http://kariera.mk

Fero në shtator vjen me projekte të reja

para 4 muajve - Telegrafi

Fero/Foto: Instagram

Fero në shtator vjen me projekte të reja

para 4 muajve - Gazeta Observer

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, është mjaft aktiv dhe i pëlqyer nga publiku. I njëjti këtë vit solli një sërë projektesh, të cilat u mirëpritën nga publiku dhe tashmë numërojnë miliona klikimesh...

Fero në shtator vjen me projekte të reja

para 4 muajve - Arbresh

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, është mjaft aktiv dhe i pëlqyer nga publiku. I njëjti këtë vit solli një sërë projektesh, të cilat u mirëpritën nga publiku dhe tashmë numërojnë miliona klikimesh...

S4MM me të dashur të re

para 4 muajve - Zhurnal

S4MM po kalon disa ditë pushimi me të dashurën. S4MM ka qenë mjaft i pranishëm në mediat rozë kohët  e fundit, tani bëhet fjalë për një lidhje dashurie mes tij dhe një vajze nga Zvicra, Filis, shkruan...

I ‘tradhëtoi’ Instagram, ja kush është e dashura bukuroshe e reperit S4MM

para 4 muajve - Standard

S4MM është një nga reperët më të njohur të momentit, i cili numëron disa hite në tregun muzikor shqiptar, por edhe bashkëpunime të ndryshme ku më të suksesshmet mund të përmendin ato me Noizyn. Ai është...

I tradhëtuan postimet! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Ai është përfolur shumë për jetën e tij private dhe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave! Dhe ndonëse është munduar ta lërë jashtë interesit të tyre romancën, reperi S4MM duket se nuk ia ka dalë dot....

Surprizë! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar

para 4 muajve - Blitz

Reperi shqiptar S4MM ka qenë në qendër të vëmendjes pas sherrit me Feron i cili mori përmasa shumë të mëdha. Por sot ai ka tërhequr vëmendjen e mediave me diçka tjetër: me jetën e tij private. Prive ka...

S4MM me të dashur të re

para 4 muajve - Fakti Ditor

S4MM po kalon disa ditë pushimi me të dashurën. S4MM ka qenë mjaft i pranishëm në mediat rozë kohët  e fundit, tani bëhet fjalë për një lidhje dashurie mes tij dhe një vajze nga Zvicra, Filis, shkruan...

S4MM me të dashur të re

para 4 muajve - Sovrani

S4MM po kalon disa ditë pushimi me të dashurën. S4MM ka qenë mjaft i pranishëm në mediat rozë kohët e fundit, tani bëhet fjalë për një lidhje dashurie mes tij dhe një vajze nga Zvicra, Filis, shkruan lajmi.net....

U konfirmua? Kjo është e dashura e reperit tetovar S4MM

para 4 muajve - Tetova1

Reperi S4MM po shijon suksesin e krijimeve të tij muzikore. Koncerte për cdo natë, por ai nuk duket se jeten e tij sentimentale e ka lënë anash. Nga burime të afërta Prive mëson se S4MM është në lidhje...

Pas fyerjeve të Feros kështu reagon S4MM

para 4 muajve - Lajm

Fero vazhdon të fyej S4MMin reperi nuk lodhë kokën për këto veprime të gjilanasit, ai ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet duke u relaksuar, shkruan lajmi.net. Në imazhin e ndarë reperi shihet...

Jo vetëm në klipin e Feros, Arbenita ka qenë modele dhe në projektin e dy reperëve të njohur

para 4 muajve - Tetova Sot

Arbenita Ismajli ka bërë që të gjithë sytë të kthehen nga ajo dhe kjo për shkak të raportit të saj me reperin e njohur, Fero. Prej disa muajsh dyshja konfirmoi publikisht në llogaritë në rrjetet sociale...

Përçarje mes Feros dhe Rinës: Dy reperat nuk flasin më me njëri-tjetrin!

para 4 muajve - Blitz

Fero dhe Rina janë dy nga reperët më të komentuar dhe pjesë e të njëjtit label, “On Records”. Ata janë bërë të njohur në tregun muzikor pothuajse në të njëjtën kohë. Edhe pse fillimisht ishin miq dhe shumë...

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Zhurnal

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Insajderi

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

para 4 muajve - GazetaBlic

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Siç thotë edhe në këngë, Fero ja puth këmbën Arbenitës

para 4 muajve - Lajm

Fero dhe Arbenita po vazhdojnë të ‘rrëmbejnë’ vëmendjen e mediave rozë me veprimet që po ndërmarrin, shkruan lajmi.net. Në rrjetin social Instagram është duke qarkulluar një video e çiftit ku shihen në...

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Bota Press

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Gazeta Observer

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Sovrani

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Arbresh

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Ja pse përfundoi miqësia në mes Rinës dhe Feros

para 4 muajve - Periskopi

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Degradon përplasja: Ofendime mes Feros dhe S4MM, në mes Arbenita! (FOTO+VIDEO)

para 4 muajve - Prive

VËREJTJE: FJALORI NË VIDEON DHE FOTOGRAFINË MË POSHTË ËSHTË I PAPËRSHTATSHËM (+18) Konflikti mes Feros dhe S4MM është përshkallëzuar sërish. Vetëm pak ditë pasi Fero performoi pa probleme në Tetovë, vendin...

E konfirmuar: Fero dhe Rina s’flasin më

para 4 muajve - GazetaBlic

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

Për çfarë nuk flasin Fero dhe Rina? Zbulohet arsyeja (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Fero dhe Rina njihen për miqësinë e tyre prej kohësh, por me sa duket raporti mes dy reperëve nuk është më si më parë. Ata i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe kjo u duk veçanërisht kur Fero vlerësoi...

Përfundimisht Fero dhe Rina s’flasin më: Prive.al zbulon detajet e hatërmbetjeve

para 4 muajve - Prive

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndryshuar. Dyshja duket t’i kenë dhënë fund miqësisë së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK