http://kariera.mk

Një tjetër sozi, edhe Kida paska "binjaken" e saj identike (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Pak ditë më parë Elvana Gjata publikoi një video të një vajze që i ngjante jashtëzakonisht shumë! Ajo shfaqej duke kënduar këngën e saj dhe Elvanës nuk mund t’i shpëtonte kjo gjë Por sot kemi gjetur sozinë...

S’ka mundësi! Kjo është sozia e Kidës që na bëri të fërkojmë sytë mirë

para 4 muajve - Sovrani

Por sot kemi gjetur sozinë e një tjetër këngëtareje, Kidës, që na bëri të fërkojmë sytë mirë. Bëhet fjalë për një vajzë që i ngjan pa masë Kidës dhe që quhet Mirlinda. Sytë, vetullat dhe tiparet e rrumbullakëta...

Fansi i kërkon bashkëpunim me Xhensilen. Si reagon Elvana?

para 4 muajve - Lajm

Këngëtarja Elvana Gjata publikoi vetëm para pak ditësh  hitin e saj më të fundit ‘A m’don’. Kënga u pëlqye shumë nga publiku, duke marrë komente të shumta positive, shkruan “Kosovarja”. E disa ditë më...

E frikshme sa shumë i ngjanë kjo vajzë Elvana Gjatës

para 4 muajve - Insajderi

Këngëtarja Elvana Gjata publikoi vetëm para pak ditësh publikoi hitin e saj më të fundit ‘A m’don’. Si gjithë artistët e tjerë ajo ka ndarë në Instastory video të fansave të saj teksa këndonin këtë këngë....

Elvana Gjata zbulon sozinë e saj! Kjo vajzë i ngjan ‘frikshëm’

para 4 muajve - Aktuale

Këngëtarja Elvana Gjata publikoi vetëm para pak ditësh publikoi hitin e saj më të fundit ‘A m’don’. Si gjithë artistët e tjerë ajo ka ndarë në Instastory video të fansave të saj teksa këndonin këtë këngë....

Elvana Gjata ngjan ‘frikshëm’ me këtë vajzë

para 4 muajve - Lajm

Këngëtarja Elvana Gjata publikoi vetëm para pak ditësh publikoi hitin e saj më të fundit ‘A m’don’. Si gjithë artistët e tjerë ajo ka ndarë në Instastory video të fansave të saj teksa këndonin këtë këngë....

Identike, të gjithë menduam se është Elvana por fansja i ngjan aq shumë (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, vijon me turet dhe koncertet e saj të ndryshme anembanë trojeve shqiptare dhe më gjerë. “A’m don” është kënga e saj më e re, e cila është pritur...

Elvana befason me stilin e saj, shfaqet shumë joshëse

para 4 muajve - Zhurnal

Ajo jo vetëm që ka një zë të bukur, po ka edhe një stil të veçantë. Elvana vetëm një ditë pas publikimit të projektit të saj më të ri, ka sjell një imazh, shkruan Indeksonline. Në një postim këngëtarja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK