http://kariera.mk

Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja

para 4 muajve - Lajm

Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me ken shqiptar” janë pritur mjaft mirë nga publiku. Rozana ka kohë të gjatë që është...

Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja

para 4 muajve - Zhurnal

Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku, shkruan Indeksonline.Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me ken shqiptar” janë pritur mjaft mirë nga publiku. Rozana ka...

Rozana Radi iu bënë konkurrencë vajzave të reja

para 4 muajve - Insajderi

Këngëtarja e aktorja shqiptare, Rozana Radi, njihet për publikun vendor për këngët e saj të vjetra, shkruan Insajderi. Këngët e dikurshme si “Ma thuaj ti” ose “O sa mirë me kenë shqiptar”, ishin dëgjuar...

Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja [Foto]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku, shkruan Indeksonline. Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me ken shqiptar” janë pritur mjaft mirë nga publiku. Rozana ka...

Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja

para 4 muajve - Sovrani

Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me ken shqiptar” janë pritur mjaft mirë nga publiku. Rozana ka kohë të gjatë që është...

Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja

para 4 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me ken shqiptar” janë pritur mjaft mirë nga publiku. Rozana ka kohë të gjatë që është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK