimet e ditëlindjes së saj në një jaht luksoz në Positano të Italisë. Nga momentet romantike me të dashurin e saj Travis Scott,...

Fillon festa e shumëpërfolur, brenda jahtit 200 milionë dollarësh të Kylie Jenner

para 6 muajve - Prive

Ke biliona dhe ke ditëlindjen? Tingëllon si rasti më i mirë të shpenzosh disa shifra të bukura dhe të llastosh veten. E pikërisht kjo po ndodh për 21 vjeçaren Kylie Jenner e cila shumë shpejt do të mbush...

FOTOT: Kylie Jenner çmend rrjetin pozat e nxehta

para 6 muajve - Gazeta Tema

Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfi, në Itali. Ajo shfaqet në foto me linjat perfekte trupore, teksa mban...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK