http://kariera.mk

Kujdes nga rriqrat, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht – Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse...

Kujdes nga rriqrat, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - Alsat-M

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër...

Lani duart sa më shpesh, që të mbroheni nga viruset

para 5 muajve - Alsat-M

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat tjerë! IKShPK...

Instiuti i shëndetësisë apelon për kujdes nga rriqrat, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - Insajderi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër...

Kujdes nga rriqrat, ndiqni këto rekomandime

para 5 muajve - OraInfo

Rriqrat shfaqen sërish të rrezikshëm. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë apel tek qytetarët e Kosovës që të kenë kujdes nga rriqrat. Po ashtu IKSHP ka bërë edhe disa rekomandime si në vijim:...

IKSHP-ja bën thirrje për kujdes nga rriqrat, jep rekomandime

para 5 muajve - Koha.net

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në...

Lani duart më shpesh që të mbroheni nga viruset

para 5 muajve - Koha.net

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat. IKSHPK-ja...

Apel për kujdes nga rriqrat, këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - RTV 21

9 këshilla që duhet t’i ndjekni Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka apeluar për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, ky institut ua ka rekomanduar qytetarëve disa këshilla që duhet ndjekur....

Apel për kujdes nga rriqrat, këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - GazetaBlic

9 këshilla që duhet t’i ndjekni. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka apeluar për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, ky institut ua ka rekomanduar qytetarëve disa këshilla që duhet ndjekur....

Kujdes nga rriqrat, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - Lajm

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të...

Kujdes nga rriqrat në Kosovë, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - Gazeta e re

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër...

Kujdes nga rriqrat në Kosovë, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - Infokusi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër...

Lani duart sa më shpesh, që të mbroheni nga viruset

para 5 muajve - Infokusi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat tjerë! IKShPK...

Alarmon Instituti i Shëndetësisë: Kujdes nga rriqrat

para 5 muajve - Gazeta Observer

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke...

IKSHP-ja bën thirrje për kujdes nga rriqrat, jep rekomandime

para 5 muajve - Arbresh

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në...

IKSHP-ja bën thirrje për kujdes nga rriqrat

para 5 muajve - Periskopi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në...

Instituti i Shëndetësisë apelon për kujdes nga rriqrat, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - Sovrani

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre. 2. Nëse patjetër...

Alarmon Instituti i Shëndetësisë: Kujdes nga rriqrat

para 5 muajve - Albinfo

Pickimi i rriqrave Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga...

Pickimi nga rriqrat, IKSHP jep rekomandimet si të mbrohemi

para 5 muajve - Arbresh

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke...

IKSHP-ja bën thirrje për kujdes nga rriqrat, jep rekomandime

para 5 muajve - Ekonomia Online

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në...

Lani duart më shpesh që të mbroheni nga viruset

para 5 muajve - Ekonomia Online

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat. IKSHPK-ja...

Lani duart sa më shpesh, që të mbroheni nga viruset

para 5 muajve - KosovaPress

Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat tjerë! IKShPK këtë verë vazhdimisht ka njoftuar qytetarët për kujdesin që duhet pasur si nga temperaturat, nga papastërtia...

Kujdes nga rriqrat në Kosovë, këto janë këshillat që duhet ndjekur

para 5 muajve - KosovaPress

Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të jeni të pranishëm në këto vende vesh rroba të gjata dhe pantallonat futni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK