http://kariera.mk

Trendi global i çantave të belit

para 6 muajve - Koha.mk

Dikur konsiderohej si aksesori që gjithkush kishte turp ta vishte, ndërsa sot vazhdon të jetë një trend global. Çantat e belit janë krijuar shumë vite më parë, në mënyrë që njerëzit të ruheshin nga banditët....

Trendi global i çantave të belit

para 6 muajve - The Prestige

Dikur konsiderohej si aksesori që gjithkush kishte turp ta vishte, ndërsa sot vazhdon të jetë një trend global. Çantat e belit janë krijuar shumë vite më parë, në mënyrë që njerëzit të ruheshin nga banditët....

Trendi global i çantave të belit

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Dikur konsiderohej si aksesori që gjithkush kishte turp ta vishte, ndërsa sot vazhdon të jetë një trend global. Çantat e belit janë krijuar shumë vite më parë, në mënyrë që njerëzit të ruheshin nga banditët....

Trendi global i çantave të belit

para 6 muajve - Klan Kosova

Dikur konsiderohej si aksesori që gjithkush kishte turp ta vishte, ndërsa sot vazhdon të jetë një trend global. Çantat e belit janë krijuar shumë vite më parë, në mënyrë që njerëzit të ruheshin nga banditët....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK