http://kariera.mk

Si të humbisni peshë teksa fle

para 5 muajve - RTV 21

Pini këto dhe humbisni peshë gjatë gjumit ! Lëng kastraveci Shtrydh lëngun e kastravecit dhe hollojeni me pak ujë. Mund të shtoni xhenxhefil ose limon. Pijeni çdo natë për një muaj. Kastravecat janë të...

Për të rënë në peshë, pijeni çdo mëngjes këtë lëng

para 5 muajve - Ekonomia Online

Doni një kurë natyrale që t’ju ndihmojë me humbjen e disa kileve? Çdo mëngjes duhet të pini esëll lëngun e një tufe majdanozi të përzier me lëngun e një gjysme limoni dhe mjaltë. Kjo kurë duhet ndjekur...

Ja çfarë çaji duhet të pini sipas grupit të gjakut

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një pije e ngrohtë dhe e shëndetshme që mund ta përgatisni në çdo moment. Por keni menduar ndonjëherë që përzgjedhja e çajit nuk duhet të kufizohet vetëm nga menuja e barit ku e porosisni apo lloji që...

Çaji i luleradhiqes bën mrekulli në organizëm

para 6 muajve - Ekonomia Online

Për mijëra vite me radhë, luleradhiqja ka qenë kryefjala e shumë kurave bimore në të mirë të shëndetit. Përdorimi më i përhapur i luleradhiqes është në formën e çajit. Çaji i luleradhiqes mund të përgatitet...

Largoni erën e keqe nga goja me këtë përbërës magjik

para 6 muajve - Gazeta Observer

Dështimi për të mbajtur higjenën e gojës mund të themi se ju kanë bërë të humbisni gjysmën e shëndetit. Fryma e keqe është e pranishme në njerëz të cilët rregullisht lajnë dhëmbët, por ajo mund të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK