http://kariera.mk

Kurrë mos i hidhni dhëmbët e qumështit të fëmijëve, ato shpëtojnë jetë

para 10 muajve - Iliria News

Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjetër histori për dhëbët e qumështit (por kjo e fundit është nga ato të vërtetuarat...

Kurrë mos i hidhni dhëmbët e qumështit të fëmijëve, ato shpëtojnë jetë

para 10 muajve - Koha.mk

Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjetër histori për dhëbët e qumështit (por kjo e fundit është nga ato të vërtetuarat...

Dhëmbët e qumështit mund t’i shpëtojnë jetën fëmijëve tuaj!

para 10 muajve - Vizion Plus

Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjetër histori për dhëbët e qumështit (por kjo e fundit është nga ato të vërtetuarat...

Kurrë mos i hidhni dhëmbët e qumështit të fëmijëve, ato shpëtojnë jetë

para 10 muajve - Tetova Sot

Në vitin 2003, hulumtuesit në Institutin Kombëtar të Studimeve Dentare dhe Kraniofaciale zbuluan se dhëmbët e foshnjave përmbajnë qeliza të vlefshme staminale. Me pak fjalë, qelizat burimore të dhëmbëve...

Dhëmbët e qumështit mund t’i shpëtojnë jetën fëmijëve tuaj/ arsyeja përse duhet t’i ruani gjithmonë

para 10 muajve - Periskopi

Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjetër histori për dhëbët e qumështit (por kjo e fundit është nga ato të vërtetuarat...

Kurrë mos i hidhni dhëmbët e qumështit të fëmijëve, ato shpëtojnë jetë

para 10 muajve - Gazeta Express

Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjetër histori për dhëbët e qumështit (por kjo e fundit është nga ato të vërtetuarat shkencërisht)...

Kurrë mos i hidhni dhëmbët e qumështit të fëmijëve, ato shpëtojnë jetë

para 10 muajve - Republika

Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjetër histori për dhëbët e qumështit (por kjo e fundit është nga ato të vërtetuarat...

Kurrë mos i hidhni dhëmbët e qumështit të fëmijëve, ato shpëtojnë jetë

para 10 muajve - Sovrani

Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjetër histori për dhëbët e qumështit (por kjo e fundit është nga ato të vërtetuarat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK