http://kariera.mk

Ka një lajm të mirë për fëmijët që hynë në pubertet në moshë të hershme

para 5 muajve - Gazeta Observer

Fëmijët, të cilët hynë në pubërtet në moshë të hershme, kanë eshtrat po aq të forta sa të rriturit, sipas një studimi të kohëve të fundit. Shkencëtarët në Universitetin e Bristolit studiuan qindra fëmijë...

Fëmijët që hyjnë në pubertet më herët kanë kocka më të forta

para 5 muajve - Klan Kosova

Fëmijët që hyjnë në pubertet herët kanë kockat më të forta si të rritur, ka treguar një studim. Shkencëtarët e Universitetit të Bristolit studiuan mijëra fëmijë britanikë, duke analziuar skanimet e kockave...

Fëmijët që hyjnë në pubertet më herët kanë kocka më të forta

para 5 muajve - Ekonomia Online

Fëmijët që hyjnë në pubertet herët kanë kockat më të forta si të rritur, ka treguar një studim. Shkencëtarët e Universitetit të Bristolit studiuan mijëra fëmijë britanikë, duke analziuar skanimet e kockave...

Ka një lajm të mirë për fëmijët që hynë në pubertet në moshë të hershme

para 6 muajve - Albeu

Fëmijët, të cilët hynë në pubërtet në moshë të hershme , kanë eshtrat po aq të forta sa të rriturit, sipas një studimi të kohëve të fundit. Shkencëtarët në Universitetin e Bristolit studiuan qindra fëmijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK