http://kariera.mk

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës

para 5 muajve - Iliria News

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse...

Rita Ora e mahnitur me këngën e Taynas dhe Dafina Zeqirit

para 5 muajve - Koha.net

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shprehur e mahnitur me projektin “Bye Bye” të sjellë në fundjavë nga dy yjet e estradës kosovare, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Kënga e lansuar para dy...

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n

para 5 muajve - BalkanWeb

Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të videoklipit,...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë Tayna

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtarë do të bashkëpunojë Tayna

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Për një vit 11 këngë dhe një milion ndjekës në Instagram, Tayna: Ky vit ka qenë ëndrra më e bukur

para 5 muajve - Telegrafi

Foto: Tayna/Instagram

Rita Ora krenohet me Dafinën dhe Taynen: Janë kaq të mira

para 5 muajve - Insajderi

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka postuar këngën e dy repereve nga Kosova, Dafina Zeqirit dhe Taynës të publikuar para disa ditëve. Në storyn e saj në Instagram, Rita Ora ka shkruar se ndjehet...

‘Vajzat kosovare janë të papara’, Rita Ora mbështet publikisht këngëtaret

para 5 muajve - Opinion

Duket se bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit. Vetë këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të...

Ky ishte viti i Taynas – 11 këngë, 1 milion ndjekës

para 5 muajve - Ekonomia Online

Reperja Tayna po shënon suksese pas suksesi. Ajo arriti shifrën e një milion ndjekësve në Instagram, në vitin e parë të karrierës së saj. E lumtur për këtë gjë, reperja nga Prizreni publikoi në Instagram...

Rita ka diçka për t’ju thënë Taynës dhe Dafinës

para 5 muajve - RTV 21

Përgëzoi artistet për bashkëpunimin Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Rita Ora, ka përgëzuar rep-artisten e mirënjohur, Tayna dhe këngëtaren Dafina Zeqiri për bashkëpunimin. Përmes një storie...

Rita Ora ka disa fjalë për Taynën dhe Dafinën

para 5 muajve - RTV 21

Përgëzoi artistet për bashkëpunimin Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Rita Ora, ka përgëzuar rep-artisten e mirënjohur, Tayna dhe këngëtaren Dafina Zeqiri për bashkëpunimin. Përmes një storie...

Vjen reagimi i Dafinës dhe Taynës pas fjalëve të Rita Orës për hitin e tyre

para 5 muajve - GazetaBlic

Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë...

Reagimi i Dafina Zeqirit dhe Taynës pas fjalëve të Rita Orës që i tha për këngën e tyre

para 5 muajve - GazetaBlic

Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë...

Rita Ora ka disa fjalë për këngën e re të Dafinës e Taynës

para 5 muajve - GazetaBlic

Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë...

Tayna i gëzohet edhe këtij suksesi

para 5 muajve - RTV 21

“Ky vit ka qenë ëndrra më e bukur” Njëra ndër rep-artistet më të njohura shqiptare, Tayna, për një kohë të shkurtër arriti një sukses të jashtëzakonshëm. Debutimin e bëri me këngën “Columbiana”, hiti i...

Për herë të parë bashkë në koncert: Dafina dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ live në skenë

para 5 muajve - Insajderi

Tayna dhe Dafina publikuan dy ditë më parë bashkëpunimin e tyrë të parë me titull “Bye Bye”, një këngë që u pëlqye shumë nga publiku e që ka arritur miliona shikime në Youtube. Mbrëmë Tayna dhe Dafina...

Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun, bëjnë ‘twerk’ në mes të skenës

para 5 muajve - OraInfo

Janë dy ndër këngëtaret me të pëlqyera në trojet shqiptare. Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar...

Dy ditë, dy milionë, Taynën dhe Dafinën asgjë si ndal

para 5 muajve - Zhurnal

Dy prej artisteve më të kërkuara në vend, këtë herë erdhën në bashkëpunim. Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’, shkruan Indeksonline. Kënga e cila...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës

para 5 muajve - Arbresh

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me…

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Rita Ora befason me atë çka thotë për Taynën dhe Dafinën

para 5 muajve - Infokusi

Kënga e re e dy këngëtareve Tayna dhe Dafina Zeqiri e titullaur Bye Bye është prit shumë mirë nga publiku, ku për një kohë të shkurtër ka marrë miliona shikime. E kënga e re i ka ra në vesh edhe këngëtares...

Reagimi i Dafina Zeqirit pas fjalëve që Rita Ora tha për të dhe Taynën

para 5 muajve - Fakti Ditor

Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur

para 5 muajve - Tetova Sot

Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një...

Rita Ora e mahnitur nga dueti Tayna-Dafina: Shikoni çka shkruan në Instagram

para 5 muajve - Periskopi

rojekti i Taynes me Dafina Zeqirin, kënga “Bye Bye” ka arritur të tërheq vëmenden edhe të artistëve me famë botërore, raporton Periskopi. Rita Ora ka reaguar në instagram në përkrahje të këngëtareve kosovare....

Dy ditë, dy milionë, Taynën dhe Dafinën asgjë si ndal

para 5 muajve - Antpress

Dy prej artisteve më të kërkuara në vend, këtë herë erdhën në bashkëpunim. Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’, shkruan Indeksonline. Kënga e cila...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës [Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat kosovare jemi kaq te mira? E dua vendin nga vij. Dhe poashtu...

Rita me fjalë të mëdha për Dafinën e Taynan

para 5 muajve - Ekonomia Online

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: “A mund të them pse...

Duket si ëndërr | Reagon Dafina Zeqiri, i thotë publikisht ‘Të dua’ Rita Orës

para 5 muajve - Sovrani

Pas postimit nga Rita Ora lidhur me këngën e fundit nga Tayna dhe Dafina, kjo e fundit reagoi lidhur me këtë veprim, shkruan Sovrani.info. Rita sot postoi një fotografi nga dyshja e njohur kosovare dhe...

Tayna dhe Dafina të zhveshura shkundën dhe tundën para publikut, komentuesit iu thonë të degjeneruara

para 5 muajve - GazetaBlic

Tayna dhe Dafina publikuan bashkëpunimin e tyre ‘Bye bye’. Këngën dy ‘artistet’ e sollën ne bashkëpunim ku u shfaqen tejet provokuese me veshjet e tyre, shkruan GazetaBlic. Por ,Tayna dhe Dafina nuk i...

Këngëtarja me famë botërore regon ndaj këngës së re të Dafinës e Taynës

para 5 muajve - Sovrani

Para pak ditësh dy reperet më të njohura kanë publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë klikime....

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët...

VIDEO/ Tayna dhe Dafina tundin by*ët në publik, komentuesit: Degjenerim…

para 5 muajve - Lexo

Ditën më parë Tayna dhe Dafina publikuan surprizë këngën “Bye Bye”. Bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku . Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna. Kënga...

“Ka qenë ëndrra më e bukur”, Tayna numëron një për një sukseset e saja gjatë këtij viti

para 5 muajve - Sovrani

Teksa shijon suksesin e bashkëpunimit të fundit me Dafina Zeqirin, të titulluar “Bye bye”, Tayna ka arritur plot 1 milionë ndjekës në Instagram dhe për këtë ka falenderuar të gjithë fansat e saj. Ajo ka...

Dafina Zeqiri dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ provokues

para 5 muajve - Periskopi

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në...

Dafina Zeqiri dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ provokues për publikun në mes të skenës

para 5 muajve - Arbresh

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në...

‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë [Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë dhënë performancë të ‘nxehtë’ para publikut. Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit, shkruan lajmi.net. Mbrëmë,...

‘Twerk i çmendur’ ai i Taynës dhe Dafina Zeqirit në publik, komentuesit : Degjenerim….

para 5 muajve - Tetova Sot

Ditën më parë Tayna dhe Dafina publikuan surprizë këngën “Bye Bye”. Bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku . Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna. Kënga...

Dafina dhe Tayna shkunden e tunden para publikut, performojnë për herë të parë bashkë

para 5 muajve - Republika

Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë në një nga klubet e Kosovës. Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën...

“Bye Bye” e Taynas dhe Dafina Zeqirit arrin dy milionë klikime

para 5 muajve - Arbresh

Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’. Kënga e cila u lansua dy ditë më parë tashmë ka arritur të mbledh mbi dy milionë klikime në kanalin ‘Youtube’,...

Tayna ka një paralajmërim për ju djema, andaj kujdes

para 5 muajve - Zhurnal

E njohur si rep artisja më e mirë kosovare, e cila për një kohë të shkurtë u shndërrua në sensacion. Reperja kosovare Tayna, ka publikuar dy foto shumë të tërheqëse në Instagram ku ka vë në pah të pasmet...

Dy milionë për Dafinën dhe Taynën

para 5 muajve - RTV 21

Pëlqehet kënga “Bye Bye” Projekti muzikor “Bye Bye” nga këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna po pritet mjaft mirë nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv Kënga ka arritur që të grumbullojë...

Dy milionë për Dafinën dhe Taynën

para 5 muajve - Sovrani

Projekti muzikor “Bye Bye” nga këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna po pritet mjaft mirë nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv Kënga ka arritur që të grumbullojë mbi dy milionë klikime...

Taynes nuk i mjaftojnë meshkujt, tash ua vë syrin femrave

para 5 muajve - GazetaBlic

Reperja kosovare Tayna, ka publikuar dy foto shumë të tërheqëse në Instagram ku ka vë në pah të pasmet seksi. Por më interesante se kjo është mbishkrimi në foto i reperës kosovare ku ajo kërcënon të gjithë...

Dy këngëtaret shqiptare na thonë “Bye Bye” me skena të nxehta

para 5 muajve - Vizion Plus

Dafina dhe Tayna jane dy këngëtaret më të komentuara të skëns shqiptare. Te dyja këngëtaret kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë nxjerr këngën e tyre më të re  një befasi...

“Bye Bye”, Tayna dhe Dafina u shpallin “luftë” reperave

para 5 muajve - Alsat-M

“Bye bye nëse më ke inat Unë nuk kam faj S’mundesh me u mat” Seksi, provokuese, moskokëqarëse, Tayna dhe Dafina Zeqiri vijnë me hitin e ri veror i cili duket se do të ketë sukses. Videoja e publikuar dje...

Skenat më të nxehta nga videoklipi ‘flakë’ i Taynës dhe Dafina Zeqirit

para 5 muajve - Infokusi

Dy këngëtaret më të përfolura në skenën e estradës shqiptare, Tayna dhe Dafina Zeqiri, kanë publikuar gjatë ditës së djeshme këngën e tyre “Bye Bye”. Kjo këngë brenda një dite ka tejkaluar një milion shikime....

Tayna dhe Dafina arrijnë mbi 1 milion shikime

para 5 muajve - Klan Kosova

Nuk ka kaluar ende 24 orë prej se është publikuar bashkëpunimi i dy këngëtarëve Tayna dhe Dafina Zeqiri. “Bye Bye” ka prekur shifrën e 1 milion e 308 mijë e 993 shikimeve në kanalin e njohur Youtube. Kjo...

“Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 5 muajve - Insajderi

Të dielën është lansuar videoklipi i këngës “Bye Bye” që është një bashkëpunim i dy këngëtareve shumë të suksesshme, Tayna dhe Dafina. Videoja muzikore e kësaj kënge u shoqërua edhe me disa skena mjaft...

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 5 muajve - Telegrafi

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)

A është ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina hiti i kësaj vere? Ky është numri i dëgjimeve për më pak se 24 orë

para 5 muajve - Periskopi

Tayna dhe Dafina Zeqiri dje publikuan këngën ‘Bye Bye’. Tayna dhe Dafina Zeqiri dje lansuan videoprojektin ‘Bye Bye’ që me të publikuar arriti të marr pëlqimin nga publiku për këtë këngë shumë ritmike,...

Dafina Zeqiri dhe Tayna lansojnë këngën ‘Bye bye’

para 5 muajve - Epoka e Re

Repkëngëtarja Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri. Kënga titullohet ‘Bye bye’ dhe vjen me videoklip. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, ndërsa melodia...

Tayna dhe Dafina sjellin ‘Bye bye’

para 5 muajve - KosovaPress

Rep këngëtarja Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri. Kënga titullohet ‘Bye bye’ dhe vjen me videoklip. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, ndërsa melodia...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën “Bye Bye”

para 5 muajve - Zhurnal

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot kanë publikuar këngën e tyre më të re.“ Bye Bye” është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, kënga në kanalin...

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 5 muajve - Bota Press

Të dielën është lansuar videoklipi i këngës “Bye Bye” që është një bashkëpunim i dy këngëtareve shumë të suksesshme, Tayna dhe Dafina. Videoja muzikore e kësaj kënge u shoqërua edhe me disa skena mjaft...

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 5 muajve - Gazeta Observer

Të dielën është lansuar videoklipi i këngës “Bye Bye” që është një bashkëpunim i dy këngëtareve shumë të suksesshme, Tayna dhe Dafina. Videoja muzikore e kësaj kënge u shoqërua edhe me disa skena mjaft...

Tayna e Dafi thonë bye-bye, nuk mungon twerk-u në klipin e ri

para 6 muajve - Aktuale

Ka ardhur bashkëpunimi më i ri mes 2 këngëtareve që dominojnë muzikën rap dhe R&B në Shqipëri e Kosovë. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë arritur një sukses të paparë kohët e fundit, me hitet e tyre që dëgjohen...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën “Bye Bye”

para 6 muajve - Klan Kosova

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot kanë publikuar këngën e tyre më të re. “ Bye Bye” është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve, transmeton Klan Kosova. Teksti i këngës është shkruar...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën “Bye Bye”

para 6 muajve - GazetaBlic

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot kanë publikuar këngën e tyre më të re. “ Bye Bye” është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, kënga në kanalin...

E pritshme, Tayna dhe Dafina "bllokjnë" rrjetin me klipin e ri

para 6 muajve - Albeu

Tayna dhe Dafina e ndezën fundjavën me këngën e tyre më të fundit! Pak minuta më parë është publikuar klipi i zjarrtë i këngës “Bye Bye” dhe temperaturat u rritën në maksimum. “Edhe femrën unë ta marr...

Dafina dhe Tayna publikojnë “Bye Bye”

para 6 muajve - RTV 21

Bukuroshet ngritin edhe më shumë temperaturat në klipin e ri Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Bye Bye” Kënga vjen me tekst...

Disa nga skenat provokuese të Taynës dhe Dafinës në klipin e këngës “Bye Bye”

para 6 muajve - Gazeta Monitor

“Bye Bye” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë dy këngëtaret shumë të pëlqyera, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Nuk ka dyshim që ky projekt do të pëlqehet jo vetëm për anën muzikore, por edhe për atë vizuale,...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat, për çfarë bëhet fjalë…

para 6 muajve - Standard

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

Disa nga skenat provokuese të Taynës dhe Dafinës në klipin e këngës “Bye Bye”

para 6 muajve - Periskopi

“Bye Bye” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë dy këngëtaret shumë të pëlqyera, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Nuk ka dyshim që ky projekt do të pëlqehet jo vetëm për anën muzikore, por edhe për atë vizuale,...

Dafina Zeqiri dhe Tayna vijnë me këngë të re

para 6 muajve - Klan Kosova

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot do të publikojnë këngën e tyre më të re. Këtë e bënë të ditur këngëtaret me anë të postimeve në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova....

Disa nga skenat provokuese të Taynës dhe Dafinës në klipin e këngës “Bye Bye”

para 6 muajve - Gazeta Observer

“Bye Bye” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë dy këngëtaret shumë të pëlqyera, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Nuk ka dyshim që ky projekt do të pëlqehet jo vetëm për anën muzikore, por edhe për atë vizuale,...

Tayna dhe Dafina Zeqiri vijnë me “Bye Bye”

para 6 muajve - Periskopi

Tayna ka bashkuar forcat me Dafina Zeqirin për të sjellë hitin më të ri të kësaj vere. “Bye Bye” quhet projekti i ri i këtyre dy këngëtareve. Në klip të dy këngëtaret duken shumë hot duke marrë poza atraktive....

Vjen kënga ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina Zeqiri

para 6 muajve - Sovrani

Dyshja kanë publikuar super bashkëpunimin. Dafina Zeqiri dhe Tayna sot paralajmëruan se nga ora 17:00 publikojnë bashkëpunimin ‘Bye Bye’ edhe pse lansimi u vonua pritja ja vlejti shkruan lajmi.net. Dy...

Dafina dhe Tayna vijnë në bashkëpunim

para 6 muajve - RTV 21

Dafina dhe Tayna me befasi për fansat në këtë ditë feste Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv Përmes fotografive...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat, për çka bëhet fjalë

para 6 muajve - Periskopi

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat

para 6 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë. Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat, për çka bëhet fjalë

para 6 muajve - Bota Press

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

Dafina dhe Tayna vijnë në bashkëpunim

para 6 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK