http://kariera.mk

Kylie Jenner vazhdon festën e ditëlindjes në jahtin super-luksoz

para 4 muajve - GazetaBlic

Kylie Jenner po vazhdon ta festojë ditëlindjen edhe disa ditë pasi e kishte atë. Kylie Jenner ka vendosur që ditëlindja e saj e 22-të të jetë e paharruar, shkruan lajmi.net. Modelja me rastin e ditëlindjes...

Kylie Jenner s’e ndalë festën në jahtin 200 milion dollarësh

para 4 muajve - Ekonomia Online

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa pagoi...

Kylie Jenner vazhdon festën luksoze të ditëlindjes në Itali

para 4 muajve - Periskopi

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa pagoi...

Kylie vazhdon festën luksoze të ditëlindjes në Itali

para 4 muajve - Arbresh

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa pagoi...

Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

para 4 muajve - Epoka e Re

Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë, duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore. Ylli i “Keeping Up With...

Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

para 4 muajve - GazetaBlic

Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë – duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore. Ylli i “Keeping Up With...

Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

para 4 muajve - Klan Kosova

Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë – duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore. Ylli i “Keeping Up With...

Pamje të super-jahtit ku Kylie Jenner po feston ditëlindjen, kushton 1 milion dollarë java

para 4 muajve - Republika

Kylie Jenner po feston me familjen e saj javën e ditëlindjes së 22-të. Miliarderja më e re në botë ka pritur 22 vjeotirn e lindjes në brigjet e Italisë, ku ka organizuar një festë shumë ditore me familjen...

Pamje të super-jahtit ku Kylie Jenner po feston ditëlindjen, kushton 1 milion dollarë java

para 4 muajve - Arbresh

Kylie Jenner po feston me familjen e saj javën e ditëlindjes së 22-të. Miliarderja më e re në botë ka pritur 22 vjeotirn e lindjes në brigjet e Italisë, ku ka organizuar një festë shumë ditore me familjen...

FOTO dhe VIDEO/ Brenda festës së “çmendur” të ditëlindjes së miliardieres 22 vjeçare

para 4 muajve - Koha Jone

Kylie Jenner feston ditëlindjen. Këtë 22-vjetor ajo ka zgjedhur ta festojë pranë miqve dhe familjarëve të saj në një jaht super luksoz në Capri. Pamjet e para të festës kanë dalë dhe duket se gjithçka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK