http://kariera.mk

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

para 4 muajve - The Prestige

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë, shkruan lajmi.net.Këngëtarja...

Rita Ora arrin në Kore, fansat e mirëpresin në aeroport

para 4 muajve - GazetaBlic

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë. Këngëtarja pas disa koncerteve...

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

para 4 muajve - Tetova Sot

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

Rita Ora performon në Portugali

para 4 muajve - Epoka e Re

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali. Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj. Ora pati...

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

para 4 muajve - Gazeta Observer

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

Rita përballet sërish probleme me frymëmarrjen

para 4 muajve - Tetova1

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër. Ndërkohë, kur hipi në...

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

para 4 muajve - Insajderi

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër. Ndërkohë, kur hipi në...

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

para 4 muajve - Periskopi

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër. Ndërkohë, kur hipi në...

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

para 4 muajve - Sovrani

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër. Ndërkohë, kur hipi në...

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

para 4 muajve - Arbresh

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër. Ndërkohë, kur hipi në...

Rita Ora publikon fotografi provokuese para fillimit të turneut në Azi

para 4 muajve - Aktuale

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera. Ajo...

Rita Ora publikon fotografi provokuese në Instagram

para 4 muajve - Zhurnal

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera. Ajo...

Rita Ora publikon fotografi provokuese në Instagram

para 4 muajve - GazetaBlic

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera. Ajo...

Rita Ora publikon fotografi provokuese në Instagram

para 4 muajve - Sovrani

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera. Ajo...

FOTOT: Rita Ora “elektrizon” fansat

para 4 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja e njohur Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali. Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj. Ora kishte veshur një...

Rita Ora performon në Portugali

para 4 muajve - The Prestige

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali. Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj. Ora pati të...

Rita Ora performon në Portugali

para 4 muajve - Lajm

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali. Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj, transmeton...

Rita Ora performon në Portugali

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali. Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj. Ora pati të...

Rita Ora performon në Portugali

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali. Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj, transmeton...

Rita Ora merr gjithë vëmendjen me këtë veshje

para 4 muajve - Sovrani

Rita Ora mbrëmë performoi në Portugali. Pas pushimeve disa ditore në Spanjë, Rita së fundi udhëtoi drejt Portugalisë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja mbrëmë ka performuar para fansave të saj në atë vend,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK