http://kariera.mk

Beben e akuzojnë për foto provokative, Rita e mbron

para 5 muajve - RTV 21

Rita ia dedikoi disa fjalë asaj Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është ndër të paktat femra të industrisë së muzikës që shprehet hapur për çdo çështje të saj. Së fundi...

Taylor Swift del në mbrojtje të këngëtares së njohur shqiptare

para 5 muajve - Prive

Në një postim të mëngjesit të së hënës, ajo adresoi një problem tjetër me të cilin përballen gratë në industrinë e argëtimit: moshën. Së bashku me një pamje të mrekullueshme në një bikini me dy pjesëshe,...

Dikush e quajti Bebe Rexhën “të plakur” dhe ajo e bëri shembull për gjithë botën

para 5 muajve - Blitz

Bebe Rexha ka hapur sërish debat për paragjykimin e grave dhe vajzave në industrinë e muzikës. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka rrëfyer në Instagram se si një burrë i botës së muzikës në SHBA e ka konsideruar...

Bebe Rexha reagon ashpër ndaj seksizmit të shefit të saj

para 5 muajve - BalkanWeb

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ndiqet...

I thonë je plakë, Bebe Rexha shpërthen me komentuesit

para 5 muajve - Insajderi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Ajo përmes një postimi në Instagram ka shkruar gjatë...

“Po plakesh”, Bebe Rexha hap sërish debat për paragjykimin e grave në industrinë e muzikës

para 5 muajve - Top Channel

Fotos ku shfaqet me të brendshme, Bebe Rexha i ka bashkëngjitur edhe një reagim që ka hapur sërish debat për paragjykimin e grave dhe vajzave në industrinë e muzikës. Këngëtarja me origjinë shqiptare tregon...

“Po plakesh”, Bebe Rexha hap sërish debat për paragjykimin e grave në industrinë e muzikës

para 5 muajve - Infokusi

Fotos ku shfaqet me të brendshme, Bebe Rexha i ka bashkëngjitur edhe një reagim që ka hapur sërish debat për paragjykimin e grave dhe vajzave në industrinë e muzikës. Këngëtarja me origjinë shqiptare tregon...

Bebe Rexha poston foton vetëm në të brendshme për producentin i cili i ka thënë se nuk e ka moshën për të qenë tërheqëse

para 5 muajve - Arbresh

Bebe Rexha ka marrë përkrahjen e shumë yjeve botërore dhe fasave të saj gjithandej në rrjete sociale. Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka bërë bujë me një postim në Instagram. Bebe ka publikuar...

“Po plakesh”, Bebe Rexha hap sërish debat për paragjykimin e grave

para 5 muajve - Lexo

Fotos ku shfaqet me të brendshme, Bebe Rexha i ka bashkëngjitur edhe një reagim që ka hapur sërish debat për paragjykimin e grave dhe vajzave në industrinë e muzikës. Këngëtarja me origjinë shqiptare tregon...

Pësoi sulm nga astma gjatë koncertit, Bebe Rexha s’e ndal performancën

para 5 muajve - The Prestige

Bebe Rexha vazhdon të korrë suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare 29 vjeçarja njihet për zërin unik, stilin e veçantë dhe guximin për të thyer tabu, ndërsa ajo në secilën perfroamcën jep maksimumin...

Bebe Rexha pëson sulm të astmës midis koncertit

para 5 muajve - GazetaBlic

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ndiqet...

Pësoi sulm nga astma gjatë koncertit, Bebe Rexha s’e ndal performancën

para 5 muajve - Lajm

Bebe Rexha vazhdon të korrë suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare 29 vjeçarja njihet për zërin unik, stilin e veçantë dhe guximin për të thyer tabu, ndërsa ajo në secilën perfroamcën jep maksimumin...

Pësoi sulm nga astma gjatë koncertit, Bebe Rexha s’e ndal performancën

para 5 muajve - Tetova1

Bebe Rexha vazhdon të korrë suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare 29 vjeçarja njihet për zërin unik, stilin e veçantë dhe guximin për të thyer tabu, ndërsa ajo në secilën perfroamcën jep maksimumin...

Është plakur për të qenë seksi? Bebe Rexha i lë të gjithë pa fjalë me reagimin

para 5 muajve - Epoka e Re

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha njihet për vetëbesimin dhe lirinë për të treguar opinionin e saj. Këtë herë, ajo i ka kthyer përgjigje një producenti muzike, i cili i ka thënë se është shumë e...

Bebe Rexha pëson sulm gjatë koncertit

para 5 muajve - Sovrani

Bebe Rexha ka pësuar një sulm të asmës gjatë koncertit të fundit. Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura jo vetëm për shqiptarët por edhe për publikun ndërkombëtar, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

Bebe Rexha pësoi sulm të astmës gjatë performancës

para 5 muajve - Arbresh

Bebe Rexha po vazhdon të korr suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare. Së fundi këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare ka mbajtur koncert në San Francisko në kuadër të turneut të saj botëror ‘Happiness...

Pësoi sulm të astmës gjatë koncertit, Bebe Rexha nuk e ndal performancën

para 5 muajve - Arbresh

Bebe Rexha po vazhdon të korr suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare. 29 vjeçarja njihet për zërin unik, stilin e veçantë dhe guximin për të thyer tabu, ndërsa ajo në secilën perfroamcën jep maksimumin...

Bebe Rexha ua kthen atyre që e quajnë “plakë”

para 5 muajve - Ekonomia Online

Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben. Ajo përmes një postimi në Instagram ka shkruar...

Bebe Rexha pëson sulm të astmës midis koncertit, por këngëtarja nuk ndalet së performuari

para 5 muajve - Periskopi

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ndiqet...

BEBE ua kthen atyre që e quajnë “plakë”

para 5 muajve - Klan Kosova

Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben. Ajo përmes një postimi në Instagram ka shkruar...

Bebe provokon përballë pasqyrës

para 5 muajve - Insajderi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben. Madje...

E thonë plakë, Bebe i përgjigjet në mënyrën e saj (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben. Madje...

I thonë se është plakur, Bebe Rexha ka një mesazh

para 5 muajve - BalkanWeb

SHBA Bebe Rexha vazhdon luftën e saj kundër paragjykimeve pavend që bëjnë njerëzit dhe fotoja e radhës është kjo. Këngëtarja shqiptare ka dalë gjithmonë hapur në mbrojtje të të drejtave të grave dhe vajzave,...

I thonë se është plakur, Bebe Rexha ka një mesazh

para 5 muajve - Standard

Bebe Rexha vazhdon luftën e saj kundër paragjykimeve pavend që bëjnë njerëzit dhe fotoja e radhës është kjo. Këngëtarja shqiptare ka dalë gjithmonë hapur në mbrojtje të të drejtave të grave dhe vajzave,...

Bebe Rexha reagon ashpër ndaj seksizmit: Nuk do të ndalem as pas moshës 30-vjeçare

para 5 muajve - GazetaBlic

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ndiqet...

Bebe Rexhen ka disa fjalë për femrat 30 vjeçare

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben. Madje...

E zhveshur dhe duke pozuar para pasqyrës, Bebe Rexha ka një mesazh për vajzat afër të 30-tave

para 5 muajve - Prive

Ajo mund të postojë në mënyrë rutinore fotografi të shkëlqyeshme në llogarinë e saj në Instagram, por Bebe Rexha nuk është ajo që i le fotot pa shkruar një mesazh. Këngëtarja ka përdorur, në raste të kaluara,...

Bebe Rexha reagon ashpër ndaj seksizmit të shefit të saj: Nuk do të ndalem as pas moshës 30-vjeçare

para 5 muajve - Tetova Sot

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ndiqet...

Bebes i thonë “plakë”, kështu reagon ajo

para 5 muajve - Periskopi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben. Madje...

Reagimi i Bebe Rexhes ku i thonë “plakë”

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben. Madje...

I thonë se është plakur, Bebe Rexha ka një mesazh

para 5 muajve - Sovrani

Bebe Rexha vazhdon luftën e saj kundër paragjykimeve pavend që bëjnë njerëzit dhe fotoja e radhës është kjo. Këngëtarja shqiptare ka dalë gjithmonë hapur në mbrojtje të të drejtave të grave dhe vajzave,...

30 vjeçarja Bebe Rexha u servon fansave një foto në bikini

para 5 muajve - Sovrani

Bebe Rexha në fund të këtij muaji mbush 30 vjet. Bebe Rexha ka qenë cak i kritikave kohëve të fundit si për fizikun e saj ashtu edhe për moshën që ka dhe veprimet që ndërmerr, shkruan lajmi.net. Së fundmi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK