http://kariera.mk

Almeda “shkrihet” pas djalit të saj, ja sa shumë është rritur ai

para 5 muajve - OraInfo

Ata kanë pak muaj që janë bërë prindër. Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit....

Efehani është rritur dhe Almeda sapo na ëmbëlsoi të gjithëve ditën me këtë portret familjar (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

3 muaj më parë Almeda dhe partneri i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër me një djalë të quajtur Efehan . Që prej atij momenti bukuroshja shqiptare nuk ka ngurruar të zbulojë pamje...

Almeda zbulon portretin e bukur familjar, sa ka ndryshuar Efehan

para 5 muajve - BalkanWeb

Tre muaj më parë Almeda dhe partneri i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Efehan. Që prej atij momenti bukuroshja shqiptare nuk ka ngurruar të zbulojë...

Almedës dhe Tolgahan shijojnë pushimet me djalin e tyre

para 5 muajve - Vizion Plus

Almeda Abazi dhe Tolgahan janë një ndër çiftet më të preferuar për publikun shqiptar. Pak muaj ka kaluar që nga ardhja në jetë e djali të tyre dhe ata këtë vit po i shijojnë pushimet të tre. Almeda nuk...

Almeda Abazi publikon portretin më të ëmbël familjar

para 5 muajve - Zhurnal

Është një nga çiftet më të bukura dhe më simpatike, në Turqi.Modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi e cila është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, kanë një vëmendje të madhe në Turqi....

Potreti familjar i Almeda Abazit do t’ ju zbukuroj ditën

para 5 muajve - Standard

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit. Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin...

Sa qenka rritur! Almeda Abazi ndanë profilin familjar dhe Efehan është i adhurueshëm

para 5 muajve - Prive

Ai ka pak muaj që ka ardhur në jetë dhe që tani është i gatshëm që të dalë për shëtitje me familjen e tij. Vogëlushi simpatik i Almeda Abazit dhe aktorit turk Tolgahan Sayisman, i ka shoqëruar prindërit...

Një portret familjar i aktores shqiptare, Almeda Abazi

para 5 muajve - Telegrafi

Almeda Abazi dhe Tolga/Foto: Instagram

Potreti familjar i Almeda Abazit do t’ ju zbukuroj ditën

para 5 muajve - Tetova Sot

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit. Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin...

Almeda Abazi publikon portretin më të ëmbël familjar

para 5 muajve - GazetaBlic

Është një nga çiftet më të bukura dhe më simpatike, në Turqi. Modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi e cila është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, kanë një vëmendje të madhe në Turqi....

Almeda publikon fotografi familjare

para 5 muajve - RTV 21

Një portret familjar Ish-miss Shqipëria, Almeda Abazi,  dhe bashkëshorti i saj, aktori Tolgahan Sayisman, në muajin maj janë bërë prindër për herë të parë, shkruan rtv21.tv Çifti nuk ngurrojnë të ndajnë...

Efehan është rritur dhe tani pozon me mami Almedën për dore!

para 5 muajve - Sovrani

Ditët kalojnë dhe Efehan po rritet e po zbukurohet gjithnjë e më shumë! Tashmë ai del shëtitje me familjen e tij, mami Almedën dhe babin Tolgahan. Së fundi Almeda Abazi ka ndarë një foto me familjen e...

Bashkëshorti i Almeda Abazit ‘dridh’ rrjetin me foton e fundit

para 5 muajve - Zhurnal

Tolga Sayismanin do e shohim me një serial të ri nga shtatori. Tolga Sayisman është i njohur për publikun shqiptar nga lidhja e saj me shqiptaren Almeda Abazi dhe nga serialet që ka marr rol e që janë...

Kështu nuk e keni parë asnjëherë burrin e Almeda Abazit, merr vëmendjen e vajzave

para 5 muajve - OraInfo

Bashkëshorti i Almeda Abazit ‘dridh’ rrjetin me foton e fundit. Tolga Sayismanin do e shohim me një serial të ri nga shtatori. Tolga Sayisman është i njohur për publikun shqiptar nga lidhja e saj me shqiptaren...

Almeda Abazi publikon portretin e saj familjar

para 5 muajve - Arbresh

Modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi e cila është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, kanë një vëmendje të madhe në Turqi. Ndërsa kjo vëmendje nuk u mungon as në mediat shqiptare. Dyshja...

Tolga Sayismanin pozon lakuriq, dridh rrjetin

para 5 muajve - Sovrani

Tolga Sayismanin do e shohim me një serial të ri nga shtatori. Tolga Sayisman është i njohur për publikun shqiptar nga lidhja e saj me shqiptaren Almeda Abazi dhe nga serialet që ka marr rol e që janë...

Ndryshon “Çenari”, në këtë gjendje ka përfunduar

para 5 muajve - Zhurnal

Ai për publikun shqiptar u bë i njohur me rolin e “Çenarit” Almeda Abazi ka ndarë një video të shkëputur nga seriali i ri i Tolga Sayisman. Almeda Abazi me videon që ka publikuar në Instagram ka bërë të...

Ndryshon “Çenari”, në këtë gjendje ka përfunduar

para 5 muajve - Sovrani

Ai për publikun shqiptar u bë i njohur me rolin e “Çenarit” Almeda Abazi ka ndarë një video të shkëputur nga seriali i ri i Tolga Sayisman. Almeda Abazi me videon që ka publikuar në Instagram ka bërë të...

I dashuri i Almeda Abazit tani në rolin e boksierit, duket shumë tërheqës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Almeda Abazi ka ndarë një video të shkëputur nga seriali i ri i Tolga Sayisman. Almeda Abazi me videon që ka publikuar në Instagram ka bërë të ditur se bashkëshorti i saj Tolga është pjesë e një seriali...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK