http://kariera.mk

Cili është sekreti i jetëgjatësisë? Tregojnë ekspertët

para 5 muajve - Lexo

Shumë studime janë bërë për të kuptuar sekretin e jetëgjatësisë, mirëpo tani shkencëtarët mendojnë se e kanë përgjigjen. Sipas tyre, sekreti I jetëgjatësisë është të jetosh shëndetshëm deri në moshën 50-vjeçare....

Sa gjatë mund të jetojnë njerëzit?

para 5 muajve - Koha.mk

Mund të jetë e mundur të zgjatet më tej jetëgjatësia e njeriut, nëse mund të ketë përmirësimet në sistemin shëndetësor për moshat shumë më të thyera, dhe nëse është gjerësisht i disponueshëm një kujdesi...

Sa gjatë mund të jetojnë njerëzit?

para 5 muajve - Lexo

Nga Anthony Medford, James W Vaupel & Kaare Christensen Njerëzit sot po jetojnë më gjatë. Ndërsa ka pasur ngritje të dukshme, jetëgjatësia në përgjithësi është rritur vazhdimisht për shumë vite. Ajo është...

Cili është sekreti i jetëgjatësisë? Tregojnë ekspertët

para 5 muajve - Albeu

Shumë studime janë bërë për të kuptuar sekretin e jetëgjatësisë, mirëpo tani shkencëtarët mendojnë se e kanë përgjigjen. Sipas tyre, sekreti I jetëgjatësisë është të jetosh shëndetshëm deri në moshën 50-vjeçare....

Cili është sekreti i jetëgjatësisë? Tregojnë ekspertët

para 5 muajve - Arbresh

Shumë studime janë bërë për të kuptuar sekretin e jetëgjatësisë, mirëpo tani shkencëtarët mendojnë se e kanë përgjigjen. Sipas tyre, sekreti I jetëgjatësisë është të jetosh shëndetshëm deri në moshën 50-vjeçare....

Sa gjatë mund të jetojnë njerëzit?

para 6 muajve - Ekonomia Online

Njerëzit sot po jetojnë më gjatë. Ndërsa ka pasur ngritje të dukshme, jetëgjatësia në përgjithësi është rritur vazhdimisht për shumë vite. Ajo është dyfishuar në 2 shekujt e fundit. Kjo rritje, është diktuar...

Sa gjatë mund të jetojnë njerëzit?

para 6 muajve - Klan Kosova

Nga Anthony Medford, James W Vaupel & Kaare Christensen Njerëzit sot po jetojnë më gjatë. Ndërsa ka pasur ngritje të dukshme, jetëgjatësia në përgjithësi është rritur vazhdimisht për shumë vite. Ajo është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK