http://kariera.mk

Është më e keqe tradhtia e djemve apo e vajzave?

para 5 muajve - Albeu

Duket që djemt dhe vajzat janë të barabartë kur është fjala për tradhtinë, mirëpo shpesh zhvillohen polemika rreth asaj se në çfarë mënyre tradhtohet dhe a është e mundshme të ndahen emocionet nga tradhtia...

Do të befasoheni se çfarë më së shpeshti kanë në kokë meshkujt

para 5 muajve - Arbresh

Kushdo që mendon që femra ndryshe, do të mashtrohen keq… Dekolteja e thellë i bën magjepsëse biondet apo vithet e tendosura të zeshkanes së bukur – sillen mendimet e meshkujve ekskluzivisht rreth magjepsjes...

Kurrë nuk do t’ia qëllosh se çfarë më së shpeshti kanë në kokë meshkujt

para 5 muajve - InfoShqip

Kushdo që mendon që femra ndryshe, do të mashtrohen keq. Dekolteja e thellë i bën magjepsëse biondet apo vithet e tendosura të zeshkanes së bukur – sillen mendimet e meshkujve ekskluzivisht rreth magjepsjes...

A është më e keqe tradhtia e mashkullit apo e femrës? Më në fund kemi përgjigjen

para 5 muajve - Tetova1

Duket që meshkujt dhe femrat janë të barabartë kur është fjala për tradhtinë, mirëpo shpesh zhvillohen polemika rreth asaj se në çfarë mënyre tradhtohet dhe a është e mundshme të ndahen emocionet nga tradhtia...

A është më e keqe tradhtia e mashkullit apo e femrës? Më në fund kemi përgjigjen

para 5 muajve - Periskopi

Duket që meshkujt dhe femrat janë të barabartë kur është fjala për tradhtinë, mirëpo shpesh zhvillohen polemika rreth asaj se në çfarë mënyre tradhtohet dhe a është e mundshme të ndahen emocionet nga tradhtia...

Ekspertët tregojnë se çfarë femrat duan meshkujt të bëjnë gjatë seksit

para 5 muajve - Tetova Sot

Një terapiste seksi ka zbuluar se çfarë femrat duan që meshkujt të thonë përgjatë seksit. Terapistja e lidhjeve dhe psikoseksualaja Kate Moyle është e specializuar në fushën e jetës seksuale. Dhe, me një...

Kurrë nuk do t’ia qëllosh se çfarë më së shpeshti kanë në kokë meshkujt

para 5 muajve - Tetova Sot

Kushdo që mendon që femra ndryshe, do të mashtrohen keq… Dekolteja e thellë i bën magjepsëse biondet apo vithet e tendosura të zeshkanes së bukur – sillen mendimet e meshkujve ekskluzivisht rreth magjepsjes...

Të gjitha femrave u pengon së paku njëri nga këto veprime të meshkujve gjatë paralojës

para 5 muajve - Tetova Sot

Për femrat paraloja është shumë e rëndësishme, sepse nëse kjo pjesë nuk fillon siç duhet, ato nuk mund të relaksohen dhe sipas së gjitha gjasave, nuk do të kënaqen me seksin Edhe pse secili person dallon...

Gjërat që meshkujt i duan te femrat – por asnjëherë nuk i thonë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Meshkujt dhe femrat janë si dy drejtime të kundërta. Dikush në Jug e tjetri në Veri. Gjithmonë do ta gjeni veten në debate se kush është më i mirë – mashkulli apo femra. Meshkujt mendojnë se femrat janë...

10 gjërat ku meshkujt janë më të mirë se femrat

para 6 muajve - Ekonomia Online

Është interesante të zbulohen fakte rreth debatit i cili nuk përfundon kurrë – femrat apo meshkujt, kush i bën më mirë gjërat! Derisa në disa gjëra femrat janë më të mira, as meshkujve nuk iu mungojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK