http://kariera.mk

Elinel publikon tri projekte muzikore përnjëherësh

para 5 muajve - Prive

Koha do të tregojë përrallën e L, kështu shkrujti Elinel kur publikoi 3 projektet e tija muzikore, përnjëherësh. Vetëm një muaj më parë Elinel publikoi një projekt muzikor “Pijaneci”. Si hap të radhës...

Publikohet projekti i ri nga Elinel

para 5 muajve - Prive

Elinel ka publikuar këngën e re. Projekti me titull “Bel Bel” vjen i shoqëruar me videoklip të realizuar nga 17 Films. Muzikën e ka punuar ArlenMusic ndërkaq kënga është regjistruar në studion e Cricket...

Artistja e re shqiptare Njomza, tregon se si u njoftua me Ariana Grande dhe krijoi hitet e saj

para 5 muajve - Prive

Njomza u rrit në Chicago, Illinois. Të dy prindërit e saj janë nga Kosova, dhe Vitia flet rrjedhshëm shqip dhe anglisht. Njomza ka performuar në shfaqje talentesh që kur ishte pesë vjeç. Në moshën 14 vjeçare,...

Çfarë nuk bën politika e bën muzika! Era Istrefi ndër këngëtaret më të dëgjuara në Rusi

para 5 muajve - Prive

Ca javë më parë këngëtarja e famshme shqiptare Era istrefi, solli një bashkëpunim me një artist të cilin s’do e priste askush. Bëhet fjalë për Eldzhey, një emër i ri në muzikë që po korr sukses ndërkombëtar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK