http://kariera.mk

12 kufijtë mes shteteve që thyejnë çdo stereotip

para 5 muajve - Koha.net

Një kufi midis shumë vendeve, është thjesht një linjë simbolike që kalon përmes një trotuari ose një rruge fshati, pavarësisht mendimeve tona. Në vazhdim, fotot:

12 kufijtë mes shteteve që thyejnë çdo stereotip

para 5 muajve - Arbresh

Një kufi midis shumë vendeve, është thjesht një linjë simbolike që kalon përmes një trotuari ose një rruge fshati, pavarësisht mendimeve tona. Shihni fotot e mëposhtme… Kinë-Mongoli Rusi-SHBA Gjermani-Holandë...

12 kufij të shteteve që duken aq të pazakonshëm

para 5 muajve - Zhurnal

Kur dëgjojnë fjalën “kufij shtetëror”, mendja na shkon te rojet e armatosura deri në dhëmbë, qentë e specializuar dhe rrethojat me tela ku me një shikim të ashpër të kërkohet pasaporta. Eh, ja që nuk...

12 kufijtë mes shteteve që thyejnë çdo stereotip

para 5 muajve - Top Channel

Një kufi midis shumë vendeve, është thjesht një linjë simbolike që kalon përmes një trotuari ose një rruge fshati, pavarësisht mendimeve tona. Shihni fotot e mëposhtme… FOTO GALERI 1/12 Gjermani-Republika Çeke Top Channel

12 kufij të shteteve që duken aq të pazakonshëm

para 5 muajve - Shenja

Kur dëgjojnë fjalën “kufij shtetëror”, mendja na shkon te rojet e armatosura deri në dhëmbë, qentë e specializuar dhe rrethojat me tela ku me një shikim të ashpër të kërkohet pasaporta. Eh, ja që nuk është...

12 kufij të shteteve që duken aq të pazakonshëm

para 5 muajve - Te Sheshi

Kur dëgjojnë fjalën “kufij shtetëror”, mendja na shkon te rojet e armatosura deri në dhëmbë, qentë e specializuar dhe rrethojat me tela ku me një shikim të ashpër të kërkohet pasaporta. Eh, ja që nuk është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK