http://kariera.mk

Horoskopi 14 gusht 2019

para 6 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen...

Sipas horoskopit, përse jeni ende beqar

para 6 muajve - Opinion

Dashi është padyshim një nga shenjat më protagoniste të horoskopit dhe si e tillë kërkon vëmendje maksimale. Por ka një problem, e do këtë gjatë gjithë kohës dhe do të bëj çdo gjë për ta patur. Prandaj...

Përse jeni ende beqar, sipas horoskopit

para 6 muajve - Arbresh

Dashi Dashi është padyshim një nga shenjat më protagoniste të horoskopit dhe si e tillë kërkon vëmendje maksimale. Por ka një problem, e do këtë gjatë gjithë kohës dhe do të bëj çdo gjë për ta patur. Prandaj...

3 frazat që shefat përdorin kur duan t’ju pushojnë nga puna

para 6 muajve - Sovrani

Të pushohesh nga puna mund të jetë një nga gjërat më të vështira me të cilat përballesh në jetë. Nëse menaxheri juaj përdor një nga tre frazat në vijim, mund të jetë gati duke marrë vendimin që t’ju pushojë....

3 frazat që shefat përdorin kur duan t’ju pushojnë nga puna

para 6 muajve - Ekonomia Online

Të pushohesh nga puna mund të jetë një nga gjërat më të vështira me të cilat përballesh në jetë. Nëse menaxheri juaj përdor një nga tre frazat në vijim, mund të jetë gati duke marrë vendimin që t’ju pushojë....

Zakonet që ju bëjnë të urreheni në vendin e punës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Çdo ditë ne përpiqemi të jemi sa më korrektë në vendin e punës, pasi është qëndrimi dhe sjellja jonë që na bëjnë të urrehemi apo duhemi nga kolegët tanë. Si mund t’i regullojmë pikërisht këto gabime apo...

Horoskopi për ditën e martë, 13 gusht 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri...

Horoskopi ditor, e martë 13 gusht 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri...

Horoskopi sot

para 6 muajve - PortaliOnline

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund...

Horoskopi 13 gusht 2019

para 6 muajve - Albeu

Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri...

Zakonet që dëmtojnë imazhin tuaj profesional

para 6 muajve - Ekonomia Online

Pa marrë parasysh se sa i zoti jeni në punën tuaj apo rolin që keni në një kompani, ka disa gjëra që dëmtojnë imazhin tuaj profesional dhe nuk e kuptoni. Shfletoni galerinë për tu njohur me gjërat që prishin...

Dy shenjat e horoskopit më me fat për sot

para 6 muajve - Opinion

DASHI Kjo do jetë një ditë shumë aktive për ju. Nëse jeni në çift, jeta sentimentale do ju përmirësohet. Do jeni më afër partnerit tuaj dhe do e keni më të lehte të komunikoni me të. Nëse jeni ende vetëm,...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 13 GUSHT 2019

para 6 muajve - Lexo

Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri...

Zgjidhni një nga tre letrat dhe merrni një këshillë

para 6 muajve - Arbresh

Letra Nr. 1 Shikoni me kujdes mjedisin tuaj, dikush po përpiqet t’ju lëndojë. Mund të jetë një person që kohët e fundit abuzon me ndihmën tuaj ose dikush që shpesh këndon lavde për veten. Mos e humbni...

Horoskopi e hënë, 12 Gusht 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni. Beqarët pa u lodhur fare do e gjejnë princin e tyre të kaltër dhe do...

Katër shenjat që dëshmojnë se partneri vërtet ju dashuron

para 6 muajve - Tetova1

Dashuria që e kemi parë në filma dhe libra romantikë na bën të mendojnë se një mashkull që vërtet e dashuron gruan e tij duhet gjithmonë t’i dhurojë asaj lule dhe aksesorë, të bëjë gjëra të çmendura për...

21 këshilla për ndërmarrësit e rinj dhe ambiciozë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Të qenit i suksesshëm shpesh do të thotë të mësoni nga ata të cilët tashmë kanë arritur qëllimet e tyre. Posedimi i një mentori është një bekim i mrekullueshëm për një ndërmarrës, por jo të gjithë mund...

Si të trajtoni një dembel në punë?

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kur dikush nuk mban përgjegjësinë e tij në punë, atëherë e gjithë skuadra vuan pasojat e tij. Natyrisht kjo është përgjegjësi e menaxherit, i cili duhet të sigurohet se të gjithë po bëjnë punën ashtu siç...

Horoskopi, ja dy shenjat më me fat për sot

para 6 muajve - Lexo

DASHI Kjo do jetë një ditë shumë aktive për ju. Nëse jeni në çift, jeta sentimentale do ju përmirësohet. Do jeni më afër partnerit tuaj dhe do e keni më të lehte të komunikoni me të. Nëse jeni ende vetëm,...

Kur dy njerëz janë të destinuar të qëndrojnë së bashku, herët a vonë do të takohen përsëri

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kur dy njerëz janë të destinuar të jenë së bashku, pa marrë parasysh sa kohë ose sa pengesa do të duhet të kapërcejnë, ata do të rishihen një ditë. Bashkëshorti yt është atje diku duke pritur për t’ju...

Horoskopi i datës 12 gusht 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi Do jeni shumë nervozë sot dhe në shumë momente  mund të keni edhe probleme me ata që do keni pranë. Ju të dashuruarit nuk do ua dini vlerën atij që keni pranë dhe duke e lënë pas dore pak nga pak...

Ja si do nisë kjo javë për ju, Horoskopi, 12 gusht 2019

para 6 muajve - Albeu

DASHI Dashuria nuk shkon siç do dëshironit, por ka ende distance të rëndësishme për të përshkuar. Mund të nisësh të merresh me pamjen tënde të jashtme, kjo për të rifituar besimin tek vetja. Je në një...

Imazhi i parë që shihni në foto zbulon se çfarë keni të rëndësishme në dashuri

para 6 muajve - Albeu

Fotoja që do ju tregojmë më poshtë ka më shumë se një imazh brenda. Por ai që arrini të shihni të parin është më i rëndësishmi. Sipas një testi të bërë nga “Bright Side” këto foto zbulojnë se çfarë keni...

Horoskopi i datës 11 gusht 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi Sot në shumë momente do bëheni me nerva dhe mund të mos e kontrolloni dot veten. Nëse jeni në një lidhje shpesh do ju dalin probleme dhe do keni debate. Ju nuk do pranoni gabimet që do bëni dhe partneri...

6 mënyra si të bëni njohje të reja gjatë verës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Po, sepse vera është koha më e mirë për lidhjet e dashurisë. Nëse jeni beqare ose thjesht keni mbyllur një histori dhe doni të riktheheni në lojë, vera është koha më e mirë për ta bërë atë. Sepse është...

Kur dy njerëz janë të destinuar të qëndrojnë së bashku, herët a vonë do të takohen përsëri

para 6 muajve - Klan Kosova

Kur dy njerëz janë të destinuar të jenë së bashku, pa marrë parasysh sa kohë ose sa pengesa do të duhet të kapërcejnë, ata do të rishihen një ditë. Bashkëshorti yt është atje diku duke pritur për t’ju...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK