http://kariera.mk

‘Një sy gjumë’ gjatë ditës ju bën më të lumtur

para 5 muajve - Sovrani

Është fakt i njohur se gjumi ofron shumë përfitime shëndetësore, duke filluar nga rritja e produktivitetit e deri te mbrojta nga sëmundjet e zemrës. Por, tani shkencëtarët kanë zbuluar se gjumi na ndihmon...

‘Një sy gjumë’ gjatë ditës ju bën më të lumtur

para 5 muajve - Periskopi

Është fakt i njohur se gjumi ofron shumë përfitime shëndetësore, duke filluar nga rritja e produktivitetit e deri te mbrojta nga sëmundjet e zemrës. Por, tani shkencëtarët kanë zbuluar se gjumi na ndihmon...

Gjumi gjatë ditës ju bën më të lumtur

para 5 muajve - Albeu

Gjumi ofron shumë përfitime shëndetësore , duke filluar nga rritja e produktivitetit e deri te mbrojta nga sëmundjet e zemrës. Shkencëtarët kanë zbuluar se gjumi na ndihmon edhe të jemi më të lumtur. Hulumtimet...

Pak gjumë gjatë ditës ju bën më të lumtur

para 5 muajve - Gazeta Observer

Gjumi ofron shumë përfitime shëndetësore, duke filluar nga rritja e produktivitetit e deri te mbrojta nga sëmundjet e zemrës. Shkencëtarët kanë zbuluar se gjumi na ndihmon edhe të jemi më të lumtur. Hulumtimet...

Një sy gjumë gjatë ditës ju bën më të lumtur

para 5 muajve - Klan Kosova

Gjumi ofron shumë përfitime shëndetësore, duke filluar nga rritja e produktivitetit e deri te mbrojta nga sëmundjet e zemrës. Shkencëtarët kanë zbuluar se gjumi na ndihmon edhe të jemi më të lumtur. Hulumtimet...

‘Një sy gjumë’ gjatë ditës ju bën më të lumtur

para 5 muajve - Tetova Sot

Është fakt i njohur se gjumi ofron shumë përfitime shëndetësore, duke filluar nga rritja e produktivitetit e deri te mbrojta nga sëmundjet e zemrës. Por, tani shkencëtarët kanë zbuluar se gjumi na ndihmon...

‘Një sy gjumë’ gjatë ditës ju bën më të lumtur

para 5 muajve - Arbresh

Është fakt i njohur se gjumi ofron shumë përfitime shëndetësore, duke filluar nga rritja e produktivitetit e deri te mbrojta nga sëmundjet e zemrës. Por, tani shkencëtarët kanë zbuluar se gjumi na ndihmon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK