http://kariera.mk

Rita arrin 500 milionë klikime me “Lonely Together”

para 4 muajve - The Prestige

Vetëm një vit më parë, Rita Ora dhe Avicii sollën bashkëpunimin e tyre me titull “Lonely Together”. Kënga sigurisht u prit shumë mirë nga fansat e dyshes dhe tani duket se edhe 1 vit më pas, vazhdon të...

Rita arrin 500 milionë klikime me “Lonely Together”

para 4 muajve - Klan Kosova

Vetëm një vit më parë, Rita Ora dhe Avicii sollën bashkëpunimin e tyre me titull “Lonely Together”. Kënga sigurisht u prit shumë mirë nga fansat e dyshes dhe tani duket se edhe 1 vit më pas, vazhdon të...

Rita arrin 500 milionë klikime me “Lonely Together”

para 4 muajve - Lajm

Vetëm një vit më parë, Rita Ora dhe Avicii sollën bashkëpunimin e tyre me titull “Lonely Together”. Kënga sigurisht u prit shumë mirë nga fansat e dyshes dhe tani duket se edhe 1 vit më pas, vazhdon të...

Rita arrin 500 milionë klikime me “Lonely Together”

para 4 muajve - Sovrani

Vetëm një vit më parë, Rita Ora dhe Avicii sollën bashkëpunimin e tyre me titull “Lonely Together”. Kënga sigurisht u prit shumë mirë nga fansat e dyshes dhe tani duket se edhe 1 vit më pas, vazhdon të...

Rita Ora me një tjetër rekord në Spotify

para 4 muajve - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë një nga emrat më të suksesshëm në botë. Ajo ka arritur shifrën e 500 milionë klikimeve në kanalin Spotify me këngën “Lonely Together”,...

Rita Ora thyen rekord të ri në Spotify

para 4 muajve - Arbresh

Rita Ora ka arritur në shifrën e 500 milionë klikimeve në kanalin Spotify me këngën ‘Lonley Together’ në bashkëpunimi me Aviciin që u publikua vite më parë. Ky rekord është një herësh edhe rekord personal...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK