http://kariera.mk

Ekskluzive: Prive sjell fotografitë nga fejesa e S4MM

para 5 muajve - Prive

S4MM nuk është më beqar! Reperi nga Tetova është fejuar dhe Prive ju sjell fotografitë e para nga fejesa e tij me vajzën me emrin Filis. Sipas burime, çifti ka muaj që janë në lidhje dhe dashurinë e tyre...

A do të ketë sezonë të re për serialin e famshëm “La Casa De Papel”?

para 5 muajve - Prive

Kthimi i sezonit 4-t i “La Casa De Papel” në Netflix është i sigurt! Krijuesi Alex Pina konfirmoi që seriali po përgatitet për një vazhdim të sezonit të tretë, i cili është transmetuar në platformë që...

A do të ketë sezonë të re për serialin e famshëm “La Casa De Papel”?

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Kthimi i sezonit 4-t i “La Casa De Papel” në Netflix është i sigurt! Krijuesi Alex Pina konfirmoi që seriali po përgatitet për një vazhdim të sezonit të tretë, i cili është transmetuar në platformë që...

U konfirmua? Kjo është e dashura e S4MM

para 5 muajve - Prive

Reperi S4MM po shijon suksesin e krijimeve të tij muzikore. Koncerte për cdo natë, por ai nuk duket se jeten e tij sentimentale e ka lënë anash. Nga burime të afërta Prive mëson se S4MM është në lidhje...

TV Klan mbyllë dy programe në sezonin e ri

para 6 muajve - Prive

Në prag të sezonit të ri televiziv në ekranet shqiptare, shpesh krijohet lajm në portale sa i përket lëvizjeve dhe risive të Shtatorit. Por krahas emisioneve të reja, për të paktën dy prej tyre është bërë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK