http://kariera.mk

Pasi pa videoklipin, Rita Ora bën shembull Dafinën dhe Taynën: Krenare! Vajzat kosovare janë kaq të mira… dhe të lira!

më 8.2019 - Blitz

Dafina Zeqiri dhe Tayna  dy ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”. Kënga është mjaft ritmike dhe ka një videoklip që nuk lodhesh duke e parë. Dafina dhe Tayna shfaqen më seksi se kurrë,...

?Vajzat kosovare janë të papara?, Rita Ora mbështet publikisht Taynën dhe Dafinën (FOTO LAJM)

më 8.2019 - Albeu

Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit dhe po dëgjohet jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë kufijve të saj. Vetë këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita...

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur

më 8.2019 - Republika

Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës

më 8.2019 - Iliria News

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse...

Rita Ora e mahnitur me këngën e Taynas dhe Dafina Zeqirit

më 8.2019 - Koha.net

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shprehur e mahnitur me projektin “Bye Bye” të sjellë në fundjavë nga dy yjet e estradës kosovare, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Kënga e lansuar para dy...

Ky ishte viti i Taynas – 11 këngë, 1 milion ndjekës

më 8.2019 - Ekonomia Online

Reperja Tayna po shënon suksese pas suksesi. Ajo arriti shifrën e një milion ndjekësve në Instagram, në vitin e parë të karrierës së saj. E lumtur për këtë gjë, reperja nga Prizreni publikoi në Instagram...

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n

më 8.2019 - BalkanWeb

Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të videoklipit,...

Për një vit 11 këngë dhe një milion ndjekës në Instagram, Tayna: Ky vit ka qenë ëndrra më e bukur

më 8.2019 - Telegrafi

Foto: Tayna/Instagram

‘Vajzat kosovare janë të papara’, Rita Ora mbështet publikisht këngëtaret

më 8.2019 - Opinion

Duket se bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit. Vetë këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të...

Rita Ora krenohet me Dafinën dhe Taynen: Janë kaq të mira

më 8.2019 - Insajderi

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka postuar këngën e dy repereve nga Kosova, Dafina Zeqirit dhe Taynës të publikuar para disa ditëve. Në storyn e saj në Instagram, Rita Ora ka shkruar se ndjehet...

Rita ka diçka për t’ju thënë Taynës dhe Dafinës

më 8.2019 - RTV 21

Përgëzoi artistet për bashkëpunimin Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Rita Ora, ka përgëzuar rep-artisten e mirënjohur, Tayna dhe këngëtaren Dafina Zeqiri për bashkëpunimin. Përmes një storie...

Rita Ora ka disa fjalë për Taynën dhe Dafinën

më 8.2019 - RTV 21

Përgëzoi artistet për bashkëpunimin Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Rita Ora, ka përgëzuar rep-artisten e mirënjohur, Tayna dhe këngëtaren Dafina Zeqiri për bashkëpunimin. Përmes një storie...

Vjen reagimi i Dafinës dhe Taynës pas fjalëve të Rita Orës për hitin e tyre

më 8.2019 - GazetaBlic

Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë...

Reagimi i Dafina Zeqirit dhe Taynës pas fjalëve të Rita Orës që i tha për këngën e tyre

më 8.2019 - GazetaBlic

Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë...

Rita Ora pëlqen këngën e Taynës dhe Dafinës, ja cka tha për vajzat

më 8.2019 - Prive

Bashkëpunimin e parë mes Taynës dhe Dafina Zeqirit, e ka pëlqyer shumë edhe Rita Ora. Këngëtarja shqiptare me famë në botë, ka postuar një foto të të dyja artisteve, shkëputur nga klipi duke treguar kështu...

Rita me fjalë të mëdha për Dafinën e Taynan

më 8.2019 - Prive

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: A mund të them pse...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës

më 8.2019 - Arbresh

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse...

Tayna i gëzohet edhe këtij suksesi

më 8.2019 - RTV 21

“Ky vit ka qenë ëndrra më e bukur” Njëra ndër rep-artistet më të njohura shqiptare, Tayna, për një kohë të shkurtër arriti një sukses të jashtëzakonshëm. Debutimin e bëri me këngën “Columbiana”, hiti i...

Reagimi i Dafina Zeqirit pas fjalëve që Rita Ora tha për të dhe Taynën

më 8.2019 - Fakti Ditor

Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë...

Tayna arrin 1 milion ndjekës në Instagram – këto janë fjalët e saj

më 8.2019 - Prive

Reperja më e njohur shqiptare, Tayna, ka arritur plot 1 milion ndjekës në Instagram. Artistja e cila arriti famë dhe vëmendje një vit më parë me këngën “Columbiana”, tha se gjithë kjo kohë ka qenë ëndrra...

Rita Ora befason me atë çka thotë për Taynën dhe Dafinën

më 8.2019 - Infokusi

Kënga e re e dy këngëtareve Tayna dhe Dafina Zeqiri e titullaur Bye Bye është prit shumë mirë nga publiku, ku për një kohë të shkurtër ka marrë miliona shikime. E kënga e re i ka ra në vesh edhe këngëtares...

Rita Ora e mahnitur nga dueti Tayna-Dafina: Shikoni çka shkruan në Instagram

më 8.2019 - Periskopi

rojekti i Taynes me Dafina Zeqirin, kënga “Bye Bye” ka arritur të tërheq vëmenden edhe të artistëve me famë botërore, raporton Periskopi. Rita Ora ka reaguar në instagram në përkrahje të këngëtareve kosovare....

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur

më 8.2019 - Tetova Sot

Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës [Foto]

më 8.2019 - Fakti Ditor

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat kosovare jemi kaq te mira? E dua vendin nga vij. Dhe poashtu...

Rita me fjalë të mëdha për Dafinën e Taynan

më 8.2019 - Ekonomia Online

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: “A mund të them pse...

Duket si ëndërr | Reagon Dafina Zeqiri, i thotë publikisht ‘Të dua’ Rita Orës

më 8.2019 - Sovrani

Pas postimit nga Rita Ora lidhur me këngën e fundit nga Tayna dhe Dafina, kjo e fundit reagoi lidhur me këtë veprim, shkruan Sovrani.info. Rita sot postoi një fotografi nga dyshja e njohur kosovare dhe...

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re

më 8.2019 - Gazeta Observer

Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët...

“Ka qenë ëndrra më e bukur”, Tayna numëron një për një sukseset e saja gjatë këtij viti

më 8.2019 - Sovrani

Teksa shijon suksesin e bashkëpunimit të fundit me Dafina Zeqirin, të titulluar “Bye bye”, Tayna ka arritur plot 1 milionë ndjekës në Instagram dhe për këtë ka falenderuar të gjithë fansat e saj. Ajo ka...

Kur do të ketë vajza në P.I.N.T? Na e rrëfen MC Kresha

më 8.2019 - Prive

Grupi i reperëve P.I.N.T janë një familje e madhe, ama vetëm me anëtarë djem! Asnjë vajzë repere ende nuk i është bashkuar grupit, por kjo s’do të thotë se në P.I.N.T nuk do të kemi vajza në të ardhmen!...

Genta Cana ndan imazhin e parë të vajzës

më 8.2019 - Prive

Pak ditë më parë prezantuesja e njohur e Klan Kosova Genta Cana u bë nënë për herë të parë. Si fryt i dashurisë me Noli Fetoshin, erdhi në jetë vajza e çiftit e quajtur Ella. View this post on Instagram...

Tayna dhe Dafina e ‘djegin’ me ‘Bye bye’

më 8.2019 - Prive

Ashtu siç kishte paralajmëruar Prive.al javë më parë, Dafina dhe Tayna kanë publikuar sonte duetin e shumëpritur ‘Bye bye’. [Lajmi i plotë në përditësim]… Vetë është ndër këngëtarët më të suksesshëm të...

Dafina Zeqiri dhe Tayna vijnë me këngë të re

më 8.2019 - Klan Kosova

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot do të publikojnë këngën e tyre më të re. Këtë e bënë të ditur këngëtaret me anë të postimeve në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova....

Ja kur publikohet bashkëpunimi mes Taynës dhe Dafinës

më 8.2019 - Prive

Javën e kaluar, Prive zbuloi se Tayna dhe Dafina Zeqiri janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor. Artistet shumë të suksesshme tashmë e kanë gati duetin dhe është gati për lansim. Kënga publikohet...

Dafina dhe Tayna vijnë në bashkëpunim

më 8.2019 - Sovrani

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin...

U tha se s’janë BURRA mjaftueshëm! Ky është reagimi i P.I.N.T karshi Bim Bimmas!

më 8.2019 - Prive

I ftuar muaj më në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, reperi i famshëm kosovar i Bim Bimma, ka folur me sinqeritet të madh për ndodhitë në karrierën e tij. Bim Bimma, i cili vjet më parë e ka themeluar...

Bim Bimma vjen me një bashkëpunim, lanson projektin “Ami” me Real 1

më 8.2019 - Prive

Reperi i famshëm kosovar Burim Kursani, i njohur po ashtu me nofkën artistike Bim Bimma, muaj më parë publikoi një libër, që e titulloi Po e Zi. Disa nga poezitë e tij, i ka mbledhur e botuar ndërsa promovimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK