http://kariera.mk

Gjestet e një mashkulli që tregojnë se vetëm po ju shfrytëzon

para 4 muajve - Sovrani

Shumë femra, posaçërisht vajzat e reja, shpeshherë ndihen të pasigurta në lidhjet romantike. Epo, ndonjëherë pritshmëritë e këqija janë të justifikueshme, por gjithashtu mundemi lehtë të dyshojmë në qëllimet...

Femra, hapni sytë: Nëse partneri i thotë këto katër fjali, është duke menduar t’ju tradhtojë!

para 4 muajve - Sovrani

Tradhtia është një ndër gjërave më të vështira dhe më të dhembshme në sytë e shumicës kur është fjala për martesën Thënia e këtyre fjalive mund të jetë sinjal që lidhja ju është bërë e paqëndrueshme dhe...

Ai thotë këto fraza kur s’të do më, thonë psikologët

para 4 muajve - Ekonomia Online

Psikologët pohojnë se ekzistojnë modele specifike të sjelljes që tregojnë se marrëdhëniet tuaja kanë arritur në një rrugë qorre ose thjesht nuk kanë qenë serioze që prej fillimi. Përveç kësaj, studiuesit...

Ai thotë këto fraza ku s’të do më, thonë psikologët

para 4 muajve - Ekonomia Online

Psikologët pohojnë se ekzistojnë modele specifike të sjelljes që tregojnë se marrëdhëniet tuaja kanë arritur në një rrugë qorre ose thjesht nuk kanë qenë serioze që prej fillimi. Përveç kësaj, studiuesit...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 gusht 2019

para 4 muajve - Koha Jone

Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të...

Horoskopi 13 Gusht 2019

para 4 muajve - Opinion

Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të...

10 të vërtetat që i mësoni kur drejtoni një biznes

para 4 muajve - Ekonomia Online

Nisja e një biznesi është e vlefshme për atë që ju mëson për jetën dhe veten tuaj. Kur jemi në shkollë, gjithçka duket e rëndësishme. Shumica prej nesh punojmë për të fituar një diplomë, dhe bëjmë çdo...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 gusht 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të...

Kush është fajtori në një lidhje. Shenjat që tregojnë se jeni ju!

para 4 muajve - Periskopi

Nëse ke një varg marrëdhëniesh të dështuara, është e lehtë të ndihesh sikur ke zgjedhur thjesht partnerët e gabuar. Por, nëse po kuptoni se jeni duke luftuar seriozisht për të mbajtur një marrëdhënie të...

Parashikimi i yjeve për sot 13 gusht 2019

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të...

Horoskopi ditor, e martë 13 gusht 2019

para 4 muajve - Periskopi

Dashi Dita për ju nuk do të ketë shumë surpriza. Përqendrohuni në rutinën e përditshme. Ndihmoni prindërit në punët e shtëpisë. Disa ndryshime të kënaqshme do të ndodhin së shpejti dhe do t’i kapërcejnë...

Horoskopi ditor – 13 Gusht 2019

para 4 muajve - Sovrani

Horoskopi i ditës Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni...

Horoskopi 13 gusht 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 muajve - Koha Jone

Dashi – Lëreni fëmijën brenda jush të luajë. Disa nga mësimet më të rëndësishme të jetës janë ato që keni mësuar kur keni qenë fëmijë. Kthehuni në atë gjendje shpirtërore dhe përqafoni thjeshtësinë e jetës...

7 fjalë që liderët e suksesshëm i përdorin çdo ditë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Në fakt, udhëheqësit e mëdhenj i përdorin këto fjalë shumë shpesh çdo ditë. Kjo është një ndër arsyet se pse ata janë të mrekullueshëm. Nëse jeni në një pozicion udhëheqës dhe nuk i përdorni këto fjalë...

A dëshironi që lidhja juaj të zgjasë, ja çfarë nuk duhet të bëni

para 4 muajve - Standard

Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe pa dashje. Më poshtë keni katër këshilla që duhet t’i merrni parasysh: 1. Mos u...

Si do të jetë parashikimi për këtë javë? Paolo Fox ju njeh me horoskopin

para 4 muajve - Tetova Sot

Gjatë kësaj jave do të përjetoni gjëra interesante që lidhen me paratë apo me dokumente të rëndësishme për të ardhmen tuaj. Do të befasoheni nga disa lajme të papritura që kanë të bëjnë me një fejesë,...

A dëshironi që lidhja juaj të zgjasë, ja çfarë nuk duhet të bëni

para 4 muajve - Tetova Sot

Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe pa dashje. Më poshtë keni katër këshilla që duhet t’i merrni parasysh: 1.Mos u nxitoni...

A dëshironi që lidhja juaj të zgjasë, ja çfarë nuk duhet të bëni

para 4 muajve - Albeu

Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe pa dashje. Më poshtë keni katër këshilla që duhet t’i merrni parasysh: 1.Mos u nxitoni...

Këto shenja HOROSKOPI do të marrin lajme të mira

para 4 muajve - Lexo

D ashi Fatkeqësisht, kur të zbuloni të vërtetën mbi një çështje të caktuar, mund të zhgënjeheni. Mësohuni të përballeni me zhgënjimin sepse është pjesë e jetës. Kjo gjë këshillohet kryesisht nëaspektinromantik....

Lajme të mira për financat, ja si do jetë fati juaj këtë javë

para 4 muajve - BalkanWeb

Pas pushimeve apo para pushimeve të gjithë e kanë mendjen tek paratë. Si do jenë xhepat tuaja, a do keni të reja, përmirësime, lajme të mira apo duhet të bëni kujdes?! Po dashuria, fati do jetë me ju këtë...

Lajme të mira për financat, ja si do jetë fati juaj këtë javë

para 4 muajve - Koha Jone

DASHI Të përgjithshmet: Kjo jave fillon me një Hënë të plotë në aksin Luan Ujor do ju duhet të përpiqeni pak më shumë për të realizuar planet tuaja. Gjatë gjithë këtij presioni, është mirë që të gjeni...

A doni që lidhja juaj të zgjasë, ja çfarë nuk duhet të bëni

para 4 muajve - Vizion Plus

Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe pa dashje. Më poshtë keni katër këshilla që duhet t’i merrni parasysh: 1.Mos u nxitoni...

Horoskopi ditor, e martë 13 gusht 2019

para 4 muajve - Portalb

Dashi Dita për ju nuk do të ketë shumë surpriza. Përqendrohuni në rutinën e përditshme. Ndihmoni prindërit në punët e shtëpisë. Disa ndryshime të kënaqshme do të ndodhin së shpejti dhe do t’i kapërcejnë...

Jorgo Pulla bën parashikimin e detajuar javor, financat, shëndeti dhe dashuria

para 4 muajve - Lexo

Pas pushimeve apo para pushimeve të gjithë e kanë mendjen tek paratë. Si do jenë xhepat tuaja, a do keni të reja, përmirësime, lajme të mira apo duhet të bëni kujdes?! Po dashuria, fati do jetë me ju këtë...

A doni që lidhja juaj të zgjasë, ja çfarë nuk duhet të bëni

para 4 muajve - Tetova1

Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe pa dashje. Më poshtë keni katër këshilla që duhet t’i merrni parasysh: 1.Mos u nxitoni...

Horoskopi 12 Gusht 2019

para 4 muajve - Opinion

Dashi Gjërat po nxehen në një nga marrëdhëniet tuaja – dhe jo në një mënyrë të mirë. Në vend që të shqetësoheni, kjo është një kohë për të punuar shumë për një kompromis. Përpiquni të arrini harmoninë...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 gusht 2019

para 4 muajve - Koha Jone

Dashi Gjërat po nxehen në një nga marrëdhëniet tuaja – dhe jo në një mënyrë të mirë. Në vend që të shqetësoheni, kjo është një kohë për të punuar shumë për një kompromis. Përpiquni të arrini harmoninë...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 gusht 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Gjërat po nxehen në një nga marrëdhëniet tuaja – dhe jo në një mënyrë të mirë. Në vend që të shqetësoheni, kjo është një kohë për të punuar shumë për një kompromis. Përpiquni të arrini harmoninë...

Lexojeni parashikimin e yjeve për sot

para 4 muajve - GazetaBlic

Dashi Gjërat po nxehen në një nga marrëdhëniet tuaja – dhe jo në një mënyrë të mirë. Në vend që të shqetësoheni, kjo është një kohë për të punuar shumë për një kompromis. Përpiquni të arrini harmoninë...

Parashikimi i yjeve për sot 12 gusht 2019

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Gjërat po nxehen në një nga marrëdhëniet tuaja – dhe jo në një mënyrë të mirë. Në vend që të shqetësoheni, kjo është një kohë për të punuar shumë për një kompromis. Përpiquni të arrini harmoninë...

Pesë faza që të gjithë çiftet i kalojnë

para 4 muajve - Ekonomia Online

FAZA 1: Tërheqja dhe romanca Ky është fillimi kur ende vazhdon të njohësh dikë. Në këtë fazë, ju jeni tërhequr nga pamja e personit, mënyra se si vishet dhe mbahet. Çdo gjë duket e përsosur, është si një...

Lexojeni parashikimin e yjeve për sot

para 4 muajve - Bota Press

Dashi Gjërat po nxehen në një nga marrëdhëniet tuaja – dhe jo në një mënyrë të mirë. Në vend që të shqetësoheni, kjo është një kohë për të punuar shumë për një kompromis. Përpiquni të arrini harmoninë...

Mësoni nga kritikat, rrini me njerëz të mençur…

para 4 muajve - Ekonomia Online

Jeni në rrugëtimin e gjatë dhe të lodhshëm të arritjes së një synimi madhor që i keni vënë vetes? Mësoni si të qëndroni të motivuar dhe si të arrini gjithçka që ju shkon në mendje. Çdo ditë keni mundësinë...

6 sjellje që i largojnë njerëzit nga ju

para 4 muajve - Ekonomia Online

Njerëzit që ju duan ose ju njohin do ju pranojnë gjithmonë për atë që ju jeni. Mirëpo ka disa sjellje negative ose jo shumë produktive që i bëjnë njerëzit të largohen prej jush. Këto sjellje krijojnë marrëdhënie...

Horoskopi për ditën e sotme

para 4 muajve - Arbresh

Dashi Gjërat po nxehen në një nga marrëdhëniet tuaja – dhe jo në një mënyrë të mirë. Në vend që të shqetësoheni, kjo është një kohë për të punuar shumë për një kompromis. Përpiquni të arrini harmoninë...

11 gjëra “të thjeshta” që ju çojnë drejt lumturisë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz kalojnë faza të errëta të jetë së tyre duke rënë një pesimizëm i cili nuk i çon askund. Ka disa mënyra se si njerëzit mund të dalin nga kjo gjendje pesimiste dhe të nisin të ndihen të lumtur....

41 thënie nga Paulo Coelho për dashurinë, jetën e miqësinë

para 4 muajve - Ekonomia Online

“Ka vetëm një gjë që e bën të pamundur një ëndërr që të arrihet: frika nga dështimi”. 2. “Gjithkush duket se ka një ide të qartë se si njerëzit e tjerë duhet të udhëheqin jetën e tyre, por nuk kanëasnjë...

Dëshironi që lidhja juaj të zgjasë, ja katër rregullat e mëdha

para 4 muajve - Sovrani

Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe pa dashje. Më poshtë keni katër këshilla që duhet t’i merrni parasysh: 1.Mos u nxitoni...

Horoskopi ditor, e diel 11 gusht 2019

para 4 muajve - Shekulli

Dashi Duke qenë zemërgjerë, ju po i frymëzoni njerëzit përreth jush të bëjnë të njëjtën gjë. Dikush në rrethin tuaj shoqëror, i cili njihet si egoist i padurueshëm, po kupton se ka njerëz të tjerë në planet....

Horoskopi për ditën e sotme, 11 gusht 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Duke qenë zemërgjerë, ju po i frymëzoni njerëzit përreth jush të bëjnë të njëjtën gjë. Dikush në rrethin tuaj shoqëror, i cili njihet si egoist i padurueshëm, po kupton se ka njerëz të tjerë në planet....

Horoskopi 11 gusht 2019

para 4 muajve - Albeu

Dashi – Ju mund të keni ndjenjën që nëse nuk keni diçka pozitive për të thënë, nuk duhet të thoni asgjë. Kjo ide mund të të mbajë “gjuhën” lidhur sot. Nëse jeni të irrituar, të zemëruar ose të lënduar,...

Femra, hapni sytë: Nëse partneri i thotë këto katër fjali, është duke menduar t’ju tradhtojë!

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Tradhtia është një ndër gjërave më të vështira dhe më të dhembshme në sytë e shumicës kur është fjala për martesën Thënia e këtyre fjalive mund të jetë sinjal që lidhja ju është bërë e paqëndrueshme dhe...

Mos e mbingarkoni veten, 4 këshilla

para 4 muajve - Ekonomia Online

Mbingarkesa është një nga shkaqet më të mëdha të pakënaqësisë. Mbingarkesa mund të krijojë probleme që nuk i keni pasur më parë. Shumica e problemeve apo situatave që ne i sjellim në mendje janë frika...

Lajm i mrekullueshëm për dy shenja, Horoskopi sot

para 4 muajve - Albeu

Dashi Fatkeqësisht, kur të zbuloni të vërtetën mbi një çështje të caktuar, mund të zhgënjeheni. Mësohuni të përballeni me zhgënjimin sepse është pjesë e jetës. Kjo gjë këshillohet kryesisht në aspektin...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 gusht 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Fatkeqësisht, kur të zbuloni të vërtetën mbi një çështje të caktuar, mund të zhgënjeheni. Mësohuni të përballeni me zhgënjimin sepse është pjesë e jetës. Kjo gjë këshillohet kryesisht në aspektin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK