http://kariera.mk

Puthjet pasionante mes Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter, reagon Liam Hemsworth

më 8.2019 - Vizion Plus

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muajsh pas martesës. Shkak i ndarjes u bë fakti se çifti dëshironte që t’i dedikohej plotësisht karrierës dhe të linte mënjanë...

Reagon pas ndarjes, Liam ka një mesazh për Miley Cyrus

më 8.2019 - BalkanWeb

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 8 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

Miley Cyrus merr një mesazh nga Liam Hemsworth përmes Instagramit

më 8.2019 - Prive

Liam Hemsworth i uroi Miley Cyrus “shëndet dhe lumturi” përmes një postimi në Instagram. Ai e dha një mesazh për të gjithë fansat e tij kuriozë pas lajmit për ndarjen nga gruaja e tij. Me një përshëndetje...

Liam Hemsworth i dëshiron Miley Cyrus shëndet dhe lumturi

më 8.2019 - Klan Kosova

Liam Hemsworth i uroi Miley Cyrus “shëndet dhe lumturi” përmes një postimi në Instagram. Ai e dha një mesazh për të gjithë fansat e tij kuriozë pas lajmit për ndarjen nga gruaja e tij, njofton Klan Kosova....

Saga vazhdon! E dashura e Miley Cyrus më në fund jep një mesazh për romancën e re!

më 8.2019 - Prive

Saga e ndarjes së MIley Cyrus nga bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth po vazhdon ende. Dyshja u ndanë pas disa muajsh martesë e disa viteve lidhje, ndërsa ndarja e tyre është tema NUMËR NJË e mediave...

Liam Hemsworth thyen heshtjen: Miley të uroj shëndet….

më 8.2019 - Tetova Sot

Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur...

Detaje të reja nga ndarja e bujshme e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

më 8.2019 - Prive

Këngëtarja e aktorja amerikane Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth, bënë bujë këtë javë me lajmin për ndarjen e tyre. Mirëpo mediat e huaja raportojnë se dyshja janë të ndarë për muaj të tërë ndërsa...

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley

më 8.2019 - Telegrafi

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus/Foto: Instagram

E dashura e Miley Cyrus më në fund jep një mesazh për romancën e re!

më 8.2019 - Sovrani

Saga e ndarjes së MIley Cyrus nga bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth po vazhdon ende. Dyshja u ndanë pas disa muajsh martesë e disa viteve lidhje, ndërsa ndarja e tyre është tema NUMËR NJË e mediave...

Nuk ishte e lehtë ta shihte me një femër, por Liam habit me fjalët për Miley-n!

më 8.2019 - Sovrani

Liam Hemsworth ka reaguar për herë të parë zyrtarisht pas ndarjes nga bashkëshortja Miley Cyrus. Ai publikoi një foto të një plazhi mahnitës për të dhënë lajmin e divorcit dhe për të thënë dy-tre fjalë...

Liam Hemsworth thyen heshtjen pas ndarjes nga Miley Cyrus: S’kuptoni

më 8.2019 - GazetaBlic

Liam Hemsworth ka thyer heshtjen këtë të hënë mbi ndarjen nga gruaja e tij – këngëtarja Miley Cirus. Megjithatë ai nuk ka thënë shumë këtë 12 gusht. “Nuk e kuptoni se si është”, ka thënë aktori 29 vjeçar...

Liam Hemsworth thyen heshtjen pas ndarjes nga Miley Cyrus: S’kuptoni

më 8.2019 - Klan Kosova

Liam Hemsworth ka thyer heshtjen këtë të hënë mbi ndarjen nga gruaja e tij – këngëtarja Miley Cirus. Megjithatë ai nuk ka thënë shumë këtë 12 gusht. “Nuk e kuptoni se si është”, ka thënë aktori 29 vjeçar...

Miley Cyrus e tradhëtoi me blogeren e njohur, reagon Liam Hemsworth

më 8.2019 - Opinion

Një ditë pas ndarjes së bujshme me Miley Cyrus, Liam Hemsworth ka reaguar për herë të parë në publik. Pasi ish-gruaja e tij u kap mat duke u puthur me ish të dashurën e Brody Jenner, Kaitlynn Carter, fjalët...

Liam Hemsworth deklarohet publikisht pas lajmit për ndarjen me Miley Cyrus

më 8.2019 - Prive

Liam Hemsworth raportohet se ka bërë deklaratën e tij të parë publike që kur shpërtheu lajmi se ai dhe gruaja e tij Miley Cyrus, u ndanë. Për më tepër, pasi lajmi për ndarje u shpërnda gjithëandej, gruaja...

Pas ndarjes nga Miley Cyrus, reagon për herë të parë Liam Hemsworth

më 8.2019 - Blitz

Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes. Dhe ditët e fundit ajo ka qenë tema e ditës e mediave...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes me Miley Cyrus

më 8.2019 - BalkanWeb

SHBA Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes. Dhe ditët e fundit ajo ka qenë tema e ditës...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes me Miley Cyrus

më 8.2019 - GazetaBlic

Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes. Dhe ditët e fundit ajo ka qenë tema e ditës e mediave...

Pas ndarjes nga burri, Miley Cyrus flet për herë të parë!

më 8.2019 - Prive

Miley Cyrus, këngëtarja me famë botërore ka folur për fansat e saj në rrjete sociale menjëherë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, aktori Laim Hemsworth, me të cilin ishte e martuar më pak se një vit....

FOTO/ Ndahet Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, zbulohet shkaku…

më 8.2019 - Standard

Ditën e djeshme mediat e huaja bënë të ditur lajmin e ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, të cilët vendosë t’i jepnin fund lidhjes së tyre 9 vjeçare dhe martesës prej 8 muajsh, për t’u fokusuar...

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë

më 8.2019 - Epoka e Re

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja ka njoftuar të shtunën se ata janë ndarë për tu fokusuar tek vetja dhe karriera. Por duket se nuk është kaq...

U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë (FOTO LAJM)

më 8.2019 - Albeu

Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin lidhur kurorë. Lajmi i ndarjes i shokoi fansat e dyshes, por një burim afër tyre tregoi...

Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus fotografohet duke u puthur me një vajzë

më 8.2019 - Arbresh

Me siguri e keni lexuar lajmin që Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth i dhanë fund martesës së tyre, që fatkeqësisht zgjati vetëm 8 muaj. Nëse jo, të gjitha detajet mund ti lexoni këtu. Por ndërkohë që nga...

Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus fotografohet duke u puthur me një vajzë

më 8.2019 - Blitz

Me siguri e keni lexuar lajmin që Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth i dhanë fund martesës së tyre, që fatkeqësisht zgjati vetëm 8 muaj. Nëse jo, të gjitha detajet mund ti lexoni këtu . Por ndërkohë që nga...

Ups, menjëherë pas ndarjes Miley Cyrus fotografohet duke u puthur me një vajzë

më 8.2019 - Gazeta Monitor

Nëse lajmi i ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk ju ka tronditur mjaftueshëm, prisni se nuk ka mbaruar historia. Menjëherë, pas lajmit të ndarjes që mori dhenë kudo mbrëmjen e kaluar, Miley është...

U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë

më 8.2019 - Sovrani

Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin lidhur kurorë. Lajmi i ndarjes i shokoi fansat e dyshes, por një burim afër tyre tregoi...

A ka të dashur Miley Cyrus?

më 8.2019 - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, pas një viti martese është ndarë me aktorin Liam Hemsworth, transmeton Klan Kosova. Cyrus për pushime është në Itali disa ditë me radhë, ajo po shoqërohet nga Kaitlyn...

U nda nga burri por i zbulohet tradhtia, këngëtarja e njohur ‘kapet mat’ duke puthur një tjetër femër

më 8.2019 - Standard

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsworth qendruan vetëm 7 të martuar. Cyrus tha se ata janë ndarë për t’u fokusuar tek vetja dhe karriera. Por duket se pas ndarjes ka diçka më intriguese. Një...

Pas ndarjes, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë (FOTO LAJM)

më 8.2019 - Albeu

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja njoftoi të shtunën se ata janë ndarë për tu fokusuar tek vetja dhe karriera. Por duket se nuk është kaq e gjitha....

Pse mori fund lidhja e çiftit më të famshëm?

më 8.2019 - Prive

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, janë ndarë pas një viti martesë. Këngëtarja 26 vjeçare dhe aktori 29 vjeçar, konfirmuan lajmin përmes një deklarate. “Liam dhe Miley kanë rënë dakord të ndahen në këtë kohë....

Kjo është arsyeja e ndarjes së çiftit më të famshëm

më 8.2019 - Sovrani

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, janë ndarë pas një viti martesë. Këngëtarja 26 vjeçare dhe aktori 29 vjeçar, konfirmuan lajmin përmes një deklarate. “Liam dhe Miley kanë rënë dakord të ndahen në këtë kohë....

Miley Cyrus “kapërcen” divorcin, puthje pasionante me një femër

më 8.2019 - Vizion Plus

Miley Cyrus, pas 7 muasjsh, i ka dhënë fund martesës me Liam Hemsworth. Lajmin e njoftoi vetë këngëtarja ditën e shtunë e cila deklaroi se ata u ndanë për t’u fokusuar më shumë tek vetja e karriera. Por...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK